Şimdi Ara

Tag Heuer akıllı saati 1400$ fiyat etiketine sahip olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tag Heuer akıllı saati 1400$ fiyat etiketine sahip olacak

Lüks saat üreticilerinden Tag Heuer'in Intel ve Google ile birlikte kendi akıllı saatini hazırladığı bir süredir biliniyor. Henüz kendisi ortada olmayan saatin fiyatı ve çıkış tarihi bilgisi paylaşıldı.

Android Wear işletim sistemi ile çalışacak ve Intel'in muhtemelen Edison adındaki giyilebilir cihazlara yönelik yongasetini kullanacak olan akıllı saat sahibine tek şarj ile 40 saat civarında bir kullanım süresi sunacak. 

Firmanın uzmanı olduğu lüks tasarım anlayışını aynen yansıtacağı belirtilen saatin fiyatı da bu bakımdan lüks sınıfta olacak. Tag Heuer, Ekim veya Kasım aylarında piyasaya süreceği akıllı saati için 1400$ fiyat etiketi belirlemiş. 

Saatin ne tür bir tasarım sunacağı şimdilik sır. Bu bakımdan tasarım anlamında hangi modellere rakip olacağı bilinmiyor. Ancak fiyatına bakıldığında Tag Heuer çok da rekabete girecek gibi durmuyor. 

• Dünya üzerindeki en spor saatleri üreten markadır bana göre... Ne çok abartı ne çok sade... Çok kararında harika tasarımlar çıkartıyorlar...

• 1400$ etikete cok iyi satacak,eger 400$ olsaydi ilgi gormezdi !

• sarj surelerı hala rezıl durumda.

en azından 1 hafta gıdecek pıller ve verımlu kullanacak ıslemcıler lazım.... bu saatlerı almak ıcın

gercı bunun fıyatı da baya absurt ama karızma allahı var
  • Saatteki karizmaya bak.

• O resimde görünen saat yaklaşık 10bin $. 1400$ tag heuer için giriş seviyesi!!!

• normalde Tag Heuer bu fiyata saatini bulamassin bile fiyat normal

• Fiyatı normal yazacaktım ki herkez zaten benimle hem fikirmiş. Nerdeyse 1400$ üzerinde tag arması olan saat bulmak bile zor.

• 1 hafta şarj olmadan alınmaz

• Resimdeki saat güzelmiş, konuyla alakalı bir resim olmamasına rağmen neden kullandınız bu resmi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 1 Mayıs 2015; 9:03:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden 1400 dolar vermeliyim bu saate?

Cevap Verilecek hiçbir noktası yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9750$'lık ürün resmi koymuşsunuz. Saate aşık oldum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SlayerPIN0

9750$lık ürün resmi koymuşsunuz. Saate aşık oldum :D

REPLİCA'sını 200 tl ye alırsın :D

• sadece tag heuer yazısına vereceksiniz bu parayı, başka ne olabilirki 1400 dolar etsin.

tag alır etadan mekanizmayı, kendi tasarladığı saatin içine koyar.

tag oldumu fiyat yükselir. aynı mekanizma diğer markalarda da var. içi nerdeyse aynı
  • Apple Watch'ın 10000$'lık sürümüne para vermektense bu daha iyi sanki, hatta çok daha iyi, ama bir çıksın da görelim, kesin bir şey söylemek yanlış olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısacası zenginlere özel.. Fakir anca baksın anasını satayım.
    Tel 1000 dolar,saat 1400 dolar, pc 1000 dolar, asgari ücret 940 TL

• balon patlayip calgilar basladiginda asil ilgiyi o zaman gorecek !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 2 Mayıs 2015; 19:08:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

sadece tag heuer yazısına vereceksiniz bu parayı, başka ne olabilirki 1400 dolar etsin.

tag alır etadan mekanizmayı, kendi tasarladığı saatin içine koyar.

tag oldumu fiyat yükselir. aynı mekanizma diğer markalarda da var. içi nerdeyse aynı

Tüm akşamları eta değil bence daha iyi üreticiler var ama spor görünsün istiyorsanız tag heuer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.