Şimdi Ara

PCI ekran kartları (pci express değil, eski PCI) 10 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlan aktif dursun, yenileri eklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows95 -- 4 Kasım 2015; 18:43:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• his olan kart agp, diğeri pci-ex.
  • quote:

Orijinalden alıntı: `Raikonen`

his olan kart agp, diğeri pci-ex.

ikiside pci gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: `Raikonen`

his olan kart agp, diğeri pci-ex.

AGP veya pci-ex kart yok bunların arasında. Hepsi eski tip PCI karttır.

HIS olanın slota giren kısmının üç parça oluşu sizi aldatmasın, o da PCI'dır.

• Bu ekran kartları bios güncellemesi ile patlayan ekran kartlarını kurtarmak için birebir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki performans olarak 9200 mu 9250 mi? İki kasam var birinin ekran kartı yok almak istiyorum da

• 9200 128 bit veri yoluna sahip olduğu için diğerinden daha üstün olması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş referans göndermedi ama ona iki çift lafım olacak .Keşke ram den 1 tane daha alsaydım.Eline sağlık ürünler çok güzel hayırlı işler dilerim.
  • İnsanlar ürünü rahat rahat denesin diye beklerken referans göndermeyi unutuyorum. Hatırlattığınız için teşekkürler. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

İki 9250'yi de alıyorum.
  • equinox E kullanıcısına yanıt
    PM gönderildi.

• Arkadaşlar herkes birden hücum etti, ne yapacağımı şaşırdım, o yüzden PMden değil de ortada konuşalım. Kim alacak kim almayacak belli olsun.

1-RetroCom isimli arkadaş 4 gün önce mesaj atmıştı, 9250'leri ve 7000'i alacaktı, sonra dönmedi.
    2- O birkaç gün dönmeyince vazgeçmiştir diye equinox isimli arkadaşa 9250'leri söz verdim.
    3-exuinox cayarsa xxx81 isimli arkadaş kartları istiyor.
    4- günler sonra retrocom isimli arkadaş tekrar dönüş yaptı, ama o arada başkalarına verdiğim söz ne olacak bilemiyorum.

Ben işin içinden çıkamadım. Buyrun söz sizlerde.

Edit:
    Arkadaşlar kimin önce kimin sonra geldiği önemli değil. Ciddi alacak olan kişi PM ile hesap numaramı istesin, tak diye parayı yatırsın, göndereyim.
    Üç kuruşluk ürün için çok fazla tantana oldu. Bu kadar dallandırmaya gerek yok.
    Ciddi olan kişi kimsenin vaktini boşa harcatmadan alsın gitsin.

Güya bir sürü talibi var, ama ürün hala duruyor. Kararlı ve hızlı olalım lütfen.

@RetroCom @equinox @xxx81

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows95 -- 26 Ekim 2015; 18:16:18 >

• Yaptığımız konuşmalarda iki kartı da elden almayı düşündüğümü söylemiştim.
    Dün başka soranlar olduğunu söyledin ve kesin alıyor musun diye sordun, ben de evet alıyorum dedim. Sen de peki bu şekilde dönüş yapıyorum diğerlerine dedin. Net olmayan şey nedir?

Banka hesabını kontrol eder misin? Umarım artık nettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equinox -- 26 Ekim 2015; 22:22:08 >
  • equinox E kullanıcısına yanıt
    9250'ler satılmıştır arkadaşlar. Exuinox adlı arkadaşa teşekkür ediyorum.

• Herkese iyi akşamlar.
    Hocam, öncelikle söylediklerinizde haklısınız, bir süredir maalesef bazı talihsiz olaylar yaşadık.
    Birkaç arkadaşla daha alışveriş yapacaktım, gerçekleştiremedim.

İkinci el bölümünde açtığım konudan da görebilirsiniz, benim eski-antika bilgisayarlara yönelik büyük bir ilgim söz konusu.
    İlanınızdaki Radeon 7000'i gördüğümde, kaçırmamak için size PM yazdım ancak takip edemedim bir türlü.
    Kusuruma bakmayın, biraz heyecan, biraz da aksilik diyeyim, kendi açımdan.

Benim size haber veremediğim süreçte, ürünün başka bir arkadaşa satılmış olması (9250'ler) tamamen sizin inisiyatifiniz ve hakkınızdı, bir itirazda bulunmayacağım kesinlikle.
    Şu anda eğer Radeon 7000 duruyorsa, alabilirim.
    PM yoluyla bana hesap bilgilerinizi yazarsanız, bu akşam havale/EFT talimatını vereceğim.
    Tekrardan özür dilerim, kusuruma bakmayın, umarım size çok rahatsızlık vermemişimdir.

• RetroCom R kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam. 9250ler bir şekilde sahibini bulunca belirsizlik ortadan kalktı, sorun kalmadı. Yorgan gitti kavga bitti misali :)
    7000 için de pm gönderiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.