Şimdi Ara

Apple akıllı saati için yalnızca zamanı gösteren basit uygulamaları istemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple akıllı saati için yalnızca zamanı gösteren basit uygulamaları istemiyor 

Apple, kısa bir süre önce akıllı saati Apple Watch'u piyasa sürerken geliştiriciler de saate özel uygulamalar geliştirebilmek için kolları sıvamış durumda. Üretici Apple ise 100 bin kullanılabilir uygulama ile piyasaya çıkan saatin uygulama marketinin kalitesini düşürmemek adına yeni önlemler almış durumda.

App Store geliştirici kurallarını güncelleyen şirket, Apple Watch için geliştiriler uygulamalarda yenilikçi uygulamalara öncelik tanınacağını belirtti. Yalnızca saati gösteren arayüz şeklindeki uygulamaları şimdilik mağazasında istemeyen şirket, bu tarz uygulamalara izin verilmesi durumunda binlerce benzer uygulamanın mağazaya eklenmesinden çekiniyor. Bu çekincenin temel sebebi ise yalnızca saati gösteren birbirine benzer çok fazla uygulamanın, diğer yenilikçi uygulamaları keşfetmenin zorlaştıracağı düşüncesi. Saatin yaygınlaşmasının ardından bir kaç ay sonra bu tarz uygulamalara da izin verileceği belirtiliyor.

• Adam hakli beyler..

• Okisht kullanıcısına yanıt
    Haklılarda , playstore gibi çöplük olacak yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozaman saatine daha fazla pil koysaydıda insanlar sadece saate bakmak için kullanmasaydı.

• Hadi bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hata aramak gibi değerlendirmeyin lütfen ancak 100.000 kullanılabilir uygulama rakamı pek doğru gelmedi bana. 2-3 gün önce Apple Watch App Store'da 3500 uygulamanın hazır olduğu haberleri görülüyordu şunun gibi: http://appleinsider.com/articles/15/04/27/apple-watch-app-store-touts-over-3500-titles-available-for-download
    Yanlış anlaşılmasın ben burada kusur bulmaya çalışmıyorum. Sadece 100.000 rakamı çok uçuk geldi gözüme 3000-3500'leri konuşurken.
  • Bilmiyorum artık neler gelir ama bence ios8 de ki widget desteğinde var olan uygulamalar gelir diyorum.
  • Merhaba,
    Öncelikle teşekkür ederim ancak daha önce de haberini yapmıştık bu durumun çıkışında 100 000 bin uygulama hazır olacağı şeklinde bilgiler vardı.
    Ancak tabi ki bir markete anında bu kadar uygulamanın yüklenmesi mümkün değil. Sırayla onaylanıyor olabilir. Yine de tekrar kontrol edeceğim uygun bir zamanda

100 000 kaynağını da şöyle vereyim :http://www.wareable.com/apple-watch/and-finally-apple-watch-to-launch-9-march-with-100000-apps
    Apple watch 100 000 apps yazarsanız bir çok kaynak çıkıyor zaten. Ancak dediğim gibi tekrar kontrol ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.