Şimdi Ara

HTC M8 mi? Iphone 5S mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açıkçası Ios geçmek çok istiyorum fakat android gibi özgür değil diyorlar ama tek yaptığım sosyal medya ve fotoğraf uygulamaları sizce hangisi? Ön kameraya biraz takigim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben olsam z3 alırım. Mağlum htc m8 sorunlu bir telefon kamera 4 mp olmasıda buyuk bir eksik

• Ios bende karsiyim ama 5s kotu cihaz degil androidte ise kamera önemli ise m8 harici modeller daha olumlu olur sizin icin

• Adam ön kamera benim için önemli demiş gidip z3 öneriyor adama.adam ön kamerada çamur görmek istiyorum dese tamam z3 en iyi tercih ama :) kardeşim iphone 5s in ön kamerasını herkes biliyor.diğer cihazların arka kamerasından bile daha iyi sonuçlar ortaya çıkartıyor kaldı ki z3 gibi çamur bir kamerayla karşılaştırmak büyük hata olur.m8 inde kamera performansı kötü en ufak bir zumda pixelleri sayabilirsin.android özgür falan diyorsan yinede gidip alabilirsin o cihazlarıda özgürlükten kastın ne mesela ne istiyorsun seni ios kısıtlıyor bu konuda önce ona karar ver kişiden kişiye değişir özgürlük kavramı.ben arkadaşımdan fotoyu bluetooh ile almam da giderim whatsapp tan yollatırım bu kadar basit mesela.örnek verdim bunu.sende karar ver bazı şeylere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niggas -- 2 Mayıs 2015; 14:46:51 >
  • On kamera icin selfie agirlikli cihazlara bakin,xperia C3e bakip inceleyin flasli on kamera genis acili lens hosunuza gidebilir.

• M8 tam sana göre.
    Ön kamerası çok iyi ve fotoğrafları sosyal medyada kullanacağına göre çözünürlüğü pek önemli olmaz.
    Ayrıca Xperia'ların kamerasını 20.7 olarak değil de 8 olarak düşün oto modda ve diğer efektler filan sadece 8 megapiksel de var.
  • ön kamera konusunda m8 veya htc desire eye bakabilirsin hatta eye tam selfie telefonu
  • m8 güncelleme ile yavaşlama söz konusu oldu. 4.4.2 de kalırım diyorsan m8 al . yoksa kesinlikle 5s

• Ios ve Android ayri platformlar oncelikle bunu secmelisin.

Daha sonra rahat karar verebilirsin.

• Biri İos biri Android karar ver hangisini kullanmak istiyorsun karar ver ona göre seç cihazını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc'nin 4mp arka kamerasi z3'ten daha iyi cekiyor hocam. Ve zoomlada pek bir fark olmuyor. Zaten sosyal medyada kullanacagin icin fotolari hicbir sorun olmaz. M8'in on kamerasi 5mp ve gayet guzel, benim gordugum kadariyla 5s'ten daha guzel cekimler yapabiliyor ve daha genis acili. Hiz performans acisindan m8 zaten mukemmel bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

m8 güncelleme ile yavaşlama söz konusu oldu. 4.4.2 de kalırım diyorsan m8 al . yoksa kesinlikle 5s

Android işletim sisteminde güncelleme yaptıktan sonra hard reset atmak gerekiyor. Yoksa verim alınamaz.Yaşadığınız yavaşlama o yüzdendir yoksa M8 stabil bir cihaz.Apple ekosisteminde güncelleme cihazı çok kötü duruma sokuyor yeni ürüne yönlendiriyorlar.

• M8 hertürlü daha üstün cihaz ve M8'in rakibi iPhone 6'dır.

• M8 ile 5s kiyaslanamaz.

• Arkadaşlar benim için işletim sistemi pek fark etmiyor yani ikisi arasında kaldım. İlla M8 veya Ip5s olacak değil önerilerinize açığım fakat lütfen Samsung önermeyin bu arada Z3 öneren arkadaş Z3'ün ön kamerası o kadar berbat ki şuan kullandığım GMD bile daha iyi ön kamera konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Ios ve Android ayri platformlar oncelikle bunu secmelisin.

Daha sonra rahat karar verebilirsin.

herkez once ıos mu androıdmı karar ver dıyor.. Zaten ıos ısletım sıstemı sadece ıphone ve ıpad larde yokmu.. Once suna karar vermelerı gerek...

Android mi iphone 5s mi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.