Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar galaxy note 5 aldım ve güncelleme yaptım. ancak güncellemden sonra cihaz sahibinin hesaplarından biri ile oturum açın diyor bunun çözümü nedir kafayı yicem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_alien89

arkadaşlar galaxy note 5 aldım ve güncelleme yaptım. ancak güncellemden sonra cihaz sahibinin hesaplarından biri ile oturum açın diyor bunun çözümü nedir kafayı yicem...

2.el aldıysanız ilk sahibinin mail ve şifresi olmadan hic bir sekilde telefon acilmaz. Babam kendi bilgilerini unutmustu.ayni sekilde Samsung 200 lira almiştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    cihaz sıfır ben kendi bilgilerimi hatırlıyorum ancak cihaz bu hatayı veriyor bana
  • Mista Brown kullanıcısına yanıt
    Aynen ses açma kısma ve home tuşu biraz ses ve basarken ses çıkarıyor biraz

• Otaya henüz gelmeyen smart switch den güncellemeyi yapanlar bariz iyi yönde geliştirmeler varsa bahsedebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: godforınsane

Arkadaslar package disabler pro harici alternatif program var mi bugun yeniden satin aldim para iadesi yapmislar sanirim kabul etmiyorlar alternatif var mi?

EZ package disabler

• the_alien89 kullanıcısına yanıt
    Wipe atsaniz duzelmezmi hocam ? Android açık bir sistem sonuçta

• Bu hava durumunu gösteren widgetta hava durumunu göster ayarı kapalıydı..Yanlışlıkla hava durumunu panelindeki hava durumunu göster kısmına bastığımda bir daha sorma uyarısını tıkladığımdan üstüne bassam bile çalışmıyor.Uygulama izinlerinden tüm izinleri verdim ama olmadı.Bu bir daha sorma izinlerini eski haline nasıl getirebiliriz..
  • arkadaşlar güncelleme yapanlar için ikinci küçük bir güncelleme daha geldik telefon kendini otomatik güncelleyip yeniden açıldı.VoLTE için güncelleme bekliyordum.Samsung Türkiye'ye mail atmıştım bir kaç ay önce, VoLTE konusunda çalışmaları olduğunu söylemişlerdi.Hâlâ VoLTE yok.Cat 9 modem olmasına rağmen nasil VoLTE olmuyor anlayabilmiş değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

An itibariyle Smar Switch e Note 5 imi bağladım pc den ve 1999 mb lık bir güncelleme geldi arkadaşlar şu anda güncelliyor bakalım nedir anlamaya çalışacağım

Güncellemeyi yaptıysanız izlenimlerinizi aktarabilirmisiniz.

• Arkadaşlar yeni htc 10 ile kıyaslama okuyan var mı hiç rşılaştırması nasıl acaba
  • Merhaba

Distribütör Garantili BEYAZ Note Edge N915 cihazımla Note5 takası düşünüyorum. Özellikle Silver veya Gold renk olursa anlaşabiliriz

• Bende simdi kontrol ettim 300mb lik bi guncelleme vardi guncelledim

• mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    Kamera ekranına girince Sol üstte efektlerle ilgili bir menü var. HDR düğmesinin üstünde. Ona basın. Önce yüklü efektler gelecek. Cihazınızda eğer yüklüyse OrangeKiss isimli CandyCamera efektini seçeceksiniz. Eğer yüklü değilse efektlerin sağında İndir menzüsü var. Ona girin, CandyCamera bağlığı altında CandyCamera Filter-OrangeKiss efektini yükleyin tamamdır. Diğer efektleri de deneyebilirsiniz.

Kolay gelsin.
  • Bende de OTA'dan 327 mb güncelleme görünüyor. Güncelleme yapmaktan korkar olduk ya.

• waterman kullanıcısına yanıt
    Bugün güncelleme geldi yüklüyorum bakalım aynı güncellememi acaba paylaşırım sürümü
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Ooo metin eskilerden hayırlı olsun sanada

• 331.42 mb lık bi güncelleme geldi hadi hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

331.42 mb lık bi güncelleme geldi hadi hayırlısı

switchten gelen güncellemenin üzerine bir daha mı geldi anlamadım?
  • Guncelleme ile neler degisti yukleyen arkadaslar bize bilgi verebilirmi acaba?

• 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.