Şimdi Ara

LG G4 hakkında merak edilen her şey!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı telefon dünyasının merakla beklediği modellerden LG G4, bugün yapılan özel bir etkinlik ile ülkemizde lanse edilen. Yeni telefon hakkında merak edilen her şeyi LG Türkiye'den Ufuk Gürsoy ile konuştuk, iyi seyirler.

• erdı reyız net bırsey alamadı agzından :)

samımı davranma adına ceo bıraz bocaladı gıbı. o kararlılıgı goremedım ceoda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 29 Nisan 2015; 19:59:26 >
  • Fiyat nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyefendi çok donanımlı helal olsun. İki cümle kuramayan müdürler örnek alsın.

• 2300-2400 arası olacağını söyledi Erdi Abi fiyatın.

• 2 yıl oldu hala g2 de ses açıp kapatma tuşuna elim alışamadı lanet...degiştircem s6 ile bakalım

• G2'den sonra çok bozdu LG.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iddialı. Tasarım çok çok güzel ancak G4'ün Türkiye'de S6 Edge ile yarışabilmesinin tek çıkar yolu fiyatı 2000 liranın üzerine çıkarmamak olacaktır.

Günümüz kuruyla elbette bu çok zor ancak imkansız değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi hocam birazda PC donanım haberi yap özledik gerçekten.

• Erdi abi seni özelemişiz ya, donanımhabere hoş geldin.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeroWin

Erdi abi seni özelemişiz ya, donanımhabere hoş geldin.

Merhaba,

Malesef bir aydır önemli bir rahatsızlıkla uğraşıyorum ve sadece bir hafta önce ameliyat oldum.

Bu önemli lansmanı kaçırmamak ve sizlere kalite içerik sunabilmek adına adına yarım yamalak toparlanmış halimle etkinliğe katıldım.

Umarım faydalı olmuştur, bir kaç güzel video da yolda.

Tam olarak iyileşmem ve daha çok içerikle ekranlara dönmem bir iki haftayı daha bulacak gibi.

Teşekkür ederim.
  • 808 810 dan daha sonraki teknolojiymis iyi ucmus hemen hemen ayni socdan 2 cekirdek ve ddr4 u cikarip, yari gucunde gpu koyarak mi daha yeni teknolojiye ulasmislar pil tuketimi olarak daha iyidirde 808. 805 rakibi anca ki ondan bile bircok konuda geride

• Erdi resmen Türkiye müdüründen daha çok bilgi vermiş telefon hakkında. Adamın kurduğu 10 cümleden 8 i lg nin ne kadar muhteşem ve kullanıcı dostu olduğu hakkındaki reklam sözlerinden ibaret. komik olmuş.

• Öncelikle Erdi hoca geçmiş olsun ALLAH şifa versin,en kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.
    G4'e gelirsek kimse birbirini kandırmasın donanım olarak rakiplerinden geride uygun fiyatlandırma olmazsa Tr pazarında tökezler.

• LG'nin G2 den sonra yaptığı cihazlar nedense çok soğuk geliyor.

• Bilmiyorum, valla bilmiyorum.

• şu sanal butonlardan kurtulun artık yahu, lg logosunu home butonu yapmak çokmu zor!

• röportaj değil bu adam bildiğin reklam yapıyor övmek için elinden geleni yapıyor.Samsung Türkiyede Tolgayı diyordum çok övüyor diye.Beterin beteri varmış.

G4 bence çokta mükemmel değil piyasa bu sene Samsungun

• Böyle müşteriyi yıkama-yağlamayla mal satılmaz, biz sizden ilham aldık sizin için yarattıkçılıklada yürümez. Adam gibi fiyat koymadıkçada rekabet etmez.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.