Şimdi Ara

1000-1400tl ARASI TELEFON ÖNERİN NOLUUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000-1400tl arası telefon önerisi olarak ne önerirsiniz ?

• GÜNCEL
  • nemlu N kullanıcısına yanıt
    Htc e8 puan fırsatı yakalayarak 1300 civarına maledebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC düşünmüyorum kardeşm htc güzelde artık baydı beni başka önereceğin varmı
    Kaç yaşındasın bilmiyorum ama kardeş muhabbetini sevmiyorum ne istediğini yazmazsan sağlıklı yorum alamazsın htc e8 o fiyat aralığında gerek ses gerek görüntü kalitesi ile alınabilecek en iyi telefon bana göre

• Bu sekilde alternatif cok kriter lazim. Kriterlerinizi yazin ona gore onerelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya abi ben şuan asus zenfone 2 düşünüyorum ama oda bu gün bir haberde gördüm 1400 ze geliyormuş bana biraz pahalı geldi

benim şu an aklımda lg g2 ile sony z2 ve z3 compact var

bu telefonlar arasından hangisini önerirsiniz bide

z2 ile z3 compact arasında ne farklar var onu soracaktım
  • Z3c daha performansli.Ama htc neden istemiyorsun onu bilmek lazım.

• kucuk ekran takıntın yoksa z3c al bence,bataryadada oyn performansındada e8 falan gerıde kalır yanında
  • Z3c üzmez seni tek kelimeyle tam compact.

• quote:

Orijinalden alıntı: nemlu

ya abi ben şuan asus zenfone 2 düşünüyorum ama oda bu gün bir haberde gördüm 1400 ze geliyormuş bana biraz pahalı geldi

benim şu an aklımda lg g2 ile sony z2 ve z3 compact var

bu telefonlar arasından hangisini önerirsiniz bide

z2 ile z3 compact arasında ne farklar var onu soracaktım

ZenFone 2 güzel ama 1100 liradan fazla verilmez, çok sevdin diyelim 1200. Bahsettiğim fiyat 4GB RAM'li ve en üst işlemcili model için.

Yazdığın cihazlar arasında Z2 veya Z3 Compact alabilirsin. Ekran boyutuna göre seçimini yap, küçük ekran istiyorsan Z3 compact al.

Eğer küçük ekran istemiyorum diyorsan Z2'nin yanında S5, E8 de düşünebilirsin.
  • g3 alabılırsın... Bu arada z2 ve g2 yı aynı secenege sokmussun z2 alabılen bırısı g3 32 de alır.. G3 32 Gb Gold..

htc one e8,samsung galaxy s5 alınabilir bunun dışında ben s5i alırken telefonculara baktığımda 2günlük paraya çevrilmek için satılmış desire eye vardı 1300tl nakit elden verecekseniz bence telefoncuları gezmekte fayda var müşteri faturalı hiç kullanılmadan piyasa fiyatının altına satılan cihazlar oluyor yalnızca alırken dikkat edilmesi gerekilen resmi firma garanti bandrollerinin olması mesela samsunglarda kvk,genpa gibi etiketler oluyor olmayan cihazlar paralel ithalat oluyor
  • Z3compact

• Z3 Compact şuan android ekosisteminde rakipsiz bir cihaz ve büyük ekran takıntınız yoksa kesinlikle tercih edilebilir. Uzun pil ömrü, performansı, tek el ile kullanma kolaylığı, stereo hoparlörü ve kamerası ile öne çıkıyor. Bi de 3GB ram olsaydı belki de ömürlük bir telefon olabilirdi fakat şu haliyle de rahat 4 yıl gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Z3 Compact şuan android ekosisteminde rakipsiz bir cihaz ve büyük ekran takıntınız yoksa kesinlikle tercih edilebilir. Uzun pil ömrü, performansı, tek el ile kullanma kolaylığı, stereo hoparlörü ve kamerası ile öne çıkıyor. Bi de 3GB ram olsaydı belki de ömürlük bir telefon olabilirdi fakat şu haliyle de rahat 4 yıl gider.

katılıyorum,kı ramı 3 yapsalardı belkı abısının satıslarının onunu keserdı dıye dusundu belkıde sony.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 6 Mayıs 2015; 8:28:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkdnztfk22

g3 alabılırsın... Bu arada z2 ve g2 yı aynı secenege sokmussun z2 alabılen bırısı g3 32 de alır.. G3 32 Gb Gold..

lg g3 kötü diyorlar oyunlarda çok ısınıyormuş g3 32 gb ondan istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Z3 Compact şuan android ekosisteminde rakipsiz bir cihaz ve büyük ekran takıntınız yoksa kesinlikle tercih edilebilir. Uzun pil ömrü, performansı, tek el ile kullanma kolaylığı, stereo hoparlörü ve kamerası ile öne çıkıyor. Bi de 3GB ram olsaydı belki de ömürlük bir telefon olabilirdi fakat şu haliyle de rahat 4 yıl gider.

katılıyorum,kı ramı 3 yapsalardı belkı abısının satıslarının onunu keserdı dıye dusundu belkıde sony.

eğer zenfone 2 1200 ze gelirse hangisini alıyım bu 2 telefonu çok düşünüyorum

sony z3 compactmı ?

asus zenfone 2 mi ?

aralarındaki farkları söylerseniz daha iyi olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

kucuk ekran takıntın yoksa z3c al bence,bataryadada oyn performansındada e8 falan gerıde kalır yanında

zaten fazla büyük olsun istemiyorum cebe sığsın yeter oyunlarda fazla farklılık göstermesin tamamdır :)
  • Note 3 Neo =)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.