Şimdi Ara

M8 hala alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkalı bir yıl oldu.Max 2000 tl bütçe var.ama nedense m8 hoşuma gidiyor.Kamera olsun tasarım olsun kalite olsun.Sizce alınır mı bu cihaz.?

• Çıktığı zamanın en iyi cihazı tabiki alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M8 alinir mi sorusu M8 e adeta bir hakaret hocam. Saka maka M8 kesinlikle cok iyi bir cihaz tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

Çıktığı zamanın en iyi cihazı tabiki alınır

Hocam normal bir kullaniciyi 3 yil goturur mu.Yani mesela gelismis bir oyunu max degil de mediumda oynasan kasmadan yürùtür mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLLoForCe

quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

Çıktığı zamanın en iyi cihazı tabiki alınır

Hocam normal bir kullaniciyi 3 yil goturur mu.Yani mesela gelismis bir oyunu max degil de mediumda oynasan kasmadan yürùtür mü?

M8 stabil cihaz 3 sene götürür.

• M8 cok stabil bir cihaz. Hâla albenisi olan ve guncel bir cihazdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

M8 cok stabil bir cihaz. Hâla albenisi olan ve guncel bir cihazdir.

Kesinlikle doğru

• Arkadaşlar birde npte 3 ile m8 arasinda kaldim.Ayni fiyat hepsi.Ne yapayim sizce.Yorumlar icin saolun.Suanda 200 tllik bir android kullandim ve gına geliyor artık.

• Note 3 mü M8 mi.
    Acil oneri.

• Hocam sahibindenden 1900tl ye yurtdisi kayitli m9 alin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaick

Hocam sahibindenden 1900tl ye yurtdisi kayitli m9 alin bence.

Bilemiyorum hocam hic o islere girmek istemiyorum aslinda.M9un sadece ram avantaji var.

• 2000TL bütçe varsa Note 4 iyi seçim olur. M8 de gayet güzel, arka kamerası çok iyi değil ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

2000TL bütçe varsa Note 4 iyi seçim olur. M8 de gayet güzel, arka kamerası çok iyi değil ama.

Acikcasi samsung almak istemiyorum.Simdiden note 5 hazirliklari baslamis.3 yil gotursun istiyorum ve samsung goturmez arayuzu dezavantaj.

• Alınır tabi ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLoForCe

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

2000TL bütçe varsa Note 4 iyi seçim olur. M8 de gayet güzel, arka kamerası çok iyi değil ama.

Acikcasi samsung almak istemiyorum.Simdiden note 5 hazirliklari baslamis.3 yil gotursun istiyorum ve samsung goturmez arayuzu dezavantaj.

Note 3 mü M8 mi yazmışsın. Note 3 yerine Note 4 almak daha iyi olur.

Tabi ki Note 5 hazırlıkları başladı. Her firma bir model çıkardıktan sonra devam modeli için çalışmalara başlar.

Arayüz artık eskisi kadar hantal değil. Note 4'ün en azından 2 yıl güncel kalacağını düşünüyorum. Samsung'un yaptığı en alınası cihazlardan biri. Çıkarılabilir batarya olması da büyük avantaj, 1-1.5 yıl sonra batarya performansı düşünce yeni bataryanı alıp direkt takacaksın yoluna devam edeceksin. Çıkarılamayan bataryaya sahip cihazlarda el becerine güvenmiyorsan servise göndereceksin veya bir yerde yaptıracaksın extra masraf çıkacak.

M8'in arka kamerasını yeterli buluyorsan ve ön yüz/ekran oranını yeterli buluyorsan, M8 de gayet güzel. Malzeme kalitesi zaten referans seviyede ama kılıf takınca pek esprisi kalmıyor.

• Sadece ram avantaji yok hocam. İşlemcisi kat be kat daha iyi ve 64-bit. Mobilde artık devir 64bit devri, M9 daha uzun ömürlü olacaktır asıl.
    Arka kamerasi cok daha iyi. Ve m8'deki arka kamerayi M9'un on tarafina koymuslar dusunun artik. Pil ömrüde daha fazla, güncelleştirme omrude daha uzun olacaktır hocam. M9 daha uzun ömürlü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaick

Sadece ram avantaji yok hocam. İşlemcisi kat be kat daha iyi ve 64-bit. Mobilde artık devir 64bit devri, M9 daha uzun ömürlü olacaktır asıl.
    Arka kamerasi cok daha iyi. Ve m8'deki arka kamerayi M9'un on tarafina koymuslar dusunun artik. Pil ömrüde daha fazla, güncelleştirme omrude daha uzun olacaktır hocam. M9 daha uzun ömürlü olur.

M9da derinlik sensörü olsaydı babamdan kredi çekip alabilirdim ama ben fotoğrafın keskinliğinden çok effect olaylarına bakan bir insanım.Ama haftasonu bimeks ve teknosaya gidip incelicem iki telefonu.Eğer m9da kamerada copy and paste varsa düşünmeden alacam.Yoksa m8 veya note 4.
    Peki note 4de oyun performansı nasıl m8 ve m9a göre?
  • Neden alınmasın hocam mis gibi telefon.

• M7 bile alınır :) M8 hala alınır mi Diyosun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera haric iyi cihaz ama 2000verirmiyim,vermem

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.