Şimdi Ara

aveo mu fiesta mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    şuan elimdeki bütçeyle ya aveo ltz(1.4) yada fiesta trend(1.25)alma niyetindeyim lakin karar verebilmiş değilim biri donanım zengini kanaatimce daha güzel görünümlü bir araç diğeri ise marka olarak daha önde ve daha sağlam denilen bi model sizce ne yapmaliyim ayrıca chevy nin türkiyeden çekilmesi 2.el de çok büyük bi kayıp yaşatırmı
    Şimdiden teşekkürler

• 1.2 fiesta alacagima 1.4 ltz alirim mis gibi. Hersey var arabada. Ayrica 2. Elde zaten deger kaybetmis oluyor araba. Bizim arkadas sedani almis. Onu satti. Baska aveo aldi. Baktim ilana koymus gene. Satisinda sorun yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende var ltz otomatik araç var alalı 2 ay filan belki olmuştur. Fiestaya bende baktım ama başkalarının %10-15 ile indirimli aldığı araçların hemde benzinlilerin bu fiyata olmasını yadırgadım.

Binek amaçlı olduğu aveo derim. Filo arabası olmadığı da aşikardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.oguz

öncelikle herkese merhaba
    şuan elimdeki bütçeyle ya aveo ltz(1.4) yada fiesta trend(1.25)alma niyetindeyim lakin karar verebilmiş değilim biri donanım zengini kanaatimce daha güzel görünümlü bir araç diğeri ise marka olarak daha önde ve daha sağlam denilen bi model sizce ne yapmaliyim ayrıca chevy nin türkiyeden çekilmesi 2.el de çok büyük bi kayıp yaşatırmı
    Şimdiden teşekkürler

1.4 Aveo derim ben. 1.3 dizel kullaniyorum bir problem yok simdilik.
    Bir de Fiesta'nin 1.25 motoru atmosferik ve cok ölü bir motor diye biliyorum.

• Tabi ki fiesta

• Fiesta'Nın aveo'dan daha sağlam olduğunu hiç zannetmiyorum.
  • bi de motora lpg takmak zorundayım (malum öğrencilik :) ) 1.4 motor neyse de 1.25 motor lpg ye gelir mi zaten performans olarak iyi değil lpg den sonra yokuşlarda saç baş yoldurur mu?
  • İkinci el de kâr etmek için araba alınmaz zaten ticaretinde değilsen araba demek lüks ihtiyaç demektir. Hangisi ihtiyacını karşılıyorsa onu al derim. Ben olsam aveo alırdım .

• Tabiki Aveo ama yerinde olsam kovalarım 1,3 Dizel LTZ bulur alırım, çok sık iyi fiyata bırakan çıkıyor. 1,3 Dizeli 1,4 benzinliden çok daha performanslıdır ve inanılmaz az yakar.
    1,4 Benzinlide şehir içi 9 Litre civarlarında gezersin 1,3 Dizelde ise 6 Litre yani nerdeyse yarı yarıya yakıtı
  • Otomatik benzinli aveo 55-60 kr yakar.

Ogrenciysen scooter al mis gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juke sero -- 2 Mayıs 2015; 22:05:35 >
  • juke sero kullanıcısına yanıt
    yazın iyide kışın sırılsıklam olurum
  • Vay arkadas biz unideyken minibusmu yurumekmi diye tercih
    yapmak zorunda kalirdik. Ne kar yagmur gormusumdur yururken k.

• başka fikir belirtecek yok mu
  • fiesta oyuncak gibi araba 1.25 motor daha bir oyuncak olur sanırım. Fiestanın tek sevdiği yanı tüy gibi direksiyonla park yapmak çok basit onun dışında ve her şeyiyle tabiiki aveo ...
  • Tabiki fiesta... 1.25 degilde 1.4 al bence

• papaveraceae P kullanıcısına yanıt
    1.4 un 2009 modeline bile 35 istiyolar fiyatlar uçmus 1.25 bile anca geliyo 32 civarina

• Aveo güvenlik ssaglamlik donanim genişlik olarak 5e katlar. Aveo sinifinin en genisi iken fiesta en dar ve en donanimsizidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.