Şimdi Ara

Ev Sinema Sistemi Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Klasik bir sorum olacak, bu sorulardan sıkılmış üstadlardan şimdiden özür diler ve değerleri cevaplarınızı rica ederim.
    Çok bütçem yok ama olmuşken iyisi olsun istiyorum, malumunuz sürekli değiştirmek zor.. Polk tsx 330t kule, tsx110b bookself, tsx150c center
    ve psw110 sub şeklinde hoparlör kurmak istiyorum. Bunları da beğendiğim Denon X3000 ile beslemek.. Ancak 7.000TL'yi geçiyor
    Diğer alternatifim ise Heco victa prime 702 kuleler, victa prime 202 raf tipi, victa prime 102 center ve victa sub 252 A.
    Bunları ise Denon X2000 ile besleyebilirsem bu set bana yaklaşık 4.500TL'ye geliyor.

Bu konudaki değerleri görüşlerinizi rica ederim arkadaşlar???

quantum4134

• Arkadaşlar değerleri cevaplarınızı bekliyorum, lütfen esirgemeyin
  • quantum4134 Q kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam denon x-2000 ve heco seti al derim hatta surroundları 302 alabilirsin
  • Cevap için çok teşekkürler ama çok talihsizim Bugün firmayı aradım ve beğendiğim Heco'lara müthiş zam yapmışlar.. Örneğin 702 kuleler 1.400TL'den 2.200TL'ye fırlamış fena yani

Şimdi aynı bütçeye ne alırım bilmiyorum, varsa öneriniz seve seve dinlerim arkadaşlar..
    Pelin Ltd, yani Heco ve Magnat'ın Türkiye distribütörü olan firmadır. Bugün firma sahibi ile telefonla konuştum. Ellerinde yaklaşık 50 çift Victa 702 varmış ve toplu şekilde bir firmaya satış için teklif vermişler. Yarın öğlene kadar bu satış netleşir demişti. Ve netleşirse akşama doğru kargolarım dedi. Eğer o saate kadar satın alırsanız aynı fiyattan verebilirim dedi.

Heco Victa 702, 102 ve 202'den oluşan 5.0 seti sahibinden'den 2200tl'ye alabilirsiniz. Bence sabahtan arayıp alımı yapabilirsiniz. Yada sahibinden'den 9 taksitle alabilirsiniz. Bence hiç düşünmeden direkt Victa seti alın. 2200'e bu kurlarla benzer bir set alma şansınız kesinlikle yok.

http://www.pelinltd.com.tr/Victa-Prime-702,PR-250.html

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=210053601&rnd=4538

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam süpersin, ellerine ve de emeğine sağlık gerçekten. Nerede buldun bu saatte bu fırsatı vallahi büyüksün
    Yarın ilk işim aramak olacak, sanıyorum güvenilir bir firmadır hocam sıkıntı yaşamayız dimi tanıyor musunuz bu firmayı acaba?

Teşekkürler.
    Hocam bu firma genel distiribütör zaten. Bu markaları Türkiye'ye getiren firma. Herhangi bir sorun olmaz, merak etmeyin.

Ben de eniştem için hoparlör bakarken bugün konuşmuştum, denk geldi en azından size faydası dokunur.

• Hocam teşekkür ediyorum, sizin engin tecrübelerinize güveniyorum Alacağım sanıyorum.. Tekrar çok teşekkürler..
  • Hocam önerin ve desteğin için tekrar teşekkür etmek istedim. PelinLtd firma sahibi Lütfi bey çok yardımcı oldu. Bugün kaporamı yatırdım, kısmetse yarın elden teslim alacağım.
    Heco 702 kuleler+ Raf tipi 302+ center 102+ Sub252A+ Pioneer vsx924 alıyorum. Artık problemsiz kurabilirsem tecrübe ettikten sonra yine burada
    paylaşırım inşallah.

Görüşmek üzere
  • Sn Turuncu55,

Bir konuda daha yardımını rica edeceğim. Sisteme bir de bluray-dvd okuyucu eklemek istiyorum. Ancak PS3 var bende, bu cihaz bluray okuyucunun yerine geçer mi? Geçmez ise 1.000TL'ye kadar
    Pioneer'in iyi bir modelini önerebilir misin? Çünkü sinema anfim de Pioneer VSX-924..

Desteklerin için şimdiden teşekkür ederim.
    Açıkçası hiç bluray kullanmadım, ben hep netten HD mkv film indiriyorum. O yüzden bu konuda bir yorum yapmam çok sağlıklı olmaz.

Ama tahminime göre 1000tl'lik bir bluray oynatıcı ile ps3 arasında çok bir fark olmayacağı yönünde.

• Anladığım kadarıyla ayrı bir Bluray'a gerek yok diyorsunuz. İndirdiğiniz filmleri nasıl izliyorsunuz USB girişinden mi? Bu arada mkv neyin kısaltması oluyor? Yani kaliteli film için Mkv uzantılı mı indirmek gerekiyor
  • Merhaba arkadaşlar,

Pioneer VSX 924 avr'nin kutusundan çıkan Wifi adaptörü (Pioneer AXF7031) direk evdeki ağı görmüyor. Kitapçık İngilizce çevirdik ama pek bahsetmemiş, bağlantı şeklinden ve bir ayar gerektirdiğinden bahsetmiş.
    Bilen varsa bir akıl verebilir mi rica etsem? Gerekirse iletişim numarası rica edeyim ben ararım kendisini..

Şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.