Şimdi Ara

Reader A7IC Quad Ana Konu (İntel Atom Z3735G Baytrail)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu tablet Reederin dusuk butcelerin alabilecigi tabletlerden birisidir, Kararimca tam bir fp urunudur. Antutudan aldigi puan ise 32290 dir. Eger sizde 200-250 tl arasi bir urun dusunuyorsaniz hic dusunmeden bu tableti alabilirsiniz.

Teknik özellikleri:Intel Atom Z3735G İşlemci
    4 çekirdek 1.83 ghz islemci hizi
    1024*600 hd IPS Ekran
    7 inch Capacitive Multi touch Ekran
    Android 4.4.4 kitkat
    2.0 mp arka 0.3 mp Ön kamera
    1 GB DDR3 RAM
    8 Gb dahili hafiza
    32 Gb'a kadar Arttirilabilir Hafiza
    HDMI Girişi
    Bluetooth 4.0
    Micro USB 2.0
    0.8W Hoparlör
    WPS office,Adobe PDF destegi

Reader A7IC Quad Ana Konu (İntel Atom Z3735G Baytrail) Reader A7IC Quad Ana Konu (İntel Atom Z3735G Baytrail)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thelastsoldier -- 5 Mayıs 2015; 12:53:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buda Gpu Z Goruntuleri

Reader A7IC Quad Ana Konu (İntel Atom Z3735G Baytrail) Reader A7IC Quad Ana Konu (İntel Atom Z3735G Baytrail)

• Sormak istediginiz sorular varsa sorabilirsiniz
    Batarya suresi 1-4 saat arasi yogun kullanimda 2-4 saat surebilir ortalama kullanimda 5 saati bulabilir

• Fena bir cihaz değil sırf bu işlemci için alınır...

• quote:

Orijinalden alıntı: burak23358

Fena bir cihaz değil sırf bu işlemci için alınır...

Aynen katiliyorum. Bende islemcisini farkedince aldim. Cihaz fp urunu kararimci. Arayuzu oldukca hizli internet hizi oldukca iyi. Fiyatida uygun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

• Guncel

• Up

• Kılıf olarak ne kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Kılıf olarak ne kullanıyorsunuz?

Kilif kullanmiyorum hocam. Tablet hakkinda sorulariniz varsa cevaplayabilirim.

• game of war yüklenmiyor. uyumlu değil yazıyor markette
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray_dogu

game of war yüklenmiyor. uyumlu değil yazıyor markette

Quad versiyonumu hocam elinizdeki? Buyuk ihtimal bizim tablete gorr ayarlanmamis bu oyun. Sorun oyunla ilgili yoksa bu tablet o oyunu rahat kaldirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thelastsoldier -- 22 Ağustos 2015; 14:27:03 >
  • Sağolasın hocam,bende birkaç tablet var bir tanede bunu alayım dedim özellikleri gayet yeterli geldi ama kılıfsız kullanamam gelen geçen düşürüyor zaten :) Bunun için bir kılıf bulsak çok iyi olacak ya,baya bakındım bulamadım ben.Reeder genelde çinli başka markaların aynısı oluyor ama bu model hangisi bilemedim.(teclast,onda vs gibi markaların aynıları) kamera yeri filan baya değişik bu yeni gelenlerin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 22 Ağustos 2015; 19:48:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Sağolasın hocam,bende birkaç tablet var bir tanede bunu alayım dedim özellikleri gayet yeterli geldi ama kılıfsız kullanamam gelen geçen düşürüyor zaten :) Bunun için bir kılıf bulsak çok iyi olacak ya,baya bakındım bulamadım ben.Reeder genelde çinli başka markaların aynısı oluyor ama bu model hangisi bilemedim.(teclast,onda vs gibi markaların aynıları) kamera yeri filan baya değişik bu yeni gelenlerin

Hocam tam bir fp urunu ama cok guclu oyunlarda sıkınti olabiliyor. Ama ne hikmetse intel islemci isini guzel yapiyor.
    1.83 ghz gayet guzel

• Çinden tablet getirtmiştim.ainol nova, o tabletin kıymetini bilemedim. evde hem windows hem android tel var. note3 kullanıyorum. yani bu cihazlara yabancı değilim.Bu cihaza game of war apk olarak manuel yükledim.Oyun fotoğrafik oynanabiliyor.Ekrana bir komut için 3-5 kez tıklaman gerekiyor.Root olmuyor.sadece game of war değil bir çok uygulamada aynı hatayı verip kurulmuyor.Ve en önemlisi ekranı.İnanılmaz kötü resmen göz yakıyor.aydınlatma ayarlarıyla oynadım nafile.Batarya çabuk bitiyor. İnanılmaz ısınıyor. Clean master intel versiyon kurulabiliyor. Cihaz resmen yalan yahu.Paranız ile rezil olmanın alası. Hani bunlara inanmadınız olabilir. Alıp çocukların eline vermeyin bu cihazı. Benden bu kadar. Reeder defteri çöp.

• quote:

Orijinalden alıntı: eray_dogu

Çinden tablet getirtmiştim.ainol nova, o tabletin kıymetini bilemedim. evde hem windows hem android tel var. note3 kullanıyorum. yani bu cihazlara yabancı değilim.Bu cihaza game of war apk olarak manuel yükledim.Oyun fotoğrafik oynanabiliyor.Ekrana bir komut için 3-5 kez tıklaman gerekiyor.Root olmuyor.sadece game of war değil bir çok uygulamada aynı hatayı verip kurulmuyor.Ve en önemlisi ekranı.İnanılmaz kötü resmen göz yakıyor.aydınlatma ayarlarıyla oynadım nafile.Batarya çabuk bitiyor. İnanılmaz ısınıyor. Clean master intel versiyon kurulabiliyor. Cihaz resmen yalan yahu.Paranız ile rezil olmanın alası. Hani bunlara inanmadınız olabilir. Alıp çocukların eline vermeyin bu cihazı. Benden bu kadar. Reeder defteri çöp.

Hocam bir nevi haklisiniz ekran cok parlak ve renkler cok tuhaf. İsinma sorunu ise evet bendede cok isiniyor ama bir daha alacagimi sanmiyorum.

• Hocam bende de bu tabletten var.

Android 4.4.2 sürümü var bu cihaza uygun başka bir rom yükliyebiliyor muyuz?

Tablet ile gelen çokca fazla ve gereksiz uygulama var onlardan kurtulup daha stabil bir cihaz olarak kullanmak istiyorum.

EDIT: ücretli oyunlar için blackmart mı yoksa başka bir program mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kent290lf -- 10 Eylül 2015; 1:43:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.