Şimdi Ara

The Flash ve Arrow

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba DH halkı Flash ve Arrowu izlemeye başlayacağım ama ortak ilerleyiş var diye duydum. Bu iki diziyi nasıl izlemeliyim yardım eder misiniz ?

• ortak ilerleyişi yok. Sadece bir kaç bölümde arrow oyuncularının, konuk oyuncu olarak yer aldığını söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

ortak ilerleyişi yok. Sadece bir kaç bölümde arrow oyuncularının, konuk oyuncu olarak yer aldığını söyleyebilirim.

Teşekkür ederim yardımın için yani şimdi Arrow veya Flashtan başlasam bitince diğerine geçsem bir şey kaybetmem değil mi ?
  • s1k1s0kam0 kullanıcısına yanıt
    hayır kaybetmezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

hayır kaybetmezsiniz.

Peki hangisinden başlamamı tavsiye edersiniz ?
  • Önce Arrow'un ilk 2 sezonunu izleyin. Sonra sırayla 1 bölüm Flash 1 bölüm Arrow izleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus II

Önce Arrow'un ilk 2 sezonunu izleyin. Sonra sırayla 1 bölüm Flash 1 bölüm Arrow izleyin.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Önce Arrow'un ilk 2 sezonunu izleyin. Sonra sırayla 1 bölüm Flash 1 bölüm Arrow izleyin.

Teşekkür ederim :)
  • Arrowun ilk 2 sezonunu bitirince 1 bölüm flash 1 bölüm arrow izleyerek devam et.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynen böyle.
  • İzle izle Arrow iyidir.
  • quote:

Ben bilsem böyle yapardım, flashla ortak şeylerin olduğunu 3. sezonda 15. bölümde öğrendim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.