Şimdi Ara

Modem mi sıkıntılı? ttnet mi ? benmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar bundan 4 5 yıl önce ilk cıkan wlanlı modemlerden kullanıyorum zyxel ın modem eskı sayılır anlam veremediğim bir sorundan dolayı tam verirmlilik alamıyorum.
    indirme hızım 8 mb ti belki dedim sorun internet hızından falandır diye evde ailecek kullanıyoruz çunku 2laptop 1 masaustu var 1 2 ay once aradım ttnet ı 16mb e cıkardık hızı hala hız test ifalan yapyıorum 2 3 mb te kalyıor arıyorum teknık destegı falan suanlık bir sorun göremyıoruz diyorlar delı olucam.Steam falan giremyıorum bazen lole falan hep bağlantı hatası alıyorum hep modemı resetlkemekte buldum çözümü ama artık gına geldı oyunlardan kopmaktan bıktım usandım lütfen yardımcı olun herşeyi denedım sorun modemden kaynaklımı yoksa altyapıda bir sıkıntı falanmı vardır sizce dediğim gibi indirme hızım 16mb normalde suan kotayı aştıgım için 3 mb ama 3mb te bile bunların olmaması gerektigini düşünüyorum biraz uzun oldu kusura bakmayın. :)

• 3Mbps ile rahat bir şekilde kullanamazsınız. Hatta akşam yoğun saatlerde 1Mbps bile çıkmayabiliyor.
    Başka servis sağlayıcılardan daha yüksek fiyata sınırsız paket almak dışında yapabileceğiniz birşey yok.
  • anladım teşekkürler şuanda hızım 12mb fakat hala sıkıntılar yaşıyorum bağlanamama gibi oyunu açmama modem ve paket değiştiricem sonunda sanırsam :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozetgec -- 1 Mayıs 2015; 23:09:51 >
  • Bina içindeki kutu ile daireniz arasındaki hatta sıkıntı olabilir. Israrla servisi aramaya devam edin derim. Yani gerekirse her gün arıza kaydı bırakın. Gelip test yapacaklardır şayet sorun dediğim şekildeyse yaptıkları test sonucu ortaya çıkar.
  • Hat değerlerini paylaş, yardım edelim.
  • modem benim odamda uzaklıgı 1 2 metre civarı falan bende alt yapıda bi sıkıntı var diye dusunuyordum arıyıcam servisi gelıp baksınlar en ıyısı bu
  • IsO6 kullanıcısına yanıt
    hat değerleri nerde yazıyor ?

• ozetgec O kullanıcısına yanıt
    Hatta sorun gözükmüyor. Bilgisayar veya modemden kaynaklanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayardan nasılbi sorun olabilir yeni topladım vede modem öneri,si buluna bılırmısın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.