Şimdi Ara

Peugeot 1,6L BlueHDi 120hp S&S EAT6 Tam Otomatik Allure Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu aralar yeni 308 ile ilgili bir kaç siteye baktım ve inceleme yazısı okudum fakat aklımda bir kaç soru var onların da cevabını burada bulacağımı düşündüğümden size danışmak istedim.

Biliyorsunuz ki Performans paketi denilen bir paketi ve 308'in ve bunun da içersinde direksiyondan vites değiştirmeli kulakçıklar ekleniyor ve v8 sesi veren bir sport modu var bunlar allure donanım içerisinde standart mıdır ? Yada premium paket içinde var mıdır ?

Kıstas alınacak araç Peugeot 1,6L BlueHDi 120hp S&S EAT6 Tam Otomatik Allure'dur.

• allure de yok..ilave olarak Premium paket almanız gerekiyor. ayrıca 18 jant ve jukebox da geliyor bu paket ile..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

allure de yok..ilave olarak Premium paket almanız gerekiyor. ayrıca 18 jant ve jukebox da geliyor bu paket ile..

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Yani demek istediğiniz şu mu siz allure donanım paketi üzerine Premium pack alırsanız v8 sesi + sport modu + vites kulakçıkları gelecek mi diyorsunuz yoksa premium pack üzerine performans paketi(sport pack) alındığı takdir de mi bu özellikler gelecektir.
  • benimde aklımı karıştırdınız şimdi.. =)
    geçen hafta abc pugda satış temsilcim ile görüştüm. allure üzerine galiba premium pack ilave etmişti.. bu donanımlar gelmişti.. Araç gemide idi.. fiyatta 86.500 idi.. Hatta ben paketi çıkaralım diye düşündüm.. Ama maalesef araç böyle geliyor.. ayıramıyorsunuz.. Ama paket premium mu.. Yoksa performansı idi.. karıştırdım.. Peugeot sayfasında detaylar var.. galiba premium idi..

• zaten bana söylenen allure üzerine Y premium yada performans pack geliyor.. ikisi birden olmuyor.. vede allure ye premium ilave edip üstünede performans pack ilave edemiyorsunuz..
    Satış Temsilcileride araç yeni olduğundan fazla bilgili değil..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.