Şimdi Ara

TM3 matematik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mat. Ne alemde, konulari bitirdiniz mi?? Kaxar net yapiyorsunuz?? Benim mat fenaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim de öyle ygsden sonda polinom denklem esitsilik parabol calistim diger konulara bakmadim hic dershanede gorduklerim kadar 10-15 net yapıyorum işte

• Karmaşık sayı logaritmayı bitirdim, soru çözüyorum. Geriye türev uygulamaları, integral, matris determinant, diziler kaldı.
  • belirli integraldeyim alan hacime geçmekten vazgeçtim. yapamayacağımı düşündüğümden değil ama geçen yıl integralin 2sorusu alan hacimdi, o sorulara vakit kalacağı da belirsiz. onun harici integrali sağlama aldıktan sonra baştan sona konuları tekrar bitirebildiğim kadar bitireceğim. bende de durumlar böyle

• Hukuk icin geo mat toplamda 30 net yeterli olur mu kii???

• Ve de mat netlerimizi nasıl arttiracagiz??

• Benim integral karmaşık kaldı olasılığı ve toplam çarpımı geçtim temelim var onlarda konulara yabancı değilim ama yanlış yapmaktan korktuğum için geçtim birazda yetiştirememek diğer konular bitti ama tekrar yapmadım bi cila çekmem lazım türev uygulamadayım ama çok yorucu ağır bi konu integrali inşallah halledebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • monster_9 M kullanıcısına yanıt
    Yetmez devlet için özel için bişey diyemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: monster_9

Hukuk icin geo mat toplamda 30 net yeterli olur mu kii???

universitesine,ygs siralamana,edebiyat cografya netine gore degisir.Ama sahsi dusuncem matematik en az 30 geometri en az 10 olmali guzel bir universite icin.

• quote:

Mat. Ne alemde, konulari bitirdiniz mi?? Kaxar net yapiyorsunuz?? Benim mat fenaa

Konu olarak turev-integral bitti.Ama tam anlamiyla degil tabiki.Fakat soru cozmem gereken cok konu var.Onumuzdeki 1 ay okula gitmiyorum.Bu sure zarfinda olabildigince soru cozucem.

• Ygs 5 = 94k
    Matematikte çoğu konuyu bitirdim geriye kalanlar ise:
    Matris Determinant
    PKBO
    Türev
    İntegral

İntegrale çalışmayacağım, türeve ise zamanım yettiği kadar. Konu hakkında biraz bilgiye sahibim zaten. Edebiyatta bitti ayrıca.
  • Şimdi çoğu arkadaş bitirmemis.Beni de böyle hava atıyor sanmayın ve kötü niyetli anlamayın.Amacim rakiplerin çalıştığını sezdirmek.
    YGS-5 118k sıkıntı yaşadım sınavda.
    Hedef ist veya Marmara hukuk.

Edebiyat Cumhuriyet hariç genel hatlarıyla bitti. Cumhuriyette eser ezberlemem lazım.

Mattan
    Integral
    Karmaşık
    Diziler
    Parabol kaldı. Bakalım hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mikail T.

quote:

Hukuk icin geo mat toplamda 30 net yeterli olur mu kii???

universitesine,ygs siralamana,edebiyat cografya netine gore degisir.Ama sahsi dusuncem matematik en az 30 geometri en az 10 olmali guzel bir universite icin.

2013 mat sınavinı cozemiyorum mesela cok zor geliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.