Şimdi Ara

▓BKMexpress mobil 20/50 iade kampanyası (1-31 Mayıs) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.555
Cevap
70
Favori
63.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 TL yi gececek şekilde bir annemlere bir kendime çaydanlık aldım 2 adet n11'den 28 tlden. Tictoc 10 TL kupon vardı harcamadım ki 50 yi geçsin diye.. Umarım ilk 15 bine girmisizdir, daha ilk gün, 55 tl ye 20 indirim olsa, 35 e iki çaydanlık, birini bedavaya getirmiş oldum sayılacak. İyi kampanya, kampanyalarda yararlanmaya bayılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazanıp kazanmadığımızı bilmeme olayı çok sıkıntılı. Alışveriş yapsam mı yapmasam mı emin olamadım.
  • Müdür42 kullanıcısına yanıt
    hocam muhtemelen N11'de sizin tc no / cep no / yada adres isim bilgilerinizin olduğu birkaç hesabınız var. aynısı benim başıma geldi arayıp sordum müşteri hizmetlerine, eleman tek tek bütün hesaplarımı saydı ve bunları kapatıp tek hesap tek tc ve tek cep no olması gerektiğini yoksa sistemin otomatikman engellediğini belirtti.
  • Bir heves ile gömlekleri seçtim ancak kafa gitti yanlışlıkla ödemeyi mobil değilde site üzerinden bkm ile yaptım yaptım.
    Mağaza siparişi onaylamış eğer İptal etsem mağazanında iptal onayımı gerekir ve tictoc kodum hemen yüklenirmi.
    Yada diyorum hiç uğraşmasam mobil üzerinden tekrar 50 TL'lik birşeymi alsam

3 gömlek al 2 gömlek fiyatı öde ve ücretsiz kargo
    bkm 20 TL + tictoc 50 TL + 50 TL üzeri alışverişe 22 TL N11 indirm çeki ile çok iyi kombo olur.
    http://www.n11.com/promosyon/develi-piramit-gomlekler-de-3-al-2-ode-firsati-485280?icid=200501_f_develi-piramit-gomlekler-de-3-al-2-ode-firsati-485280

• Bu hafta başımız döndü bu kampanya lardan hipo tictok BKM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalmarket mobilde indirim kodu/çeki girilemiyor mu?
  • Vatandan ödeme yaparken mobil uygulama açılmıyor direkt web sitesine atıyor. Nasıl olacak bu iş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen varsayılan açma uygulamasını tarayıcı seçmişsinizdir daha önce . onu düzeltmelisiniz

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fencimert -- 1 Mayıs 2015; 14:08:17 >
  • Arkadaşlar merak etmeyin BKM Kampanyaları hiçbir zaman birkaç günde bitmedi yani gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.

110 TL olan alışverişi Tictoc + BKM kampanyasıyla 40 TL tamamladım
  • lowermad kullanıcısına yanıt
    Bence iptalle uğraşmayın. Elbette mobilden de alabileceğiniz bir ihtiyacınız vardır, orada kullanırsınız BKM kampanyasını.
  • sanal marketten android ile alısveris yapmak istiyorum fakat mağazadan teslim al secenegini goremiyorum.

direkt ev adresime atıyor ve baska secenek cıkmıyor. mobil sanal market uygulamasında mağazadan teslim alma secenegi yok mu yoksa ben mi goremedim acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Bence iptalle uğraşmayın. Elbette mobilden de alabileceğiniz bir ihtiyacınız vardır, orada kullanırsınız BKM kampanyasını.

tictoc, hopi, bkm derken Kampanya üstüne kampanya... Son günlerde forumda alışveriş çılgınlığı oluştu. popüler konular sıcak fırsatlara dönüştü
    Bencede risk almaya gerek yok o yüzden İptalle uğraşmaktan vazgeçtim. Mobilden ihtiyacımız olan bir şey alırız artık
  • Görüldüğü kadarıyla teknosa dahil ancak kliksa dahil gibi sanki, doğrulayabilirmyz?

• lowermad kullanıcısına yanıt
    50 üzeri 22 tl indirim hangi kampanya?
    tictocla birleşirmi?

• arkadaşlar n11'in mobil uygulama kendi içinde bkm'ye bağlanmıyor, site veya bkm aplikasyonu açılıyor. kabul olur değil mi?
  • beyler şu ürünü almayı düşünüyorum da,
    http://www.n11.com/seagate-backup-plus-2tb-stdr2000200-P45339694

acaba 50 lira tictoc çekini kullansam, bkm ile öderken puan kullanma seçeneği var mı acaba? 90 liraya yakın maxipuan var bunu bi şekilde kullanmak istiyorum.
    veya n11'e puanları aktarmanın bir yolu var mıdır sizce?
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Elektronik de geçmiyoki tictoc nasıl alıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: search in vain

50 üzeri 22 tl indirim hangi kampanya?
    tictocla birleşirmi?

+1 ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nuvo %25 iade ile birleşir mi acaba?
  • kitapyurdu mobil uygulmasında bkm express ile öde çıkmıyor, siz nasıl yaptınız arkadaşlar ???

acil yardım edin lütfen, şimdiden herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.