Şimdi Ara

A101 7 mayıs hometech Windows tablet!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
12
Favori
34.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alanlar , Kullananlar ve Dayanışma Sayfası : (alan arkadaşlar katılsın aksesuar paylaşımı sorun paylaşımında iyi olur)

http://forum.donanimhaber.com/m_105531617/f_//tm.htm#105531617

189 TL ye uygun geldi daha tam ataştıramadım ürünü ancak bana da lazım dı böyle bir ürün yorum bekliyorum

Ürün Linki :
    http://blog.hometech.com.tr/a101-w835/

Edit : Özellikleri ile ilgili bir yazı buldum buyrun :

quote:

7 Mayıs da satışa sunulacak olan Hometec 8'' tablet özel olarak A101 marketlerine hazırlanan bir ürün olma özelliğine sahip, fiyatın düşük tutulması için bazı özellikleri daraltılmış olan Hometech tablet Windows işletim sistemi olan Windows 8.1 versiyonuna sahiptir. Genellikle alışık olduğumuz android işletim sistemi olan tabletlerde, Hometech farklı olarak, bu serisinde Windows işletim sistemini tercih etmiş. Bu işletim sistemini tercih etmesinde ki en büyük sebeplerden biri olarak ise Tabletin 8'' lik ekranı sayesinde ofis ve okul ortamında kullanıla bilecek bir yapıya sahip olması sağlanmaya çalışılmış. Alışık olduğumuz ve kullanımı kolay olan Android işletim sistemine nazaran la, Windows daha güvenlikli ve sade bir yapıya sahip. Bu sayede biraz daha profesyonel kullanıma uygun olan Hometech 8'' tablet, bir bilgisayarda yapabildiklerimizle eş değer sayılabilir.
    Diğer özelliklerine gelince ve android işletim sistemiyle karşılaştırdığımızda farklı olan ve kısıtlayan bir durum söz konusu değil.
    Tabletlerdeki Özellikler Nelerdir? Ve Ne İşe Yarar?

Ekran Boyutu: 8'' ( 1'' 2.54 santimetreye tekabül eder)

Ekran teknolojisi : IPS LCD (Daha fazla görüş acısı ve daha az enerji harcayan ekran teknolojisi)

Piksel Yoğunluğu: 189 PPI (Her 2.54 santimetreye düşen piksel (nokta) sayısını ifade eder)

Dokunmatik Türü: Kapasitif çoklu dokunmatik ekran (Çok sayıda parmakla teması algılar)

Ekran Çözünürlüğü: 1280x800 piksel ( Yatay ve dikey piksel adedini belirtir)

Yonga Seti chipset: İntel Z3735G (Sistem hızını belirleyen önemli bir parça)

Ana İşlemci CPU: 1.33-1.83 Ghz QUAD-CORE intel atom Z3735G (Bellekle beraber cihazın hızını belirler. Donanımlar arasındaki verileri işler)

CPU Frekansı: 1.83 Ghz (CPU çekirdek komutlarının ne kadar hızlı çalışabileceğini ifade eder)

Cpu Çekirdeği: 4 Çekirdek (İşlemcinin aynı anda birden fazla veriyi işlemesine olanak sağlar)

Bellek RAM: 1024 MB (İşlemcinin işlediği verileri geçici olarak rastgele saklayan birimdir)

Bellek RAM kanalları: Tek kanal ( RAM işlemci ile olan bilgi aktarım kanalı,çift kanallı RAM lere göre performansı daha düşük olur)

Dahili Depolama Alanı: 16 GB ( Bir kısmı işletim sistemine ve programlara ayrılan, kullanılamayan. Diğer kalan kısımları kullanılan hafızadır)

Hafıza Kartı Desteği: 32 GB (Hafıza kartı takıldığında ki azami depolama alanını ifade eder)

Sensörler: İvmeölcer (Accelerometer olan bu sistem hareket algılamada kullanılır)

Servis ve Uygulamalar: 1 yıllık office 365 aboneliği, 60 dk uluslar arası skype görüşmesi.

Olmayan Donanımlar: GPS, NFC, KIZILÖTESİ, RADYO, Telefon özelliği, 4G, 3G, 2G

Modem İle : 2G/3G desteği var

Batarya: 4000 mAh

En: 131 mm

Boy: 210 mm

Kalınlık: 8.6 mm

Kamera arka: 2 mp

Kamera Ön: 0,3 mp

A101 aktüel ürünler de satışa sunulacak olan Hometech 8'' tablet genel özellikleri itibari ile fiyatına göre alına bilecek bir ürün olarak göze çarpmakta, öğrenciyseniz ve tablete ihtiyacınız var ise bu tablet tam size göre diyebilirim. Özellikleri tanıttığım bu tabletin fiyatı piyasada 250 tl ile 300 tl arasında ama A101 de inanılmaz bir fiyata sunulan bu tablet 189 tl den satılacak. Piyasadaki tabletten eksik olan yanı ise 32 GB yerine 16 GB kullanılması.

Alıntı..

Edit . Linkler..

Ayrıca Anneler gününe özel indirim düzenlemiş Hometech android ihtiyacı olan inceleyebilir :

http://www.hometech.com.tr/annelere-ozel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 7 Mayıs 2015; 18:29:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence sıcak almayı düşünüyorum bir tane filim izlemek için

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Alanlar , Kullananlar ve Dayanışma Sayfası : (alan arkadaşlar katılsın aksesuar paylaşımı sorun paylaşımında iyi olur)

http://forum.donanimhaber.com/m_105531617/f_//tm.htm#105531617

189 TL ye uygun geldi daha tam ataştıramadım ürünü ancak bana da lazım dı böyle bir ürün yorum bekliyorum

Ürün Linki :
    http://blog.hometech.com.tr/a101-w835/

Edit : Özellikleri ile ilgili bir yazı buldum buyrun :

quote:

7 Mayıs da satışa sunulacak olan Hometec 8'' tablet özel olarak A101 marketlerine hazırlanan bir ürün olma özelliğine sahip, fiyatın düşük tutulması için bazı özellikleri daraltılmış olan Hometech tablet Windows işletim sistemi olan Windows 8.1 versiyonuna sahiptir. Genellikle alışık olduğumuz android işletim sistemi olan tabletlerde, Hometech farklı olarak, bu serisinde Windows işletim sistemini tercih etmiş. Bu işletim sistemini tercih etmesinde ki en büyük sebeplerden biri olarak ise Tabletin 8'' lik ekranı sayesinde ofis ve okul ortamında kullanıla bilecek bir yapıya sahip olması sağlanmaya çalışılmış. Alışık olduğumuz ve kullanımı kolay olan Android işletim sistemine nazaran la, Windows daha güvenlikli ve sade bir yapıya sahip. Bu sayede biraz daha profesyonel kullanıma uygun olan Hometech 8'' tablet, bir bilgisayarda yapabildiklerimizle eş değer sayılabilir.
    Diğer özelliklerine gelince ve android işletim sistemiyle karşılaştırdığımızda farklı olan ve kısıtlayan bir durum söz konusu değil.
    Tabletlerdeki Özellikler Nelerdir? Ve Ne İşe Yarar?

Ekran Boyutu: 8'' ( 1'' 2.54 santimetreye tekabül eder)

Ekran teknolojisi : IPS LCD (Daha fazla görüş acısı ve daha az enerji harcayan ekran teknolojisi)

Piksel Yoğunluğu: 189 PPI (Her 2.54 santimetreye düşen piksel (nokta) sayısını ifade eder)

Dokunmatik Türü: Kapasitif çoklu dokunmatik ekran (Çok sayıda parmakla teması algılar)

Ekran Çözünürlüğü: 1280x800 piksel ( Yatay ve dikey piksel adedini belirtir)

Yonga Seti chipset: İntel Z3735G (Sistem hızını belirleyen önemli bir parça)

Ana İşlemci CPU: 1.33-1.83 Ghz QUAD-CORE intel atom Z3735G (Bellekle beraber cihazın hızını belirler. Donanımlar arasındaki verileri işler)

CPU Frekansı: 1.83 Ghz (CPU çekirdek komutlarının ne kadar hızlı çalışabileceğini ifade eder)

Cpu Çekirdeği: 4 Çekirdek (İşlemcinin aynı anda birden fazla veriyi işlemesine olanak sağlar)

Bellek RAM: 1024 MB (İşlemcinin işlediği verileri geçici olarak rastgele saklayan birimdir)

Bellek RAM kanalları: Tek kanal ( RAM işlemci ile olan bilgi aktarım kanalı,çift kanallı RAM lere göre performansı daha düşük olur)

Dahili Depolama Alanı: 16 GB ( Bir kısmı işletim sistemine ve programlara ayrılan, kullanılamayan. Diğer kalan kısımları kullanılan hafızadır)

Hafıza Kartı Desteği: 32 GB (Hafıza kartı takıldığında ki azami depolama alanını ifade eder)

Sensörler: İvmeölcer (Accelerometer olan bu sistem hareket algılamada kullanılır)

Servis ve Uygulamalar: 1 yıllık office 365 aboneliği, 60 dk uluslar arası skype görüşmesi.

Olmayan Donanımlar: GPS, NFC, KIZILÖTESİ, RADYO, Telefon özelliği, 4G, 3G, 2G

Modem İle : 2G/3G desteği var

Batarya: 4000 mAh

En: 131 mm

Boy: 210 mm

Kalınlık: 8.6 mm

Kamera arka: 2 mp

Kamera Ön: 0,3 mp

A101 aktüel ürünler de satışa sunulacak olan Hometech 8'' tablet genel özellikleri itibari ile fiyatına göre alına bilecek bir ürün olarak göze çarpmakta, öğrenciyseniz ve tablete ihtiyacınız var ise bu tablet tam size göre diyebilirim. Özellikleri tanıttığım bu tabletin fiyatı piyasada 250 tl ile 300 tl arasında ama A101 de inanılmaz bir fiyata sunulan bu tablet 189 tl den satılacak. Piyasadaki tabletten eksik olan yanı ise 32 GB yerine 16 GB kullanılması.

Alıntı..

Edit . Linkler..

Ayrıca Anneler gününe özel indirim düzenlemiş Hometech android ihtiyacı olan inceleyebilir :

http://www.hometech.com.tr/annelere-ozel
    yine çok yakışıklısınız

konudaki resmi bununla değiştirebilirsiniz isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 30 Nisan 2015; 17:12:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeniXa

Bence sıcak almayı düşünüyorum bir tane filim izlemek için

Hometech sitesinden baktım hocam birebir model yok ancak en ucuz 8inç lik model Windows 8.1 gözüküyor kendi sitesinde

http://www.hometech.com.tr/tablet-pc/ultra-tab-8w?filter=13,17,9

Bana da sunumları tutmak için lazım birde vs Express yüklenirse tadından yenmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 189 Adet Yazılmış. Yani 189TL/adet mi demek istemiş? Yoksa 189 tane gelecek tüm mağazalara mı demek istemiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

yine çok yakışıklısınız

konudaki resmi bununla değiştirebilirsiniz isterseniz

Eyvallah biraz yansıdı farkettim
    😄

• Olmadı anneme alırım nöbetteyken faceden oyun oynamak için laptopu götürüyor yanında bunu alsın gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: funnel

189 Adet Yazılmış. Yani 189TL/adet mi demek istemiş? Yoksa 189 tane gelecek tüm mağazalara mı demek istemiş?

Benim de dikkatimi çekti hocam tv de felan da 999 yazıyor du fiyattır

• Alacakları şimdiden uyarayım, 8" çok küçük oluyor masaüstü uygulamaları için.
  • gps varsa süper olur navigasyon olarak kullanırız en azından :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Alacakları şimdiden uyarayım, 8" çok küçük oluyor masaüstü uygulamaları için.

Pp sunu ve bir ihtimal Visual stüdyo yada html css kodlarını görmek için tutmayı düşünüyorum hocam ben yazılım derslerine gireceğim de illa ki takıldığım yer olacaktır anlatırken nereyi atladığımı görmek için küçük müdür

• Fiyat 189 tl ye güzel ama özellikleri tam olarak belli değil kendi sitelerinde bile ürün yok.Daha ayrıntılı bilgi olsa güzel olurmuş haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
  • hdmi varsa çok iyi

• Sadece film izlemek için alınmaz. Android tabletler her türlü film ve alt yazıyı açıyor. Windows bataryayı fazla sömürüyor. Film izlemek için android daha ideal.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    3 tane android tablet aldım farklı farklı hiçbirini beğenmedim mutlaka eksiği oluyor. Şarj sıkıntı değil her türlü prize bağımlı olacağımdan oyun filim vs aşırı izlerim Bi seferde 4 5 saat flan zaten bu süre mümkün olmadığından her türlü şarj gerekecek. Çözünürlüğü iyi geldi bide ıps olunca bence gideri var genede bakıp görmek lazım

• 2gb ramli yapın şunu ya

• Cep telefonu hakkında bilgisi olan varmı?
  • steam iniyormu bu tabletlere?
  • hakikaten 189 adet dediği baskı hatası mı 189 tl / adet mi olacaktı bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

hakikaten 189 adet dediği baskı hatası mı 189 tl / adet mi olacaktı bilgisi olan var mı

Hocam tüm ürünler öyle gözüküyor baskı hatası büyük ihtimal tv de 1199 adet mi satacaklar
    😄

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.