Şimdi Ara

Lenovo Tab 2 a7 30-H (arama ve 3g) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
7
Favori
21.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Guncelledim lollipopa numarasini bilmiyorum. Hiz onemli benim icin bu fiyata gore performans tatminkar saddce dokunmatigi pek hosuma gtmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Bu tabletle lg g pad 7 arasında kaldım. tab 2 a7 nin 3g siz modeli internette 200-250 TL arası. Lg yi ikinci el 225 liraya satıyor bir arkadaş sizce hangisini almak mantıklı acil yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: svkt94

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Bu tabletle lg g pad 7 arasında kaldım. tab 2 a7 nin 3g siz modeli internette 200-250 TL arası. Lg yi ikinci el 225 liraya satıyor bir arkadaş sizce hangisini almak mantıklı acil yardımcı olursanız sevinirim

Ben A7-30H'ı 307 TL'ye n11'den aldım. n11 üzerinde satış fiyatı 322 TL. Bu cihazı düşünebilirsin.
  • dokunmatiğini beğenmedim ben.. yazılımsal olduğunu düşünüyorum, aynı yere sert şekilde bastırdığımda 2 3 kere algılamazken tekrar aynı yere çok ince dokunuyorum algılıyor. ya tablette bir sıkıntı var ya da parmağımda :)
  • Merhaba arkadaşlar Lollipop güncellemesi yaptıktan sonra radyosu kaybolanlar dediklerimi uygulasın radyo geri geliyor. Play store'dan explorer isimli dosya yöneticisini indiriyorsunuz, search kısmına radio yazıp tarama yapıyorsunuz karşınıza lenovofmradio.apk isimli dosya geliyor yükle diyip kuruyorsunuz bi bakmışssınız menüde radyo aktif olmuş Ben bu şekilde yaptım hiçbir radyo programı yüklemeden kendi orijinal radyosunu aktif ettim umarım işinize yarar :)
  • selam arkadaşlar lenovo lenovo tab 2 a7-30 a root yaptım sonra ileride kaldırmak istedim romu ama kaldıramadım sistem tamammem çöktü rom atmaya kalktım ama flştool görmedi bende osıra ses+ tuşu ilepower tuşuna bastım o sıra flş toolda bi ilerleme oldu amakırmızı bie şekılde sonra tabletim recovery modunada girmedi açılmıyo şuan şarj bile almıyo sanırım ne olur yardım edin
  • selam arkadaşlar lenovo lenovo tab 2 a7-30 a root yaptım sonra ileride kaldırmak istedim romu ama kaldıramadım sistem tamammem çöktü rom atmaya kalktım ama flştool görmedi bende osıra ses+ tuşu ilepower tuşuna bastım o sıra flş toolda bi ilerleme oldu amakırmızı bie şekılde sonra tabletim recovery modunada girmedi açılmıyo şuan şarj bile almıyo sanırım ne olur yardım edin
  • dostum bilgiasyara bağladığın usb girişleri önemli..otg kablosu kullnmayı dene..bende de bazen flashtoola girmiyordu..download moda alınca gerisi kolay
  • abi denedim otg flan fark etmiyo usb yi tanıyamıyo pc o eğil karanti dışıda kaldı zaten ödemeside bitmedi helen aylık ödeme yapıyom bir şekilde bunu çalıştırmam lazım başka ne önere bilirsiniz bana acaba
  • Yanlis rom yukluyor olabilirsin buyuk gir ihtimal..ben rus global romu yuklemistim olmustu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tab 2 A7-30H tabletimde "A7-30H_S00019_150827_ROW" sürümü yüklü ve telefon özelliği yok. Yukarıda paylaşılan "..30HC_S017_141229_ROW" olanı yüklesem sorun olurmu çünkü telefondaki daha yeni versiyon.

• Arkadaşlar merhaba

Ben tabletin şarj cihazını kaybettim de rica etsem şarj cihazının çıkış voltajı ve mA cinsinden değerlerini paylaşabilir misiniz ? Fotoğrafını çekip koysanız da olur.Uzun zamandır foruma bakmadım da benim tablete lollipop güncellemesi hiç gelmedi.
  • s. durmuş S kullanıcısına yanıt
    Geç oldu ama paylaşayım yine de :
    AC ADAPTER
    MODEL: C-P57
    OUTPUT 5.0V---1.0A
  • Şimdi gördüm teşekkür ederim :)
  • Merhabalar, tablet brick olduğu ve flash tools'da 4032 hatası aldığım için rom'u backuplayıp, paylaşacak birini arıyorum. Teşekkürler.
  • fantesbandini F kullanıcısına yanıt
    official rom needrom.com'da var hocam. tam adres şu bak.

https://www.needrom.com/download/lenovo-tab-2-a7-30h/
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.