Şimdi Ara

Samsung ile yeni nesil SUHD TV'leri ve TRT 4K işbirliğini konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Türkiye'nin Tüketici Elektroniği Ürünleri Direktörü Hüseyin Erel ile nanokristallerin kullanıldığı Quantum Dot teknolojisine sahip yeni nesil SUHD televizyonları ve Ultra HD içerik konusunda TRT 4K kanalı ile yaptıkları işbirliğini konuştuk.

• Eskiden tv alinirdi 10 sene kullanilirdi, simdi pc yada telefon gibi 2 senede degistirme ihtiyaci duyuyor insan, alsan pisman almasan pisman..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav Erdi abi daha yeni çıktı hastahaneden başka editör kalmadı mı adamı bu kadar yoruyorsunuz. Kaç tane video ve inceleme çekmiş.Ameliyattan sonraki ilk günlerde bu kadar yorulması iyi değil.

• Samsung once bozuk televizyon satmayi biraksin televizyon bozulur anlarimda kutudan butun tvleri bozukmu cikar arkadas

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Eskiden tv alinirdi 10 sene kullanilirdi, simdi pc yada telefon gibi 2 senede degistirme ihtiyaci duyuyor insan, alsan pisman almasan pisman..

5 yıldır direniyorum. Hiç ihtiyaç da duymadım. Hdmi ile bağlıyorum telefonu istediğim videoyu izliyorum...

• Hd yayına geçmeyen bir sürü kanal var daha:) 4k yayına kaç kanal geçebilecek acaba?

• tüketim çılgınlığı
  • SUHD de fena iyi ama parası da maşallah yani.

• ''Eğer bir sUHD televizyon alırsanız keyfiniz sonsuz katlanır'' bunu duydukdan sonra videoyu kapadım. Çok bilimsel konuştuğu için anlayamıyorum...

• Uhd nin başına s ekkediler en ucuzu 3 bin eurodan basliyor sanki s..... uhd tv gibi

• Kontrass oranı nedir.
    Siyah seviyesi nedir.
    Giriş gecikmesi kaç ms dir.
    Tazeleme hızı kaç hzdir.

Bize bunlarla gelin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUHD 65 inch 5.5 bin dolar 85 inch ise 23 bin dolar aradaki fiyat uçurumuna bakın ev fiyatına televizyon

• Parasi olan yine alacak boşuna biz fakiriz demeyin demekki satilıyor ki uretiliyor..

• 50 p ??

• daha hd yayını olmayan bir sürü kanal var...bırakın onu 1080p kaç kanal varki? 2K'yı atlayıp 4K yayın yapacakmış, hemde trt!!!tamaamen pazarlama stratejisi,,,olmayan teknolojiyi satmak...

• 50p - 60p dedi. anlayan biri varsa açıklayabilirmi? 720p ve 1080p den 4K50p mi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Eğer bir sUHD televizyon alırsanız keyfiniz sonsuz katlanır bunu duydukdan sonra videoyu kapadım. Çok bilimsel konuştuğu için anlayamıyorum...

Al benden de o kadar. Güzelce takip edip dinliyordum. O sözü filmi kopardı. Reklam kokan hareketler, başka birşey değil. SUHD TV'leri başka kaynaklardan öğrenmeye çalışabilirim ama bu adamda güvenip sakız bile almam.

• 6 aydan fazladır lg 4k tv kullaniyorum. Full hd yayinlari 4k upscaling yapiyor. SUHD 4K TV ile adaminda dedigi gibi olmasada gercekten tv izlemekten zevk alacaksiniz. Bu saatten sonra 1080p tvlere para yatirmayin derim 4k tvler ile 1080p tvler bazen ayni fiyata alinabiliyor. 4k tv alirkende 4k 60p video codec oynatiyormu ve birde dahili uydu alicisi ile 4k yayin alabiliyormu ona bakiniz. En önemlisi alım gücünüze göre haraket ediniz. Olan var olmayan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakiri

6 aydan fazladır lg 4k tv kullaniyorum. Full hd yayinlari 4k upscaling yapiyor. SUHD 4K TV ile adaminda dedigi gibi olmasada gercekten tv izlemekten zevk alacaksiniz. Bu saatten sonra 1080p tvlere para yatirmayin derim 4k tvler ile 1080p tvler bazen ayni fiyata alinabiliyor. 4k tv alirkende 4k 60p video codec oynatiyormu ve birde dahili uydu alicisi ile 4k yayin alabiliyormu ona bakiniz. En önemlisi alım gücünüze göre haraket ediniz. Olan var olmayan var.

upsaciling yapıldığında görüntünün orjinalinden daha kötü olduğunu söyleyenler var.Yani 1080p yayın yapan kanal en iyi 1080p tv de izlenir diye söylemler var.Bu konuda sizin gözlemleriniz neler
  • bu tv serileri alinmaz cünkü oled tv ler yolda artik bu asamadan sonra oled tv ler cikacak biraz daha sabredip oled alinmali ve ilk ciktiginda alinmamali 2-3 sene beklenilmeli iyice oturup ucuzlamali......
    su fiyatlara bakin ya süper kazik buna deniradamlar zenginlere tv yapmislar orta sinif ve alti icin bu tv leri almak hayal,,, samsung u kiniyorum bu fiyat konusunda üstelik suhd oled kadar yenilik sunmuyor yani oled in gerisinde hadi oled olsa bu tvler o zaman biraz anlayabilirim fiyat politikalarini,,,,,, arkadaslar uyanin kesinlikle bu fiyatla bu teknoloji tam bir super kazik

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.