Şimdi Ara

Lost Planet 3'ün Geliştiricisi Spark Unlimited Oyun Dünyasına Veda Ediyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Lost Planet 3, Yaiba: Ninja Gaiden Z gibi oyunları geliştiren Spark Unlimited için üzücü bir haber paylaşıldı. Firmanın eski teknik yöneticisi John Butrovich, Polygon'a verdiği demeçte Spark Unlimited'ın kapatıldığını, tüm işçilerinin çıkarıldığını ve firmanın tüm projelerinin iptal edildiğini dile getirdi.

Spark Unlimited, kapatılmadan önce oynaması ücretsiz bir oyunun üzerinde çalışıyordu. Firmanın kar getirmeye devam eden oyunları da başka firmalara devredilecek. Spark Unlimited'ın eski çalışanlarının oyun dünyası dışında birlikte çalışmaya devam edeceği belirtiliyor. 2002 yılında kurulan firma böylelikle oyun dünyasına veda etmiş oldu.

• Her piyasada olduğu gibi oyun piyasası da çok kırılgan.Kapitalist dünyada ne olacağı hiçbir zaman belli olmuyor.Geçmiş yıllara baktığımda bugüne oranla çok az oyun yapılıyordu fakat neredeyse her oyun efsane oluyordu.Bugün de oyuna bu şekilde bakmak lazım.Her sene kabak tadı veren yapımlar yapmak yerine senede her platform için 10-15 sağlam oyun yapılması daha mantıklı.Bkz.Grand Theft Auto serisi.Adamlar yaptığı her oyunda mükemmel hasılat elde ediyorlar

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yine bir firma kapatıldı. Bu gidişle ne olacak böyle

• Üzücü bir haber belki bu saatten sonra Lost Planet 3'ün fiyatı düşer.

• So Sad....

• Maalesef ki firma başarısız oyunlara imza atarak kendi ipini elleriyle çekmiş. Umarım geliştiriciler işsiz kalmamışlardır.

• hasandlk H kullanıcısına yanıt
    Oyunları satılmaktan kalkarsa sen görürsün ucuz fiyatı.
  • Lost Planet 3'ü oynamıştım ve sıkılmadan sonuna gelmiştim iyi bir oyun değildi ama firmasının kapatılmasını hak edecek kadar da kötü değildi, mech'in içinde ailesiyle konuşma kısımları güzeldi, yazık olmuş.
  • İlk çıkan Lost Planet oyunu, grafiksel olsun hikaye olsun oynanış olsun çok güzeldi. Ama ne olduysa 2. ve 3.oyunlar da bambaşka bir şey yaptılar. 1.oyun ile alakası olmayan şeyler. Sonlarını kendileri getirdiler.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Dikkatini çekerim ama yayımcı firma CAPCOM, satıştan kaldırılma ihtimali çok düşük.
  • 3. oyun cok sıkıcı gelmıstı bana 3 4 saatlık gameplayden sonra oyunu bıraktım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.