Şimdi Ara

diledigin yerde izle uygulamasi lig tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İlgili konu bulamadigimdan yaziyorum.sampiyonlar paketim var 12 aylik.bunun uzerine dilediginyerde uygulamasini satin alsam her ay 9.99 tl yi fatura edecekler sanirim.ligler bittiginde iptal ettirmekde gucluk cekermiyim.
    Ayrica kullananlar var ise yorum alabilirmiyim tavsiye edermisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: iege

Merhabalar
    İlgili konu bulamadigimdan yaziyorum.sampiyonlar paketim var 12 aylik.bunun uzerine dilediginyerde uygulamasini satin alsam her ay 9.99 tl yi fatura edecekler sanirim.ligler bittiginde iptal ettirmekde gucluk cekermiyim.
    Ayrica kullananlar var ise yorum alabilirmiyim tavsiye edermisiniz.

Ücretsiz uygulama o, sadece süperlig Maçları normal paketinde varsa tabi 9 tl daha vericen Web de de izleyece n.

Sak'ın kanma ha Paralı değil o uygulama şifre olarak ilk girişte Aa123456 yazıp dene.

Premier lig dahil paketinde ki herşeyi ücretsiz izlersin. Ama misal fenerin maçını istersen 9 daha verece n.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 3 Mayıs 2015; 22:55:58 >
  • Normalde bana fatura gelmiyor.lig maclarini izlemek icin cepden uye olucam.diledigin yerde lig tv fatura tarihi basladigim gunden itibaren mi sayilir yoksa lig tv ye uye oldugum tarihe goremi faturalanir.3~4gun icin Ekstra fatura odemek istemem.

• Diyelimki bugün ayın 9'u ve siz paket satın aldınız.

Temmuzun 3'ünden önce kapatamazsınız.

Dolayısı ile 9 mayıs ile 3 temmuz arasındaki tutarı ödemek zorundasınız.

O yüzden paket değişikliklerini ayın 3'ünden 3'üne yapınız
  • Tesekkurler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.