Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaptıkları kanunsuzluk, sim kart takilinca iade almama firmalarin kendince uydurduklari bir durum
    14 gun icinde koşulsuz iade diyorsa, koşulsuz iade almak zorundalar
    Ugrasmak isterseniz thh ye verin derim ama uzun surebilir sonuc almaniz
    Aslinda onlar da insanlarin usenmesinden dolayi bu kadar kafalarina göre davranabiliyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarj yüzde5 in altinda düşünce ekran kararıyordu parlaklığı acamiyorduk sonunda bu özelliği kaldirmislar iyi olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Lincoln

Aynen öyle

Neler yaptiginizi soylermisiniz bende telefona wipe cache yapmak istiyorum diger adimlar neler?

• conqueror21 kullanıcısına yanıt
    Ben burada hepsiburada var diye sorun çıkmayacağını düşünüyordum, ama maalesef yanılmışım, hepsiburada bence bu şekilde kendine olan güveni sarsıyor, belli bir müşteri kitlesini zamanla kaybedebilirler, gerçi potansiyelleri büyük olduğu için çokta umurlarında olurmu bilmem o ayrı, kendileri bilir ama 14 gün cayma hakkını sim kart takınca geçersizdir demeleri bence yanlış, mağazadanda alsak aynı şeye geliyor sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 3 Mayıs 2016; 11:30:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Ne bileyim her güncelleme gelince Hard reset yapın sıfırlayın diyorlardı bi sorayım dedim malum pek sık gelmiyor güncelleme. Bir de bu Samsung kendi tarayıcıda yazı yazınca yazılar iç içe giriyor kendini geri atıyor imleç üst üste iki kelime aynı anda yazıyor birleşik. Bunu nasıl düzeltiriz? Bir diğer sorum da mesela bu kendi tarayıcısı alışveriş yaparken PayPal ödemesi yaparken PayPal uygulamasına yönlendirme yapmıyor. Ya da mesela YouTube kendi tarayıcısı ile açıyor uygulama yerineyerine. Bunu nasıl ayarlarız Chrome gibi

Uzun süre format atmadıysanız atılabilir ama şart değil temiz olsun diyerek atılabilir.
    Yazılar forumlarda yazarken bazen bende oluyor sanırım forumla alakalı bir durum olabilir.
    Youtube bende uygulamaya yönlediriyor.
    Paypal hakkında bilgim yok.

• Note 5 Samsung Türkiye garantili olarak en düşük 2280 tl ye hepsiburada da var. Sizce bir süre daha beklersem düşer mi fiyat? Almayı düşünüyorum ama açıkçası daha güzel bir fiyat bulabilirim diye tahmin etmiştim.

• Bu son 300 küsür olan güncellemeden sonra bazi uygulamaların ve widgetlerin görüntüsü küçüldü sizde de böyle mi gıcık olmuş sevmedim

• Tr 5.1.1den önce Kamboçya sonra Irak 6.0.1e geçtim Şuan 4.parçalı tr romu kuruyor olsada csc Türkiye olmuyor Ancak 5.1.1'e dönüp wipe data atınca tr csc oluyormuş Bunun anlatım videosunu çeken bi arkadaş vardı Ona da sordum ama net bi cevap alamadım Şimdi tr 5.1.1'e geçersem knox 0x1 olur mu? Çünkü anladığım kadarıyla bootloader değiştiriyoruz Sayaç artabilir mi? Bu şekilde veya başka bir şekilde tr csc yapabilen var mı?

• cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım kardeşim olmuyor 0x0 kalıyor videonun aynısını yap yeter ersin çakı başka hiç bir şekilde csc tir olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.mstfkml

Ben yaptım kardeşim olmuyor 0x0 kalıyor videonun aynısını yap yeter ersin çakı başka hiç bir şekilde csc tir olmuyor

Tamam kardeşim Çok sağol

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonunuzu hiç teknosa tarzı yerlerde diğer note 5'ler ile ekranını karşılaştırdnz mı? Bugün baktım ve benim ekranım beyazlarda bariz sarı kalıyor. Bu sorun garantiye girer mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Önemli değil kardeşim videoyu iyi izle orada link var ustteki OK6 ydi galiba onu indir pit dosyasiyla beraber üstelik orijinal csc bile tur oluyor normal de rom atinca orijinal csc gider yazmaz birşey ama 6.0.1 e guncelleyince otadan veya odinden geri gidiyor orijinal csc ama önemli değil garanti de o :) iyi akşamlar sağ salim yapman dilegiyle :)

• SwordLegend kullanıcısına yanıt
    Ekran ayarlarında sinema foto temel modları denedin mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SwordLegend

Arkadaşlar telefonunuzu hiç teknosa tarzı yerlerde diğer note 5'ler ile ekranını karşılaştırdnz mı? Bugün baktım ve benim ekranım beyazlarda bariz sarı kalıyor. Bu sorun garantiye girer mi?

Aynen eskiden böyle olmuyordu wipe data yapınca hangi cscde değişiyordu 6.0.1de olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mursel03

Ekran ayarlarında sinema foto temel modları denedin mi.

Denedim en iyi görünüm sinemada ama yinede karşılaştığım note 5'ler açık ara daha beyazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, bir haftaya öncesine kadar spny z5pre almayı düşünüyordum ama bazı nedenlerden dolayı vazgeçtim (bazı kişilerin yaşadığı kulaklık sorunu etkili oldu) Bu telefonu gözüme kestirdim ancak bazı telefon satan yerlerde hangi note5'e baksam burn-in sorunu olduğunu gördüm, bu genel bir sorun mudur? Bu telefonla karşılaşılan genel bir sorun var mıdır? Ben bir telefon alıp en az 3 sene kullanan birisiyim ileride bana sorun yaşatmayacak bir telefon aradığımdan biraz titizleniyorum, yardımlarınız için çok teşekkürler.
  • leon23 L kullanıcısına yanıt
    Mağazalarda ki teşhir telefonlarında bu çok yaygın bir olay.

7/24 hem şarjdalar hemde ekranları %100 parlaklık ayarında.

Ve genelde aynı menü veya ana ekran simgelerinde kalıyor.

Yanması normal.

Normal kullanıcıda çok rutin kullanımda anca 3-4 sene sonra çıkabilecek olan sorunlar.

3 sene demişsiniz.Hem telefon yavaş yavaş performans kaybına başlar hemde yeni modeller çıkmış olur.

Götürür sizi baya bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zampara1234

quote:

Orijinalden alıntı: arkee

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

Telefonu sorunsuz kullanan varmi

Çok başarılı bir telefon android 5 ile kullan derim 6ya güncelleme sadece birazcık şarjin çabuk biter sadece birazcık. Ama 20 dk sarj ile bir günü çıkarırsın

Telefon gelir gelmez Android 6.0'a güncellerim diye düşünüyordum. Tavsiye etmiyor musunuz? Sanırım kutudan Android v5.1.1 ile çıkacak. Bu şekilde mi kullanmalı..?

Root falan atmam ben hiç bir telefona, öylece olduğu gibi kullanırım.

bu ilk mesajı attığımda 6ya yenigüncellemistim ve şarj hızli bitiyor gibiydi. ancak suan android 6 süper. format attım ve inanılmaz hızlı hele parmak izi hızı bir harika. şarj süresi hiç değişmedi aynı. yani gönül rahatlığı ile 6 ya güncelleyebilirsin

Telefonu alır almaz format atmaya gerek yok değil mi. Hat takmadan tüm güncellemeleri yükleyip sonrasında format atmam mı gerekiyor acaba?

Biraz geç yazdım ben güncelledim güncelledikten sonra format attım sonra wipe cache yaptim. Gerçekten şuan daha çok şarjim gidiyor ve yine tüm programlar yüklü

Valla hocam guncelleme yapmadim. Kapattim otomatik guncellemeleri de... Ben telefondan şuan çok memnunum.. 5.1.1. ile 2 sene kullanır değiştiririm. Oh mis

İnan bende senin gibi düşünüyordum hatta ilkkez güncelleme yaptığım tlf. İyiki güncellemesi diyorum çok faydasını gördüm dahada hızlandı tek korkum şarjda valla sanki daha çok gidiyor şuan
    Yani gönül rahatlığıyla guncellenebilir

• Selam. bugün ilginç bir durumla karşılaşrım arkadaşlar.

Telefonu kapatıp her zaman ki gibi şarja taktım, ardından belli bir zaman geçtikten sonra telefona baktım şarj %70'teydi.

Benimde acil işim vardı. Amaan! bu sefer beklemeyeyim dedim ve telefonu şarjdan çekip açtım.

Sonra şarj yüzdesine bir baktım %100 yazıyor. İnanamadım..!

Hani yüzdze önemli değil falan diceksiniz. Telefon öyle gösterse bile aslında öyle değil, derseniz eğer.

Telefon kullanımımda ise %100 doldurmamdan daha yüksek ekran süresi aldım.

Bu işe akıl erdiremedim. Çözebilen birisi çıkarsa yazsın, lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Arkadaşlar bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim
    1) 3g kullanımında otomatik parlaklıkla kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
    2) kamerası iphone6 ve 6se göre nasıldır kullanmış arkadaşlar yorumlarsa sevinirim
    3) büyük ekranlı başka önerdiğiniz telefon var mıdır?
    4) birde hafıza kartı olmayışı düşündürüyor, internet paketimi depolamayla bitiremem dolayısıyla 3.0 usb filan bağlayıp hafıza kullanma şansımız var mı?

1. soruna cevap veremeyeceğim bunu başka arkadaslar cevaplar..

2 kamerası iphone dan çok daha iyi hem ön hem arka..

3.büyük ekranlı bir telefon önerim yok ama batarya senin için önemliyse lenovo vibe p1 var orta seviye donanım 5000mah batarya 5.5 inç ekran ama kamera kötü

4. otg flaş bellek alıp kullanabilirsin sıkıntı olmaz :)

• 
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.