Şimdi Ara

Yelawolf dinleyen var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler, uzun süredir rap dinlemiyordum. Eminem'in yeni işlerine bakarken Yelawolf'la feat attıklarını gördüm. Adamın tarzı çok iyi, Eminem'in öğrencisiymiş. Hatta Eminem,hakkında ; tahtıma oturacak kişi demiş. Dinleyen var mı bu adamı? Varsa, güzel şarkılarını yazarsanız sevinirim. Best Friend, Pop The Trunk şarkıları dehşet.

Not : Bu arada tam olarak yaptığı rap tarzı nedir? Sanırım Rap Rock yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 2 Mayıs 2015; 18:59:52 >

• Uppidi
  • Twisted'i de dahil edelim. Skylar Grey, Eminem ve Yelawolf guzel is cikarmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peregrino kullanıcısına yanıt
    Aynen o da çok sağlam. Zaten Eminem'in olduğu şarkılar genelde güzel oluyor. Birkaç istisna hariç.

Ayrıca şunları da paylaşayım ;

Bu arada arkadaş aşırı derecede Jesse Pinkman'a benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 6 Mayıs 2015; 16:14:01 >

• Psychopath killer da nakarati cok iyi soyluyor. Tarzini begendigim birisi. Ayrica worldwide choppersda da harika soyluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Worldwide Choppers da duymuştum gerçekten iyi söylüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy McGill

Selam beyler, uzun süredir rap dinlemiyordum. Eminem'in yeni işlerine bakarken Yelawolf'la feat attıklarını gördüm. Adamın tarzı çok iyi, Eminem'in öğrencisiymiş. Hatta Eminem,hakkında ; tahtıma oturacak kişi demiş. Dinleyen var mı bu adamı? Varsa, güzel şarkılarını yazarsanız sevinirim. Best Friend, Pop The Trunk şarkıları dehşet.

Not : Bu arada tam olarak yaptığı rap tarzı nedir? Sanırım Rap Rock yapıyor.

Bu şarkısını seviyorum ;

• Yelawolf - Billy Crystal şu şarkıyı dinle sana başka birşey demiyorum.
  • Str0ke kullanıcısına yanıt
    Fena şarkıymış,dinlerken aklıma jesse pinkman geldi yine. Bu arada adamın beatleri süper be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy McGill

Fena şarkıymış,dinlerken aklıma jesse pinkman geldi yine. Bu arada adamın beatleri süper be.

Müzikte bir çocuktan ve uyuşturucudan bahsediyor sosyal mesaj var.
  • Str0ke kullanıcısına yanıt
    Lise ingilizcesiyle anladım bi şeyler. Yelawolf (adını bilmiyorum ) gerçekten Jesse pinkman karakterine benziyor. Daddys lambo klibindeki hareketleri falan. Herhalde bi tek ben benzetmiyorumdur? Değil mi? Yok ya vardır benzeten?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 8 Mayıs 2015; 13:06:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.