Şimdi Ara

AOC G2460PGU 144Hz 1MS - Uygun fiyatta mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/m/aoc-g2460pqu-24-1ms-analog-dvi-hdmi-full-hd-led-gaming-monitor-p-BD800111?productId=bd800111&categoryId=3002879

999TL. Normal piyasasi 1.300 TL civarinda. Arkadaslar eger onay verirseniz siparisi verecegim. Marka ve model hakkinda bilgi verirseniz sevinirim. İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyati su an gayet uygun kaliteli bir monitor sahsen bugun monitor aliyor olsaydim siparimi vermistim

• Wictors W kullanıcısına yanıt
    Şu anda F/P ürünü bir oyuncu monitörü o. Alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de monitör alacağım aoc i2367 500 tl ..samsung s24d00 hs 580 tl aoc pgu 144 hz ise 999 ....öncelik i2367 de ..fakat 144 hz nasıl bilmiyorum alırsan haberim olsun
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    bu konu üzerinden cvp verebilirseniz sevinirim
  • francisco77 F kullanıcısına yanıt
    quote:

aoc i2367 monitör almayı düşünüyorum fiyatı 500 tl...bunun rakibi samsung s24d00 hs ise 2 ms tepkime süresiyle ilgimi çekiyor fiyatı 580 tl kart indirimiyle 530 tl ye geliyor...arada 30 tl var..
    4bin tl civarında bir pc toplamayı düşünüyorum oyun pc si alacağım..bu bütçeye göre monitör 60 hz mi yoksa 144 hz mi olmalı...
    aoc 144hz 999 tl uygun mu?

4000 TL'lik sisteme 60 hz monitör abes olur. AOC G2460 iyi bir tercih olacaktır.

144 hz pgu alırken çok iyi hızlı bir monitör sahibi olurken canlı renklerden far cry 4 ün muhteşem doğa manzaralarının keyfinden mahrum mu kalacağız acaba..bir yandan hızlanan monitör diğer yandan hızını bir kenara bıraktıracak kadar cansız ve mat mı olacak
    Bundan önce TN panel monitör kullandıysan, ondan biraz daha iyi renk sunar ama bi IPS gibi olmayacak tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 1 Mayıs 2015; 15:55:45 >
    i2367 aldım 499 tl ye
    https://store.donanimhaber.com/1c/ff/99/1CFF999AE0593CA7E54FE4287C9E1453.png
    böyle bir sistem düşünüyorum...
    dün i2367 siparişini verdim..
    monitör sistem uyumu nasıl..
    i2367 i iptal edip pgu alayım mı
    Uyumsuz olmuş. Sistem tavsiyeleri bölümünde konu açıp LEON-X'i haberdar etmeni tavsiye ederim.

Monitörle ilgili fikirlerimi daha önce yazmıştım...

• quote:

Orijinalden alıntı: francisco77

144 hz pgu alırken çok iyi hızlı bir monitör sahibi olurken canlı renklerden far cry 4 ün muhteşem doğa manzaralarının keyfinden mahrum mu kalacağız acaba..bir yandan hızlanan monitör diğer yandan hızını bir kenara bıraktıracak kadar cansız ve mat mı olacak

Hangi canlı renten bahsediyorsunuz 144 hz monitörlerin yanında çok abartılan ips monütömrler renk konusunda soluk kalıyor isteyen vatanda karşılaştırmalarına baksınlar 144 hz monütörşlerin geneli parlak zaten renkler canlı şahsen be ips monitörlerin renklerini sevmiyorum çok soluk geliyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wictors

http://www.hepsiburada.com/m/aoc-g2460pqu-24-1ms-analog-dvi-hdmi-full-hd-led-gaming-monitor-p-BD800111?productId=bd800111&categoryId=3002879

999TL. Normal piyasasi 1.300 TL civarinda. Arkadaslar eger onay verirseniz siparisi verecegim. Marka ve model hakkinda bilgi verirseniz sevinirim. İyi forumlar

İmkan varsa alıcaksan gsync li modelini almalısın gsnyc olmadan oyunların tadı çıkmyor ve de gsync ile gsync olmayan monitör arasında çok büyük fak var.

http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-24-g2460pg-g-sync-gaming-monitor-1-ms-144hz.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil35 -- 2 Mayıs 2015; 23:24:31 >

• Ben aoc i2757fm ips monitor kullandim.renklerden.son derece memnundum oyun performansi bence guzeldi ghost input lag yasamadim oyunlarda

• darkdevil35 kullanıcısına yanıt
    buyur burdan yak..zaten kafa karışık tam karıştı...sitenin üstadı böcekgrafik bile ips led monitördeki canlı renkleri hiçbir monitörde bulamazsın 144 hz ye geçersen bundan feragat edeceksin hızı alacaksın dedi..ips led in canlı renkli oluşuna itiraz eden ilk seni gördüm bu forumda..tebrik ediyorum seni sen de beni buldun iyice çorba oldu..lakin bocekgrafik yanılmaz sen bi kendi fikirlerini kontrol et bence
    profilimde milletvekili ..milletvekili yakını..fabrikatör fılan mı yazıyor arkadaşım bir monitör için 2200 tl yi kim kaybetmiş de biz bulalım..2200 e monitörü alırsa m bir fare bir klavye alırım kasa olmasa da olur herhalde
  • quote:

buyur burdan yak..zaten kafa karışık tam karıştı...sitenin üstadı böcekgrafik bile ips led monitördeki canlı renkleri hiçbir monitörde bulamazsın 144 hz ye geçersen bundan feragat edeceksin hızı alacaksın dedi..ips led in canlı renkli oluşuna itiraz eden ilk seni gördüm bu forumda..tebrik ediyorum seni sen de beni buldun iyice çorba oldu..lakin bocekgrafik yanılmaz sen bi kendi fikirlerini kontrol et bence

Gidip 10 bit panel alırsan tabiki canlı olur ama gidip 500-1000 tl lik ips monütör al renkleri iyi değil çok abartılıyor sadece çuğu zaten 250 cd parlaklık veriyorki yeterli parlaklık değil 144 hz monitörlerin çoğu 350 cd parlaklık veriyor o yüzden daha canlı dediğim gibi gerçek 8 bit yada 10 bit panal ips monitör alamdıkça ips işe bana göre yalan zaten gerçek ips panellerde aldı başını gitti.

• Panzer VIE Tiger P kullanıcısına yanıt
    ohhh bee sen nerdeymişsin yahu...yarıyoldan geri gönderecektim kargodaki i2367 yi...tutturmuş herkes 144 hz ..almıyorum 980 düşüyorüyorum sistemi bak o zaman bana monitöre 1300 tl bay diyen çıkacak mı
    gtx 980 yazınca bütçe 4000 iyi ama bu sefer de i2367 e çöp diyorlar 4 bin üstüne 1300 de 144 hz alırsak örtülü ödenek falan gerek o zaman
  • quote:

profilimde milletvekili ..milletvekili yakını..fabrikatör fılan mı yazıyor arkadaşım bir monitör için 2200 tl yi kim kaybetmiş de biz bulalım..2200 e monitörü alırsa m bir fare bir klavye alırım kasa olmasa da olur herhalde

Size gidip o manitörü al diyen oldumu? Ben yukardaki arakdaşa imkanı varsa diye önerdim sadece ayrıca sizin imkanınız olmayabilir ama forumda ASUS PG278Q 27" ROG SWIFT MONİTÖR kullanıcı klübüne bi bakın bakalım kaç kişi almış üstelik 2200 tl değil 3000 tl imkan meselesi bu durumu olan veriyor 3 binde 10 binde.
    yanlış anlama forum samimiyetinden bu üslubu kullanıyorum...her malın bir alıcısı vardır o muhakkak lakin farklı bir yol izlemem gerektiğini düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.