Şimdi Ara

AVEANIN MARİFETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Bilmiyenler İcin Ve Faturasız Hatlar İcin Paylasmak İstedim Bügün Avea Müşteri Hizmetlerini Aradım

444 1 500 Üzerinden Bilmiyordum Daha Yeni Öğrendim Woops Paketide Kulansanız Dakika Sms İnternet Paketide

Kulansanız Hattınızda Normal En Azından 1 Kuruş Olması Şartmış Olmaz İse Hiç Bir Paketti Kulanamıyormussunuz

Böyle Bir Rezaletlik Görmedim Örnek Her Ay Zaten Devlet Telsiz Kulanım Ücret Zamanı Geldimi TL Ne Kadar Olursa

Olsun Hatt Uzerınde Hemen Alıyor Aveada Kontorunuz 0 Oldumu Yandınız Hiç Bir Paketten Faydalanamıyacaksınız

Yani Kısacası Paranızla Rezil Olacaksınız...

AVEA SECERKEN DİKKAT EDİN...

• Aynısı banada oldu aradım müşteri temsilcisini avea müşteri memnuniyeti açısından 60 kuruş gönderdi bana paketi kullanabildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte sacmalıgı bu zaten bende arkadasdan bilgi aldım yoksa aveayya gececektim avea musterı hızmetleri oyle diyince bende dedimki aman almiyim dedim kapattım
  • EVET BUYRUN AVEA İLE GÖRÜŞMEMİZ FACEBOOK ÜZERİNDENDE YAZMISDIM CEVAB ALDIM YA BUNLARIN BIRBIRLERINDEN HABERI YOK YA BENLE DALGA GECIYORLAR

Avea 04/05/2015 Tarihinde Hattımı Turkcellden Size Tasıyacaktım Yalnız Sizdeki Paketleri Kulanabilmemiz İçin En Az Hattımızda 1 Kuruş Olma Sartı Varmış 0 Olursa Paketleri Kulanamazmışsız Bu Benim İşime Gelmedi Bunu Düzeltirseniz Size Tasırım Hattımı Yoksa Turkcellde Kaldırız Paramla Rezil Olmak İstemem Açıkcası...
    Beğen · Yorum Yap · Paylaş
    Mansur Yıldırım

Yorum yaz...

Avea Merhaba, hattınızda bakiye olmaması durumunda da paketlerinizi kullanabilirsiniz.
    Beğen · Yanıtla · 1 saat

Mansur Yıldırım Neden O zaman Müşteri hizmetleriniz yanlış bilgi veriyor bana mansur bey dediller hattınızda 0 bakiye olması durumunda hic bir paketti kulanamasınız dediler bilgisini verdiller

• Komedi niyetine rezillik =)

• Aynen Katılıyorum
  • MansurPanel kullanıcısına yanıt
    Birsey sorabilirmiyim size??
    Oncelikle haksizsiniz demiyorm asla beni yalnis anlamayin lutfen
    Fakat farkindaysaniz hep zoru kosturuyorsunuz 0 tl olunca devam etseniz ne olur etmeseniz ne olur??
    Tamam size yalnis bilgi vermisler eyvallah ama ne bilim biraz garip geliyor bana
    Yillardir butun op kullandim tahutlu weya.normal sekilde ..hicbirinden sorun yasamadim (cekim kalitesinden bahsetmiyorum) fazla para hic gelmedi.
    Sizden ricam artik faturali hat almaniz 20 tl civari ucret odeyecek durumunuz yoksa zaten ev telefonu kullanin illaki ev telefonunuz vardir...

• Paylasımınızdan dolayı tskr ederim yalnız turkcell kulanıyorum faturasız TL olayına girsem zaten turkcell kulanmam ayrıca ben sunu iza etmek istedim insanlık hali o anda dakikam var TL kalmadı telefonumda ne olacak avea hattı direk kulandırmıyor dakikaları kulanmam ıcın gıdıp kontor yuklemem gerekecek turkcell den 30 TL ye her ay 500 dk 1 gb internet paketi yapıyorum TL 0 ama hepsını rahatlıkla kulanıyorum ama bunu avea yapmıyr sadece woops olayı hosuma gittigi icin bunu dedim ama yok aynenler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.