Şimdi Ara

Discovery ile nokia e7 takas etmek gibi bir çılgınlık yapıyım mı? :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Discovery kullanıcısyım ve performans kullanım vs olarak ben fazlasıyla memnunum bana fazlasıyla yetiyo.

Nokia e7 almış abim ama gerçekten inanılmaz temiz eski bir telefon ama arkasındaki imei yazan etiket bile kaldırılmamış.Çizik vs falan dahi yok.
    Tasarıma hep hastaydım ama eskiden alamamılştım tabi

Telefonda; internette gezme-youtube-whatsapp-telefon konuşması-not alma-resim çekme dışında birşey yapmıyorum.Ama yine de yavaşlığı beni tedirgin ediyo ve androide alışmışken sırf tipi,ağırlığı,malzeme kalitesi,mükemmel tasarımı için yapılırmı bu bilemedim

Discovery ile nokia e7 takas etmek gibi bir çılgınlık yapıyım mı? :D

Dun biraz kullandım ama sürümü eski idi tarayıcısı falan kotu geldi symbian belle varmış onla iyilesirmi acaba tasarimi çok hoşuma gidiyo aslında ama vazgecicem galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yap kardeşim nokia nın tadi başkadır onun ağırlığını hisset derim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: 1F4T5H3

Yap kardeşim nokia nın tadi başkadır onun ağırlığını hisset derim ben

Gerçekten ağır ve şekil olarak çok hoş telefon ama satildi zaten internet üzerinden

İşletim sistemi sebebiyle sevemedim .
    Zamanında almak vardı

• Ayn kardeşim ben şu an almayı düşünuyorum ve ariyorum bulursam 400 e sifir alcam cunku artik bu android İos dan biktim gecmise donmek istiyorum ne dersin aliyimmi

• quote:

Orijinalden alıntı: 1F4T5H3

Ayn kardeşim ben şu an almayı düşünuyorum ve ariyorum bulursam 400 e sifir alcam cunku artik bu android İos dan biktim gecmise donmek istiyorum ne dersin aliyimmi

Ben az bisey kullandım tavsiye etmem
    İlk zamanlar kullanılır bir sure karizmasından dolayı ama bence daha sonra çok sıkar.Birde öncesinde android veya ios kullandiysan kesinlikle sıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SıradanÇinkoKarbonPil -- 28 Haziran 2015; 14:37:02 >
  • Benim imkanım olsa nokia n1(android tablet) nokia lumia 1020 alacağım bide nokia x2-00 niye böyle bir şey yapıyorum çünkü tablet telefondan ucuz birisin kamerası mükemmel x2 nin ise sesi ve kulak takılı olmadan çalışan radyosu (radyo dinlemeyi severim)var.Telefonda tablette lazım oluyor bana.Ben böyle mutlu olurum.Sen bence kendi ihtiyaçına veya zevkine göre davran toplumdan etkilenme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.