Şimdi Ara

Gta 5 Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc00007b) hatası Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
10
Favori
101.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gta 5 Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc00007b) hatası Çözümü

(sadece gta 5 değil diğer oyunlardada işinize yarayabilir ben gta 5 te yaptım)

çoğu yerde bir sürü şey okudum 1 hafta yapamadım kafayı yedim kimse düzgün bişey verememiş en son çalışan bi bilgisayardan bunları aldım ve çalıştırdım
    bunu paylaşmak istedim çünkü bi çok sıkıntı çektim başkaları çekmesin teşekkür bile etmeseniz olur yani

Öncelikle Bilgisayarınızı Windows Updateden son Güncellemeler Yapılsın Directx 11 ve Visual 2005 2008 2010 2012 2013 netframework vs bunların güncel olduğundan emin olun değilse microsoftun sitesinden indirebilirsiniz.

1- System32 gir içinde bulunan
    D3DCompiler_43.dll
    D3DX9_43.dll
    d3dx11_43.dll
    kernel32.dll
    KernelBase.dll
    msvcp100.dll
    ntdll.dll
    xinput1_3.dll

Dosyalarını bir yere taşıyın ( kopyalamayın kes/yapıştır ile taşıyın çünkü direk değiştirmeye çalıştığında yeniden dene gelir atmaz bağzılarını )

2- SysWOW64 Klasöründeki aynı
    D3DCompiler_43.dll
    D3DX9_43.dll
    d3dx11_43.dll
    kernel32.dll
    KernelBase.dll
    msvcp100.dll
    ntdll.dll
    xinput1_3.dll

Dosyalarını bir yere taşıyın ( kopyalamayın kes/yapıştır ile taşıyın )

3- Daha Sonra Verdiğim linkteki dll rar dosyasının içindeki 32 yazan klasördekileri System32 Atın 64 yazanı ise SysWOW64 klasörüne atın

Buradan İndir

Visual Directx Falan Güncel Değilse Bu İşinize Yarar Visual Directx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srhttrldr -- 1 Mayıs 2015; 17:18:17 >

• allah razı olsun kardeşim oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmaz124

allah razı olsun kardeşim oldu

Önemli değil kardeşim iyi oyunlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: srhttrldr

quote:

çok saol işe yaradı 2 gündür bununla uğraşıyorum. Bu arada bende GTA V için denedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkantasci2555

quote:

quote:

çok saol işe yaradı 2 gündür bununla uğraşıyorum. Bu arada bende GTA V için denedim.

adamların emeğine saygı duyuyorumda herkes aynı şeyleri söylüyor hiç birşeye yaramıyor çok sıkıntı çektim daha önce hiç böyle bilgi paylaşmadım kendim çok sıkıntı çektiğim için paylaştım laptopu kıracaktım o derece :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkantasci2555

quote:

quote:

adamların emeğine saygı duyuyorumda herkes aynı şeyleri söylüyor hiç birşeye yaramıyor çok sıkıntı çektim daha önce hiç böyle bilgi paylaşmadım kendim çok sıkıntı çektiğim için paylaştım laptopu kıracaktım o derece :D

Alıntıları Göster
    Hocam kernelleri atmak için izin istiyor olmuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmtCvs

Hocam kernelleri atmak için izin istiyor olmuyor ?

Alıntıları Göster
    Bu arada benim sorun yüklerken oluyor bi ekran geliyor altta çubuk doluyor gtavlauncher.exe uygulama hatası 0xc00007b diyor.
  • quote:

Bu arada benim sorun yüklerken oluyor bi ekran geliyor altta çubuk doluyor gtavlauncher.exe uygulama hatası 0xc00007b diyor.

hata aynı hata sorununu giderir yanılmıyorsam

kernelleri direk atıp değiştirme eskileriyle ilk system32 ve syswow64 deki kernelleri falan başka yere taşıman lazım sonra atman lazım
  • Yok hocam direkt değiştirmedim, kesip başka yere atmaya çalışınca izin istiyor olmuyor.
  • quote:

Yok hocam direkt değiştirmedim, kesip başka yere atmaya çalışınca izin istiyor olmuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=1RxMVpzUU9o

bunu izle izin ver
  • Çok sağ olun hocam oldu.
  • quote:

Çok sağ olun hocam oldu.
    kardeş facebook filan varsa eklermisin bazılarında yönetici izni lazım diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImmortalTurk61

kardeş facebook filan varsa eklermisin bazılarında yönetici izni lazım diyor

Alıntıları Göster
    Kardeşim her şey iyi güzel tam istediğim sorunun çözümü fakat dediklerinin hepsini harfi harfine yaptıktan sonra pc ye reset atınca bilgisayar açılmadı . Logonuı.exe Uygulama Hatası verdi ve Güvenli Mod'a girip sistem geri yükleme yapana kadar bilgisayarı açamadım . Yani dll'leri değiştirdiğim an , sistem çöküyor gibi bişey . Başka bi çözümü , başka bi yolu var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Punchos

Kardeşim her şey iyi güzel tam istediğim sorunun çözümü fakat dediklerinin hepsini harfi harfine yaptıktan sonra pc ye reset atınca bilgisayar açılmadı . Logonuı.exe Uygulama Hatası verdi ve Güvenli Mod'a girip sistem geri yükleme yapana kadar bilgisayarı açamadım . Yani dll'leri değiştirdiğim an , sistem çöküyor gibi bişey . Başka bi çözümü , başka bi yolu var mı ?

kardeşim sen farklı bir dll ilemi oynadın bu dll ler açlıp açılmamasıyla falan alakalı değil yapanlar var onlarda neden olmadı windows8 de denendi onuda belirtiyim
  • quote:

Ayni sorun banada oldu ve su anda bilgisayar acilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msk7777

quote:

Ayni sorun banada oldu ve su anda bilgisayar acilmiyor.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Aranel Isilrá

Alıntıları Göster
    dosyaları taşıyamıyorum izinleride verdim hala yeniden dene diyor Allah için yardım edin

• AhmtCvs kullanıcısına yanıt
    kardeş oyun sorunsuz çalıştımı, ayrıca ben bu işlemi başka bi dll ile yaptım ama pc açılırken hata verdi ve onarıma girdi oyunda açılmamıştı zaten sanırım dller yanlıştı sende herhangi açılmama sorunu oldumu pc'de falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

kardeş oyun sorunsuz çalıştımı, ayrıca ben bu işlemi başka bi dll ile yaptım ama pc açılırken hata verdi ve onarıma girdi oyunda açılmamıştı zaten sanırım dller yanlıştı sende herhangi açılmama sorunu oldumu pc'de falan

Hocam arkadaşın anlattıklarını yaparsanız sorun düzeliyor, oyunu deneyemedim yüklerken ara verdim pcye restart atarken mavi ekran verdi sistem geri yükle dedi yükledim oyunun dosyaları falan silindi.
  • AhmtCvs kullanıcısına yanıt
    sorun kalıcı olarak düzelmiyor demek ki hocam pc restledikten sonra mavi ekran veriyorsa napayım öyle dll'yi :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.