Şimdi Ara

Philips 32 inç boyutta yeni WQHD çözünürlüklü monitörünü satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Philips 32 inç boyutta yeni WQHD çözünürlüklü monitörünü satışa sundu 

Philips, büyük boyutta monitöre ihtiyaç duyan grafik tasarımcıları, CAD tasarımcıları ve mimarlar gibi çizim yapan kişilere yönelik yeni 32 inç boyutlu monitörü BDM3270QP'yi satışa sundu. WQHD çözünürlükte yani 2560 x 1440 piksele sahip monitör bu sayede 91.8 ppi (inç başına piksel) değeriyle 24 inç boyutlu 1080p bir monitörle aynı yoğunlukta.

Philips'in diğer WQHD monitörlerine görmeye alıştığımız IPS panel yerine AMVA panele sahip olan monitör; griden griye 4ms tepki süresi, 300cd/m² parlaklık, 3000:1 kontrast oranı, 178º/178º izleme açısı ve 1,07 milyar renk desteği gibi değerlere sahip. Üzerinde durduğu standı standı sayesinde yükseklik, eğiklik gibi ayarların yapılabildiği monitör dilenirse 90º ye kadar da yan yatırılabiliyor.

Bağlantı seçenekleri olarak dual-link DVI, DisplayPort 1.2 ve HDMI 1.4'e sahip olan monitörün üzerinde aynı zamanda 3W güçte çift stereo hoparlörler, 2 tane USB 2.0 ve 2 tane de USB 3.0 portu yer alıyor. BDM3270QP model numaralı monitör Avrupa pazarında £499/€699 fiyat etiketiyle satılıyor.

• Bu değilde Philips BDM4065UC - 4K UHD monitörü daha çok beğendim ben 60 hz 4k va 8 bit panel,şimdiye dek gördüğüm en iyi 4k mmonitör.

• şimdi o çözünürlükte gta5 oynanmaz diyen ergenler çıkar. Bekliyorum ergen pardon erken yorumları..

• o çözünürlükte gta5 oynanmaz =)
  • Şu monitorun 2K'sını çıkarsınlar biraz uygun fiyata alalım.. 2000 lira verilirmi monitore.

• DP 1.2 de olduğuna göre Freesync desteği bulunması da olası ve böyle bir cihazda kesinlikle keyif verecektir, gecikme durumu da tolare edilebilir sanatsal yönü de ön planda olan, öyle saf aksiyon dolu olmayan oyunlar için. Yani hikayesi ve ortamı güzelse, kesinlikle keyfi çıkarttırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Bu değilde Philips BDM4065UC - 4K UHD monitörü daha çok beğendim ben 60 hz 4k va 8 bit panel,şimdiye dek gördüğüm en iyi 4k mmonitör.

BDM4065UC için dün philips e mail attım, ne zaman geleceğini sordum henüz bir cevap alamadım, uzun süredir bekliyorum 3k TL nin altında olursa direk alacağım .
  • AmigaFAN kullanıcısına yanıt
    Hocam burda incelemesi var
    http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=tr&prev=search&rurl=translate.google.com&sl=sv&u=http://www.sweclockers.com/recension/20425-philips-bdm4065uc-4k-uhd-pa-40-tum&usg=ALkJrhh2ob5gEk5BML21G2-4Bf0HvWTrUQ

Bide alınca siz deneyimlerinizi yazarsanız,forumca faydalanırız.
    Gerçekten süper görünüyor monitör,4k nın hakkını verecek bi sistem toplayabilseydim, monitör şu an için bu olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Hocam burda incelemesi var
    http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=tr&prev=search&rurl=translate.google.com&sl=sv&u=http://www.sweclockers.com/recension/20425-philips-bdm4065uc-4k-uhd-pa-40-tum&usg=ALkJrhh2ob5gEk5BML21G2-4Bf0HvWTrUQ

Bide alınca siz deneyimlerinizi yazarsanız,forumca faydalanırız.
    Gerçekten süper görünüyor monitör,4k nın hakkını verecek bi sistem toplayabilseydim, monitör şu an için bu olurdu.

Link için teşekkürler, bu monitörü aralık ayından beri takipteyim, hakkında yapılmış incelemerin hepsine baktım bütün donanım forumlarından takip ediyorum. Şu an yurt dışında dahi stok sıkıntısı var geliceğine eminim ama ne zaman gelir bilmiyorum. bende gtx 780 sli var yeterli gelmiyeceğini biliyorum fakat 4k yı deneyimlemek için güzel bir monitör, ayrıca alırsam 2. monitör olarak kullanacağım.

• AmigaFAN kullanıcısına yanıt
    Hocam düşünce aslında 1-2 sene bekleyelim 8k ya direk geçiş yapalım,ortalık monitör çöplüğüne dönmesin

Şaka bi yana gerçekten ileriye yapılan bi yatırım olur aslında,tepki süresi,paneli filan çok kalite,4k film izlemek için çok iyi bi monitör ama içerik az şu an tabi ama bu yaygınlaşmıcağı anlamına gelmiyor,sisteminiz filmler için masaüstü için gayet yeterli ama oyunlar içinde directx 12 sayesinde yeterli olabilir aslında,zaman gösterecek gibi.
  • profesyoneller için iyi bir seçenek olabilir.sadece grafikerler değil tıp alanında da bu tür yüksek çözünürlüklü ekranlar kullanılıyor özellikle radyolojide.çekilen filmlerde en ufak sakat veya kanserli dokuyu tespit etmek için ihtiyaç oluyor.ama tıpta samsung genelde kendi ürünlerini kullanıyor.

bu forumun 99%'u için gereksiz bir ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 6 Mayıs 2015; 9:35:47 >
  • emektar zr30w nun pabucunu dama atar mı diye baktım. ııııh.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.