Şimdi Ara

Sony Xperia Z için Lollipop güncellemesi önümüzdeki hafta başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony'nin geçtiğimiz Ekim ayında sözünü verdiği Xperia Z modeli için Lollipop güncellemesi kullanıcılar tarafından merakla bekleniyordu, son olarak geçtiğimiz ay Xperia Z'nin güncellemeyi yakın zamanda alacağını belirten Sony cephesinden kullanıcıları sevindirecek haber geldi.

Sony Xperia Z için Lollipop güncellemesi önümüzdeki hafta başlıyor 

Sony Filipinler resmi Twitter hesabının bir kullanıcı sorusu üzerine verdiği cevap sonucunda önümüzdeki hafta dağıtıma başlanacağı görülen güncellemenin Xperia Z'nin 2013 yılı başında piyasaya çıktığını göz önüne alırsak Sony'nin güncelleme karnesi açısından bir artı olacağını belirtebiliriz. Bilindiği üzere Sony bütün Z serisi cihazlarına Lollipop güncelleme sözü vermişti. 

Diğer Xperia Z modellerinde olduğu gibi Lollipop ile tanıtılan Materyal Tasarım anlayışına uygun menülere kavuşacak 2 yılını dolduran Xperia Z'de Lollipop ile gelen yeni sanal makine ART ile hız ve performans konusunda artışlar da yaşanabilir.

• Sony güven vermeye başladı.

• Ama neresi için next week ?SONY

• Çok şükür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER GÜNCELLEME YAPACAKSANIZ İYİCE BİR ARAŞTIRIN. Z2 Yİ GÜNCELLEDİM ÇOK PİŞMAN OLDUM. ŞARJ SÜRESİ AŞIRI DERECEDE KISALDI..

GÜNCELLEME HEVESİYLE GÜNCELLEMEYİN BİRAZ BEKLEYİN...

• G2'ye hala gelemedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Sony güven vermeye başladı.

Samsung'ta gitgide güven kaybetmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

BEYLER GÜNCELLEME YAPACAKSANIZ İYİCE BİR ARAŞTIRIN. Z2 Yİ GÜNCELLEDİM ÇOK PİŞMAN OLDUM. ŞARJ SÜRESİ AŞIRI DERECEDE KISALDI..

GÜNCELLEME HEVESİYLE GÜNCELLEMEYİN BİRAZ BEKLEYİN...

Bende pil süresi uzadı ama ciddi stabilite sorunları var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelsin artık zalimın kızı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Sony güven vermeye başladı.

Doğru, çok güven veriyor bana da Sony, bkz. aşağıdaki konu
    http://forum.donanimhaber.com/m_105250378/f_//tm.htm#105275410

Yazılım konusunda verdikleri güveni donanım bazında veremiyorlar,

Telefonum küle dönüştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

quote:

Orijinalden alıntı: wolf silverBEYLER GÜNCELLEME YAPACAKSANIZ İYİCE BİR ARAŞTIRIN. Z2 Yİ GÜNCELLEDİM ÇOK PİŞMAN OLDUM. ŞARJ SÜRESİ AŞIRI DERECEDE KISALDI..GÜNCELLEME HEVESİYLE GÜNCELLEMEYİN BİRAZ BEKLEYİN...

bende pil sorunuda stabilite sorunuda yok cok memnunum. siz yuklerken sıfırladınız mı? çünkü sanal sürücümü ne o degısmıs 5.0 ile sıfırlayıp yuklemek gerekıyor. onarım yapın flashtool ile

• quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

quote:

Orijinalden alıntı: wolf silverBEYLER GÜNCELLEME YAPACAKSANIZ İYİCE BİR ARAŞTIRIN. Z2 Yİ GÜNCELLEDİM ÇOK PİŞMAN OLDUM. ŞARJ SÜRESİ AŞIRI DERECEDE KISALDI..GÜNCELLEME HEVESİYLE GÜNCELLEMEYİN BİRAZ BEKLEYİN...

bende pil sorunuda stabilite sorunuda yok cok memnunum. siz yuklerken sıfırladınız mı? çünkü sanal sürücümü ne o degısmıs 5.0 ile sıfırlayıp yuklemek gerekıyor. onarım yapın flashtool ile

BENDE STABİLİTE SORUNU OLMADI AMA PİL SORUNU ÇOK OLDU. ARTIK DIŞARDA TELEFONLA OYNAMAYA KORKAR OLDUM. 4.4.4 TE HİÇ BÖYLE DEĞİLDİ. ÇOK GÜZEL ŞARJ SÜRESİ ALIYORDUM. SIFIRLAMAK İLE OLSA SIFIRLARIM.
  • Ay bitmek üzere hala gelen giden yok
  • Ağustos'ta gelecek, boşa beklemeyin.
  • forumda ağustosta 5.1 in geleceği, hatta xz için bunun son güncelleme olacağı paylaşılmıştı. bu durumda 5.0 ın gerçekten bu ara gelmesi gerekiyor sanki.
  • Sony iyi işler yapıyor kim ne derse desin. Z serisinin tamamına güncelleme veriyor adamlar. Hatta 5.1'i de vereceklerini söylediler ve tarih de verdiler. Diğer firmalarda durum belli :) Lollipop ile Z muhteşem olacaktır eminim.
  • Xperia Z sahiplerine müjde. Güncelleme geldi gelecek derken geliyor artık bir tık kaldı...http://www.xperiaforce.com/2015/05/20/xperia-z-serisi-icin-lollipop-yayinlandi/
  • Bana az önce geldi
  • Bende yükledim arkadaşlar güzel geçişler hızlı fakat ekrandaki hava durumu widget çalışmıyor. Şebeke bağlantısı yok uyarısı veriyor. Yüklemeyi wifi üzerinden indirdim. Yüklemek için %50 nin üzerine şarjın çıkmasını bekledikten sonra bir kısım ısınma sonrası kurulumu bitti ve kullanmaya başladım. Diğer arkadaşlara da en kısa zamanda kurmalarını öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.U.Y.

Bende yükledim arkadaşlar güzel geçişler hızlı fakat ekrandaki hava durumu widget çalışmıyor. Şebeke bağlantısı yok uyarısı veriyor. Yüklemeyi wifi üzerinden indirdim. Yüklemek için %50 nin üzerine şarjın çıkmasını bekledikten sonra bir kısım ısınma sonrası kurulumu bitti ve kullanmaya başladım. Diğer arkadaşlara da en kısa zamanda kurmalarını öneririm.

aynı sıkıntı bendede var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.