Şimdi Ara

Dominos'un yeni uygulaması siparişin yoldaki konumunu görmeye olanak verecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dominos'un yeni uygulaması siparişin yoldaki konumunu görmeye olanak verecek 

Teknoloji hızla gelişirken bir çok şirkette bu gelişimin gerisinde kalmamak için yeni teknolojilere adapte olmaya çalışıyor. Bu konuda ilginç bir atılım da pizza zinciri Dominos'dan geldi.

Yeni uygulama ile birlikte pizzaları teslim eden kurye motorlarına GPS yerleştirmeyi planlayan şirket bu sayede kullanıcıların siparişlerinin nerede olduklarını tam olarak izlemelerinin önünü açacak. Ayrıca uygulama ile birlikte müşterilere siparişi teslim edecek çalışanın adı, ne kadar hızla gittiği veya yolda hangi müzikleri dinlediği gibi ilginç bilgiler de verilecek. 

Tüm bu özellikler ve siparişin takibi şirketin geliştirdiği yeni mobil uygulama üzerinden yapılacak. İlk olarak Avustralya ve Yeni Zelanda'da başlayacak olan uygulama daha yıl sonunda Hollanda'da hayata geçecek. 2016 yılı için Japonya, Fransa ve Belçika gibi ülkeler hedeflenirken uygulama başarılı olduğu takdirde global anlamda daha hızlı hayata geçirilebilir.  

• pizza ne be , gidin lahmacun yiyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim memlekete sıra gelmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde pizzacının memleketini yazarlar yada babası ne iş yapıyo falan..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam yapmak istemiyorum ama dominosun ne pizzasi nede başka birşeyi hiç güzel değil daha uyguna pizza pizza var hemde yerli bir marka tekrar diyorum reklam yapmiyorum görüşümü söyledim.

• Resmen işçi hakları işgali! Yok neymiş motorlu kuryenin dinlediği müziği gösterecekmiş!

Banane bende adamın giydiği iç çamaşırının rengini bilmek istiyorum!!!!

• Paket servisi yapan Kurye arkadaşların sanki yolda oyalanacak kaytaracak zamanı varda bide takip edeceklermiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.