Şimdi Ara

Monument Valley nihayet Windows Phone'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Monument Valley nihayet Windows Phone'da

Geçen yılın bol ödüllü yapımı Monument Valley, aradan geçen bir yılın ardından nihayet Windows Phone kullanıcılarının da beğenisine sunuldu.

İzometrik bir açıyla oynanan oyunda Ida adlı bir prensesin eşsiz macerasına konuk oluyoruz. Oyunda görsel ilüzyonlarla donatılmış mimari yapılardaki bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Gittikçe zorlaşan bu bulmacaları çözmek için çoğunlukla görsel ilüzyonlardan faydalanıyoruz.

Herhangi bir seslendirmenin yer almadığı oyunda hikaye anlatısı, yeri geldiğinde karşımıza çıkan yazılarla sağlanıyor. Türkçe dil desteği bulunan yapımın fiyatı 9.25TL olarak belirlenmiş. 

• haber nihayet donanimhaber'de

• Android tarafında 1,70 tl ye düşmüş.Almayanalar kaçırmasın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

haber nihayet donanimhaber'de

öyle başlığa böyle cevap
  • Sanat eseri bir oyun herşeyiyle

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    +1

nedense hep böyle geç veriliyor windows microsoft haberleri ve bu tür başlıklarla üstelik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

+1

nedense hep böyle geç veriliyor windows microsoft haberleri ve bu tür başlıklarla üstelik.

ben haber yaptıklarına bile şükrediyorum

bu arada oyun çok pahalı .10 bölüm için 10 tl istemişler. keşke 2 tl 5 tl falan olsaymış. çok kısa oyun ama yinede değer oynamaya.
  • Bende oynamadım ama sayende indirimli fiyattan aldım 1.70 e bide enpara ile aldım wp ye hiç bişey zamanında çıkmıyor ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr xXx kullanıcısına yanıt
    Bende 4 tlden almıştım.Neyin hangi fiyattan geleceği hiç belli olmuyor.Bazen bedava bile olanlar oluyor.Faydam olduysa ne mutlu...
  • Her insan oğlunun oynaması gereken bir oyun ! Bunu oynamadan oyun oynadım dememeli kimse.
  • humblebundle da paket olarak bu ve daha fazla oyunu alabilirsiniz aynı fiyata. bu oyun zaten 1 saatte bitiyor android cihazınız varsa onda oynayın bitirin :)
  • Appx isteyen pm. (telefona atmak için visual studio gerekir-wp8.1 sdk içeren sürümlerden)
    (yasak değilse söyleyin burada paylaşayım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

haber nihayet donanimhaber'de

Cevap tam oturmuş +1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.