Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok ben note 7 den bahsediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR DÜN FOTOĞRAFLAR KLASÖRÜNDEN ÜÇ DOSYAM SİLİNMİŞ :( BİNLERCE RESİM KAYBOLDU.YILLARDIR AKILLI TELEFON KULLANIYORUM İLK DEFA BÖYLE BİRŞEYLE KARŞILAŞTIM.GERİ GETİRMEK İÇİN ANDROİD MARKETTEN Bİ KAÇ PROGRAM İNDİRDİM AMA NAFİLE ! FARKLI BİR ÖNERİSİ OLAN VARMI.

• quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Yıllardır hep amiral telefonları kullanırım daha hiçbir tanesine ne kılıf ne jelatin takmadım. Hiç de bişey olmadı. Olacağı varsa kılıf ile de olur olmayacağı varsa kaldırıp at yine olmaz. Çok da dandik bişey değiller. Adam o kadar ince güzel telefon yapıyor gidip üzerine kat kat kılıflar takip çirkinleştiriyorsunuz güzelim cihazları. Benim note 4 kaç kez betona çakıldı çizik bile olmadı keza önceki telefonlarım da aynı şekilde. Tek 5 e acaba jelatin mi taksam diye düşündüm o da arka cam terleme yapıyor diye idi sonra vazgeçtim. Ağır işlerde çalışan adam taksın da diğerleri de bence gereksiz

Parmak izi meselesine nasıl çözüm buldunuz. Benim cihazım gold ve aşırı parmak izi bırakıyor sanki itici görünüyor gibi geliyor. Tabi ki haklısınız bir yerde de insan kıyamıyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Yok ben note 7 den bahsediyorum.

Aferin hayal dünyan genişmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahadır_fb -- 1 Haziran 2016; 1:19:23 >
  • ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Bende silver var biraz parmak izi oluyor da siliyorum geçiyor silme dediğim de haftada 10 günde bir filan çok aşırı bir parmak izi yok olursa da sıcaktan terleyip oluyor onda da üstüme filan siliyorum telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

Orijinalden alıntı: Qynir

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Qynir

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burcink

nedenki orjinal sürüme düşersek neden garanti dışı kalsın

saygılar

İndirilen romu odin ile yüklüyoruz. Belki rom orijinal ama knox sayacını tetikliyor bu yüzden iş sıkıntılı. Eğer 5.1.1'e dönen sorunsuz bir yol bulursanız lütfen benimle de paylaşın.

Ben odin kullanarak yaklaşık 5-6 kere lolipop a döndüm knox hala 0x0 :)

Emin misiniz size güvenerek bu işe kalkışabilirim.

Sammobileden indirip odin ile kurarak bayağı yaptım lakin sizde bir sorun olursa sorumluluk kabul edemem :)

Anlıyorum teşekkürler peki sammobile dan N920C için hangi 5.1.1 dosyasını indireceğim peki ?

Resim atacaktım ama beceremediğim için yazacağım kusura bakmayın :)
    2015-11-30 tarihli Turkey 5.1.1 yazanı indireceksiniz :)

• Arkadaşlar son 3 4 gündür. Günde 6 7 defa mesaj bildirim sesi geliyor telefonu alıp bakıyorum ne bildirim ne mail nede mesaj. Bu ses durduk yere neden çıkıyor?

• Arkadaşlar cihaza usb bellek taktığımda (şu hem pc hem android uyumlu olanlardan) çekilen video ve resimleri direkt buraya kaydetmenin bilinen bir yolu var mı?

• 3 haftalık telefonum dün durduk yere ekranı piksel piksel oldu bi taraf karıncalandı ecel terleri dökerek hemen kapattım teli 2-3 dakka sonra tekrar açtım şükür bişey yoktu.neyden dolayı yapmış olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: semihkutay

ARKADAŞLAR DÜN FOTOĞRAFLAR KLASÖRÜNDEN ÜÇ DOSYAM SİLİNMİŞ :( BİNLERCE RESİM KAYBOLDU.YILLARDIR AKILLI TELEFON KULLANIYORUM İLK DEFA BÖYLE BİRŞEYLE KARŞILAŞTIM.GERİ GETİRMEK İÇİN ANDROİD MARKETTEN Bİ KAÇ PROGRAM İNDİRDİM AMA NAFİLE ! FARKLI BİR ÖNERİSİ OLAN VARMI.

Dosyalarım içinde arayın bulacaksınız..
    Benim Note 4 zamanında olmuştu bir kaç kez, galeride görünmezken dosyalarım içinde hepsi duruyordu. Eğer bulursanız oradan yedeklersiniz..

• arkadaslar yurtdısı kayıtsız note 5 buldum bunu kayıt ettırme ımkanımız var mı forumda kayıt ısı yapan var mıdır? imei atılma durumu olur mu? hatırladıgım kadarı ıle kullanılmayan telefonların ımeı numaraları atılıyordu.... atılıyorsa bunun avantajları ve dezavantajları nedır? verecegınız cevaplara gore telefonu alıp almamaya karar verecegım...
  • Beyler seffaf kaliteli kilif satan varsa benle irtibata gecebilir

• VioLee kullanıcısına yanıt
    ben gear best sitesinden aldım 3 haftada geldi, tavsiye ederim. İki tane aldım hafif koyu renk olduğu için benim cihazda pekte belli olmuyor tavsiye ederim.
    şeffaf black kılıf tıkla
  • B H D R B kullanıcısına yanıt
    Pahalı değil mi, n11'de kargo dahil 8 lira ve ekran koruyucu da veriyorlar.

http://m.n11.com/silikon-kilif-temperli-cam-ekran-koruyucu-kargo-ucretsiz-P106734317

• quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: birahalasoguk

hepsiburada en geç 2 haziran'da kargoya verilecektir diyor. 2 hazirandan önce mesela yarın kargoya verme ihtimali yok sanırım. siparişleri biriktirerek mi gönderiyorlar acaba?

baya merak ediyorum telefonu

bende sıparısını verdım sonunda aklımdakı kuskulardan arınarak
    kargoya verılıs tarıhı bugun olarak gosterıyor verırrler sanrıım bugun ıcınde
    bende baya meraklandım cıhazıda merak edıyorum

Kaça aldınız. Axess kampanyasından faydalandınız mı. GG'nin haziran kampanyasından yararlanamıyorum. Ben de HB'den alacağım 2.telefonu...

• s pen kullanark haritada rota olusturmak istiyorum . Nasıl yapabilirim ?
  • Telfeoncularda 10 tl ye satılanlardan daha koruyucu ve kaliteli, ben memnunum ama diğerleri de kullanılır tabii.
  • Bu 10268 nedir
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir uygulamayı kullandıktan sonra silerseniz bu şekilde bir kod numarası çıkar.
  • Merhaba Note 5 kullanıyorum. En son Marshmalow sürümüne geçtiğimde aşırı derecede pil tüketimi vardı. Birader geri eski sürüme düşürdü. 5.1.1 sürümünü kullanıyorum. Memnunum açıkçası şarj olsun hız olsun. Yeni stabil sürüm çıktı mı ? Alıntı yaparak cevaplarsanız çabuk ulaşırım mesaja.
  • 
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.