Şimdi Ara

ÇAKMA TELEFON ALINIR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 300 lira elime geçti ve telefon alacağım şu linkteki çakma telefon sizce alınır mı ?

Sar değeri olayı umurumda değil fakat 1 sene dayanır mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-one-m8-plus-mtk-6572-hd-16-gb-13-mp-3g-li-kendi-fotograflari-209951248/detay

• İçindeki yazılım ve diğer donanımların bilinmesi lazım. Bu şekilde bir şey söylemek doğru olmaz.

Birse cihazın yazılımı standart basma kalıp android ise o cihazda uygulamalar sürekli çökebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Mediatek 6582 ile çalışıyor telefon kötü sayılmaz dimi hocam
  • hocam bunu alcaginiza 2.el bolumunde satilan elephone thl gibi bilinen markalara bakin derim. replikalardan uzak durmak lazim bence

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Tasarımlarının güzel fiyatının ucuz olmasını istiyorum kardeşim o tür telefonlar kötü , hem telefonun havası olcak hemde ucuz o yüzden yöneliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeçhulAdam

Mediatek 6582 ile çalışıyor telefon kötü sayılmaz dimi hocam

Hocam replika sonuçta bu cihazlara güven olmaz.
    Hem sadece yonga seti ile bitmiyor iş.

• tasarimlari birebir aynidir ama yazilim muhtemelen rezalettir. standart bir android kerneli kullaniyorlar diye biliyorum.yazilim duzgun optimize edilmemis androidde insani delirtir. Karar senin ama ben olsam uzak dururum. bozulsa cope atmak zorunda kalirsin tamiri vs olmaz.sar degerini zaten gectim.rengin yesil bile olabilir :) saik herseyden once gelir ;)

• Alınmaz

• Kalitesiz devreleriyle tamamen uyumsuz basma yazilimla sahte bataryayla cebinde bomba olarak tasimak istiyosan yapacagin hava gosteris bacagindan daha degerliyse kullan cebinde tasi hocam ama ileride paran oldugu zaman insallah orjinalini alirsin telefon herzaman gelir ama saglihin ve bacagin geri gelmez

• Hocam replika ürünlerde en büyük sorun yazılımın sahte olması.
    Rehbere giriyorsun orada bile isim ararken donmalar oluyor, yani senin anlayacağın telefonun görünüşüne aldanıp alma.
    (Ben kaçakçılık mahkemesinde çalışıyorum, bu sebepten dolayı elime çok fazla replika ürün geçiyor)
    O telefona verdiğin 300 TL ye yazık olur
  • hay havanız batsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paraya çakma telefon alacagına 289 TL ye LENOVO A369i alabilirsin.
  • 300 lirayı çöpe atma bence az para değil. =)
  • Arkadaşlar biz ne kadar söylesekde bir defa almaya niyetlinmiş ya alacaktır
  • Arkadaşlar biz ne kadar söylesekde bir defa almaya niyetlinmiş ya alacaktır
  • Çakma telefona değil 300 tl 10 tl bile vermem. Git bi cep telefonu mağazasına temiz 2. el orjinal bi telefon al daha iyi derim. He bi de 6 ay garanti alırsın ona zaten bozulursa 6 ay içinde bozulur . Yoksa senin kullanmana ve şansına artık .
  • Yonga setinin o oldugu bile belli diil ki

Ha birde hava atma pesindesin ya ... Cevrendekiler eline alip cakma oldugunu anlayinca daha kotu olmayacak mi ...

• Teknolojinin nimetlerinden bunlarda faydalanıyor. Artik cakmalar işçilik açısından fena değiller. Bire bir yapıyor adamlar. Ama en önemli konu yazılım. Güncelleme alamayacak ve belki de sürekli çökmeler yaşayacaksınız. Stabilite yerlerde olacak. Sar değerlerine girmiyorum bile. Hadi onuda kulaklıkla konustunuz falan diyelim ama önemli olan yazılım arkadaşlar.

He su var. Ya zaten telefonla isim olmaz. Sadece SMS çağrı falan derseniz ve amacınız dış görünümle hava atmaksa alin ama paranız her an çöp olabilir onu da göz ardı etmeyin.

• hocam çocuğunuz olmaz bulaşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: R ART

hocam çocuğunuz olmaz bulaşmayın

Kardeş çakma telefonları heryerde eleştiriyorum amaaaaa hiç olaya bu yönüyle bakmamıştım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.