Şimdi Ara

Microsoft, aktivite takibi bilekliği için geliştirme kitini yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft, aktivite takibi bilekliği için geliştirme kitini yayınladı 

Teknoloji devi Microsoft son etkinliğinde oldukça radikal kararlar alarak kullanıcıları şaşırtmıştı. Özellikle iOS ve Android uygulamalarının Windows 10'a kolayca geçiş yapması için çalışmaları başlatan şirketin bu adımı oldukça konuşuldu. Bu kez ise şirket, Microsoft Band adındaki aktivite takibi bilekliğine yeni uygulamalar geliştirilmesi için bir adım attı.

Bileklik için geliştirme kitini yayınlayarak 3. parti uygulamaların önünü açan Microsoft, Twitter üzerinden attığı tweet ile de geliştiricilere çağrı yaptı. Şirket bu hamle ile yeni ve özgün uygulamalara yer vermeyi amaçlıyor. Dileyen geliştiriciler bu bağlantıya tıklayarak geliştirme kitini edinip, uygulama geliştirmeye başlayabilirler.

• 'edilip' değil 'edinip' olmalı.Düzeltilmesi dileğiyle..

• Satışları gayet iyi diye biliyorum, hatta üretimin az yapıldığı ve talebin beklenenden yüksek olduğunu okumuştum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz çok şık ve kabiliyetli fakat fiyatı Türkiye'de bu gidişle ne olur kim bilir,Amerika'da 200 $ civarıydı.Bu arada Windows cihazlarımızda kullanabileceğimiz alternatif bileklikler var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerHauptmann -- 3 Mayıs 2015; 12:30:24 >
  • 200 dolar malesef bana yuksek geliyor, cogu kisiye de bu fiyatin yuksek gelecegini dusunuyorum. Giyilebilir teknolojilerde suan ilgimi ceken tek firma Xiaomi bu sektoru buyutecek firmada bu gidisle Xiaomi olucak bence Mi Band deki satis performansinda sonra Mi Band 2 yle sektore noktayi koyucagini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.