Şimdi Ara

24 Aylık Sözleşme Feshetmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, TTnet Yalin Limitsiz İnternet kullanıcısıyım. Ayda 72TL gelen fatura ücreti var. Ve daha 17-18 aylık taahhüt sürem bulunmakta. Sormak istediğim, hangi durumlarda anlaşmayı feshedebilirim ve bu durumda feshedersem ne kadar öderim? Kalan Ayların Sayısı X Aylık gelen fatura ücreti şeklinde mi hesaplanıyor?
    Ayrıca yurtdışına gittiğimi belirtsem sonuç ne olur?

• İstediğin zaman iptal edebilirsin.

İptal ettiğinde taahüt süren boyunca aldığın tüm indirimlerin tutarı ceza olarak faturlandırılır. İsterseniz abd başkanı olun birşey fark etmiyor, bir sonraki ay faturada tüm tutarları tahsil ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

İstediğin zaman iptal edebilirsin.

İptal ettiğinde taahüt süren boyunca aldığın tüm indirimlerin tutarı ceza olarak faturlandırılır. İsterseniz abd başkanı olun birşey fark etmiyor, bir sonraki ay faturada tüm tutarları tahsil ederler.

Cevap için teşekkürler. Ceza olarak faturalandırılmış indirimler dışında, henüz almadığım (17 Aylık) internet hizmetini de ödemem gerekir mi? Şu ana kadar tüm faturaları ödedim ancak bu birşey için fayda etmez sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strawberycake16 -- 3 Mayıs 2015; 19:24:56 >
  • Hayır sadece aldığınız indirimi sizden geri alırlar.
    Başka bir ücret çıkmaz. Size tavsiyem yine oparetorun müşteri hizmetlerinden teyit almanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kskengin

Hayır sadece aldığınız indirimi sizden geri alırlar.
    Başka bir ücret çıkmaz. Size tavsiyem yine oparetorun müşteri hizmetlerinden teyit almanız.

Hangi konuda teyit almalıyım? Direkt olarak TTnet şubesine gitmeyi düşünüyordum. Orada iptal olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: strawberycake16

quote:

Hayır sadece aldığınız indirimi sizden geri alırlar.

Hangi konuda teyit almalıyım? Direkt olarak TTnet şubesine gitmeyi düşünüyordum. Orada iptal olur mu acaba?

Taahüt iptalleri telekom müdürlüklerinde yapılıyor diye biliyorum, iptal birimi var ordan sıra alıp işlemleri yapabilirsiniz.
  • İptal elbette şubeden yapılıyor ancak gitmeden telefonla bilgi alabiliyorsunuz. Ben almıştım. İşinize gelmezse iptal etmek bosuna şubeye gitmenize gerek kalmaz.
  • quote:

İptal elbette şubeden yapılıyor ancak gitmeden telefonla bilgi alabiliyorsunuz. Ben almıştım. İşinize gelmezse iptal etmek bosuna şubeye gitmenize gerek kalmaz.

24 Ay taahhütlü TTnet Yalın Sınırsız internet almıştım (2014, Kasım ayı) ve şu an taahhütün başlama tarihinden itibaren yaklaşık 7 ay geçmiş. 17 Ay kalan taahhüt bulunmakta. Ayda 72TL ödüyorum ve 72 X 17 yaptığımızda 1100TL gibi bir rakam ödemem gerekiyor. Bu şekilde mi hesaplanıyor acaba?
  • strawberycake16 kullanıcısına yanıt
    kullandığınız ay kadar indirim ucreti(7 ay) ve modem aldıysanız onun ucretini odersiniz diye biliyorum musteri hizmetlerini arayarak kesin bir bilgi alabilirsiniz
  • quote:

quote:

İptal elbette şubeden yapılıyor ancak gitmeden telefonla bilgi alabiliyorsunuz. Ben almıştım. İşinize gelmezse iptal etmek bosuna şubeye gitmenize gerek kalmaz.

24 Ay taahhütlü TTnet Yalın Sınırsız internet almıştım (2014, Kasım ayı) ve şu an taahhütün başlama tarihinden itibaren yaklaşık 7 ay geçmiş. 17 Ay kalan taahhüt bulunmakta. Ayda 72TL ödüyorum ve 72 X 17 yaptığımızda 1100TL gibi bir rakam ödemem gerekiyor. Bu şekilde mi hesaplanıyor acaba?

Hesap yanlış, sadece indirimleri hesaplıyorsunuz.

Öncelikle sizin paketinizin taahütsüz normal fiyatını bilmeniz gerekiyor, kabataslak bir hesap yaparsak örneğin paketinizin taahütsüz normal ücreti 89 tl, siz taahüt verdiğiniz için indirimli şekilde 72 tl ödüyorsunuz, aradaki indirim tutarı 17 tl.

Eğer modem v.s falan almadıysanız ttnetten, sadece bu indirm tutarlarını tahsil ediyor ttnet.

17 ay taahütünüz varsa, 7 ay boyunca indirim almışsınız demektir.

17 tl x 7 ay = Ödeyeceğiniz ceza tutarı 119 TL dir. Aboneliği kapatırsanız birde son ayın hizmet ücreti çıkacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

quote:

Hesap yanlış, sadece indirimleri hesaplıyorsunuz.

Öncelikle sizin paketinizin taahütsüz normal fiyatını bilmeniz gerekiyor, kabataslak bir hesap yaparsak örneğin paketinizin taahütsüz normal ücreti 89 tl, siz taahüt verdiğiniz için indirimli şekilde 72 tl ödüyorsunuz, aradaki indirim tutarı 17 tl.

Eğer modem v.s falan almadıysanız ttnetten, sadece bu indirm tutarlarını tahsil ediyor ttnet.

17 ay taahütünüz varsa, 7 ay boyunca indirim almışsınız demektir.

17 tl x 7 ay = Ödeyeceğiniz ceza tutarı 119 TL dir. Aboneliği kapatırsanız birde son ayın hizmet ücreti çıkacaktır.

Çok teşekkür ederim bilgiler için :))

TTnet'i aramaya da, şubeye gidip sormaya da üşeniyorum.

• kampanyanın adı neydi hızı keşfet mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

kampanyanın adı neydi hızı keşfet mi

amTTnet'le Tam Zamanında :)
  • Konuya cevap vermişler ama bilgin olsun diye söylüyorum başka bir sağlayıcıya geçiceksen son gelen faturanı yeni sağlayıcıya gönderirsen gireceğin pakette indirim yaparlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.