Şimdi Ara

LG G Flex 2 kutudan çıkıyor: Kavisli ekran ve Snapdragon 810 işlemcili telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG'nin kavisli ekrana sahip G Flex 2 modeli ofisimize uğradı. Kavisli ekranı, Snapdragon 810 işlemcisi, 3000mAh kapasiteli pili gibi detaylarıyla dikkat çeken telefon, kendini onaran kasaya ve microSD kart desteğine de sahip. Bu videomuzda kutu içeriğine göz atıyor, tasarım seviyesinde LG G4 ve iPhone 6 Plus ile yan yana getirerek minik bir kıyaslama da yapıyoruz. İyi seyirler...

• Egilmez bukulmez mi acaba

• "kendini onaran kasa" derken hocam. Wifi olmadığı için izleyemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.artvinli

"kendini onaran kasa" derken hocam. Wifi olmadığı için izleyemiyorum.

Kasa üzerindeki ufak kilcal cizikler oda ısısında 10sn de tertemiz oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala mobilden video izleyemiyoruz....

• göze gayet hoş görünüyor kamera g4 ile aynı olsa g4 yerine tercih edilebilirdi

• bir açma tuşuna bassaydınız bari

• quote:

Orijinalden alıntı: hikmaster

bir açma tuşuna bassaydınız bari

Merhaba,

Farklı etkinliklerde çektiğimiz iki farklı ön inceleme ve değerlendirme videosu zaten sitemizde var.

Ürünün ülkemiz versiyonu geldiği için sadece kutu içeriği ve genel görünüme yoğunlaştık.

Kalanı da cihazın detaylı incelemesinde olacak.

Teşekkürler.
  • Lg nin esas amiral gemisi bu telefon bence..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4'den daha iyi gibi kavisli olması daha iyi gibi geldi bana FHD olması avantaj tek sorun güncelleme işi G4 gibi güncelleme vericekmi acaba eğer olursa sıkıntı yok nerdeyse fiyatları aynı.

• Kavisli olunca ne oluyor ?

• Şu G Flex serisini kullanmak hiç nasip olmadı. Bunu teknoloji marketlerinde bulup denemek istiyorum. İncelemesini bekliyoruz. M9 ile karşılaştırırsanız güzel olur. Her ikisi de 810 kullanıyor.
  • Yahu kutu açma tamamda kutu tanıtımına dönmüş yok artık diyorum

• g2'yi belki değiştirmeyi düşünebileceğim tek cihaz g flex 2.Bunun haricinde hiçbir cihaz beni heyecanlandırmıyor.

• Kapağı çıkartılabilir yapıp pilini değiştirilemez olarak saklanmasında ki amaç nedir.

• Şu öndeki LG yazısını kaldırıp orayı ince yapmak, bataryayi çıkarılabilir yapmak çok mu zor

• LG G Flex 2 P-OLED ekrana sahip olduğu için pil performansı G4'ten daha iyi olacağını düşünüyorum.Bir de düşündüğüm zaman kendi kendi yenileyen kapakta çıkarıbilrimiş LG G4 için.Ayrıntılı incelemelerini sizden bekliyorum Erdi Bey.

• Kambur gibi duruyor hiç beğenmedim ama kendini onaran kasa güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknopat76

LG G Flex 2 P-OLED ekrana sahip olduğu için pil performansı G4'ten daha iyi olacağını düşünüyorum.Bir de düşündüğüm zaman kendi kendi yenileyen kapakta çıkarıbilrimiş LG G4 için.Ayrıntılı incelemelerini sizden bekliyorum Erdi Bey.

P-OLED, Samsung'un Super AMOLED'i gibiyse enerji tasarufu yapmayacaktır.
  • s810 sayesinde kendini onaran kasa 10 snde değil 5 snde onarır :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.