Şimdi Ara

RAP!D PREM!UM DOWNLOAD !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde bulmuştum siteyi ama kapanmıştı açılınca bu siteyi de tanıtmak aklıma geldi.

Aşağıda anasayfada neler olduğunu yazarak gösterdim inceleyiniz.

RAP!D PREM!UM DOWNLOAD !

Örnek olarak rapidşhare.de den nasıl premium olarak indirilir gösteriyorum.Bandwitdh [.de] linkine tıklıyoruz.Bilgiler aşağıda inceleyiniz.

RAP!D PREM!UM DOWNLOAD !

Gözümüze bandwitdh i olan bir hesap no kestiriyoruz ve şimdi Generator [.de] linkine tıklıyoruz.Açılan sayfadaneler yapılcağını yazdım,inceleyiniz.

RAP!D PREM!UM DOWNLOAD !

' Generate Premium Link ' yazan linke tıkladığımızda açılan sayfadan premium linki alıyoruz.Bilgiler aşağıda.inceleyiniz.

RAP!D PREM!UM DOWNLOAD !

ÖNEMLİ BİLGİLER :

1- Site sadece [.de] için bandwitdh durumunu göstermektedir. [.com] için Generator [.com] dan normal linki yapıştırın,bandwitdh varsa premium linki verir.

2-Site [.de] den 8 premium link hakkı ve [.com] dan 8 premium link hakkı; toplam 16 premium link hakkı vermektedir.bunu ip adresi ile kısıtlamaktadır.ama proxy kullanarak bu engeli aşmamız mümkün.siteye proxy kullanarak girelim.örneğinwww.gizliweb.com sitesi üzerinden.burada giriş yaptığımızda sanki hiç premium link almamışız gibi tekrardan 16 premium link çevirme hakkına kavuşuruz. diğer bir site dewww.anonymouse.org . daha eklemek mümkün.Ayrıca proxy yi elle yazarak da deneyebilirsiniz.

www.proxiez.net

PREMİUM DOWNLOAD'LAR DİLERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 21 Kasım 2006; 1:30:16 >

• Teşekkürler dostum işe yarıyor
  • Çok güzel site teşekkürler işe yarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniz -- 21 Kasım 2006; 0:26:22 >
  • teşekkürler...
  • teşkürler.
  • çok sağol dostum, tebrik ederim
  • şimdi dikkat ettim de resimli anlatımlarda çok basit yazım hataları yapmışım .herneyse anlaşılıyor yaw işte.siz sömürmeye devam edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihattr

şimdi dikkat ettim de resimli anlatımlarda çok basit yazım hataları yapmışım .herneyse anlaşılıyor yaw işte.siz sömürmeye devam edin

sen böyle linkler ver ombin tane yazım hatası yap...bu arada bende yaptım...
  • Sahiden işe yarıyor. Sık Kullanılanlara eklenmiştir. Sağolasın.
  • bu arada rapidşhare ibiet teki accountları çözmüş.inşallah bu site açık vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 21 Kasım 2006; 0:46:46 >
  • eywalla
  • Eywallah Kardeşim
  • süper yateşekkürler
  • çok teşekkürler dostum
  • allah senden razı olsun süper biş yaaa
  • işe yarıyor da buraya yazıldıysa 1kaç saate işi biter bunların

zamanında kwax arkadaşın yaptığı tarzda bikaç site yazmıştım buraya,bikaç saatte hiçbirinde accoun falan kalmamıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarcoma

işe yarıyor da buraya yazıldıysa 1kaç saate işi biter bunların

zamanında kwax arkadaşın yaptığı tarzda bikaç site yazmıştım buraya,bikaç saatte hiçbirinde accoun falan kalmamıştı

o zaman rapid 2 günlük bedava üyelik dağıtıyordu.Tabi hesaplar hemen öluyordu.Ama bunlar en az 1 aylık.Adamlar da hesap sayısını 3O dan aşağı düşürmüyorlar.Yani rapid şeytanlık yapamazsa bu gelişerek devam eder.Herkes premium olur :D
  • Tşkler bu ara rapid düşmanları baya bi çoğaldı
  • teşekkürler çok gzl
  • @nihattr,
    Teşekkürler.

İşe yarıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.