Şimdi Ara

▓BKMexpress mobil 20/50 iade kampanyası (1-31 Mayıs) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.555
Cevap
70
Favori
63.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisi olanlara bir sorum var. Mediamarkt'tan alışveriş yapacağım. Mediamarkt'a telefon üzerinden girip mi alışveriş yapmam gerekiyor. Çünkü BKM Express uygulamasını açabileceğim bir seçenek yok. Ayrıca BKM Express'e nuvo kart ekledim. 1/4 dönüş gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benim2

Bilgisi olanlara bir sorum var. Mediamarkt'tan alışveriş yapacağım. Mediamarkt'a telefon üzerinden girip mi alışveriş yapmam gerekiyor. Çünkü BKM Express uygulamasını açabileceğim bir seçenek yok. Ayrıca BKM Express'e nuvo kart ekledim. 1/4 dönüş gelir mi?

Mediamarkt'a mobil site üzerinden veya Android-IOS uygulamalarından girmeniz gerekiyor. BKM Express uygulamasını da yükleyin telefonunuza. Ödeme seçeneklerinden BKM Express'i seçtiğinizde rahat edersiniz, en temizi...
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    bugün mobil siteden denedim. 170 lira yükledim karta. 172 lira tuttuğu için alışveriş(kargoyu eklemeyi unuttum). mobil sitede uygulamaya gitmiyor. Direkt bi giriş ekranı geliyor bkm express için. sanırım orada gelen sayfadan anlarlar. umarım yani :D

• Banka kartınada iade olur heralde?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cmulkut

Hocam aynı olay başıma geldi. BKM express e yönlendirip parayi odeyince bileti aldığımı zannettim. Meğer parayi ödedikten sonra biletall in sitesine tekrar yönlendirip onay gibi bişeyi varmış. Ilk bilet aldığımda farketmemistim. Hem biletall i hemde bkm yi aradım. BKM paranın çekildiğini, biletall paranın yatmadigini söyledi. Bende riske girip 1 bilet daha alınca ilk biletin alımında hata yaptığımı farkettim. Ilk bilet parası ise 3-4 gün sonra kk na iade edildi.

İlk bilet alımında nasıl bir hata yapmışsınız peki? Mobil webden bkm uygulama üzerinden ödeme yaptım hata aldım bende

• İadeler kampanya bittikten sonra olacakmış

• mustafasc kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün sitelerde alışveriş yaparken ödeme son işlemdir. Ama burda bkm uygulaması ile ödemeyi yaptıktan sonra yeniden biletall ın sitesine yönlendirip işlemi tamamlamak gerekiyor. Ben ödemeyi yapınca bileti aldım zannettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: benim2

bugün mobil siteden denedim. 170 lira yükledim karta. 172 lira tuttuğu için alışveriş(kargoyu eklemeyi unuttum). mobil sitede uygulamaya gitmiyor. Direkt bi giriş ekranı geliyor bkm express için. sanırım orada gelen sayfadan anlarlar. umarım yani :D

Sorun yok, kampanya şartlarına göre mobilden giriş yapmanız yeterli. Daha rahat işlem yapabilmeniz için uygulamaları kullanmanızı tavsiye etmiştim
  • Kargo ücreti ile birlikte 50 TL lik alışveriş yapmamız yeterli oluyor mu? acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam bütün sitelerde alışveriş yaparken ödeme son işlemdir. Ama burda bkm uygulaması ile ödemeyi yaptıktan sonra yeniden biletall ın sitesine yönlendirip işlemi tamamlamak gerekiyor. Ben ödemeyi yapınca bileti aldım zannettim.

Ödemeyi yapınca zaten otamatik olarak biletall ın sitesine yönlenmesi gerekir. Yönlenirken hata veriyor zaten. Siz nasıl başardınız hata almamayı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: özer8376

Kargo ücreti ile birlikte 50 TL lik alışveriş yapmamız yeterli oluyor mu? acaba.

Toplam ödeyeceğiniz tutarın 50 lira ve üzeri olması yeterli kampanya şartlarına göre
    Walla hocam tam olarak bilmiyorum. Ama farklı mobil tarayıcı ile açtığımı (chrome) hatırlıyorum.

• bende kullanım bkmexpress mobilden iadeyi kazandıgımızı nereden öğrenebiliriz ?
  • quote:

Walla hocam tam olarak bilmiyorum. Ama farklı mobil tarayıcı ile açtığımı (chrome) hatırlıyorum.

Hocam peki bkm nin mobil uygulamasını mı kullandınız yoksa bkm nin mobil web sayfasına mı bağlandınız ?
  • Bkm-nuvo birleştirerek alışveriş yapabileceğim bir site var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihucak -- 22 Mayıs 2015; 19:25:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihucak

Bkm-nuvo birleştirerek altın alabileceğim bir site var mı ?

n11'den alabilirsiniz.

Hocam bkm mobil uygulaması kullandım.

• quote:

Hocam bkm mobil uygulaması kullandım.

arkadaşlar bkm nin mobil uygulamasını kullanmazsak kampanyadan yararlanamıyor muyuz? ben kullanmadım. bilmiyordum kullanılması gerektiğini
  • cobane kullanıcısına yanıt
    Hocam bilemiyorum. Burdaki arkadaşların bazıları mobil siteden de olur diyor, bazıları ise sadece mobil uygulama olmalı diyor. Şahsi fikrim her ikisinin de olacağı şeklinde, ama emin değilim.

• Cmulkut C kullanıcısına yanıt
    Forumdaş total den benzin alaçağim nasil yapacağim bu kampanyayi anlatirmisin.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.