Şimdi Ara

Yeni: Final Fantasy XIV: Heavensward Benchmark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Yeni: Final Fantasy XIV: Heavensward Benchmark

http://www.geforce.com/whats-new/articles/final-fantasy-xiv-heavensward-benchmark
    http://www.guru3d.com/news-story/download-final-fantasy-xiv-heavensward-benchmark.html

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• editlerim indirince.
  • GTX960 :

• quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

GTX960 :

gtx 970 le bile ulaşamayacağım gibime geliyor bu skora ama, hadi hayırlısı.
  • GTX780 Ti :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.M.W -- 29 Nisan 2015; 20:22:45 >
  • Gigabyte GTX 980 G1 Gamıng

Gpu:1550 Mhz

Memory:8002 Mhz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 30 Nisan 2015; 0:28:04 >

• quote:

GTX780 Ti :

Hocam titanx i geciyordunuz kartınızla alttaki 980 g1 20 fps fark atmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HungryBody

quote:

GTX780 Ti :

aynen bmw diye geldik tofaş çıktı

• HungryBody H kullanıcısına yanıt
    B.M.W gtx 960 ı uçurmuş, 760 a 20 FPS fark koymuş, bu testte 900 serisi 700 den daha verimli görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HungryBody

quote:

GTX780 Ti :

Bu benchmark maxwell mimarisinde daha yüksek skor veriyor olabilir 3DMark11 testlerinde olduğu gibi, istisnalar kaideyi bozmaz.

• gameworks vs yazisini gorurseniz anlayin ki test nvidia kartlar icin.diger adaşı heaven gibi islemciden abarti etkilenmiyor 8320 4 ghz denedim dun aksam ve 4.8 ghz denedim 400 puan farketti ama nvidialari yakalamak mumkun degil o yuzden amd kartiniz varsa bosuna 1.6gb indirip denemeyin.280x ile 7700 puan aldim 960'i gecemedim.bmw'nin 960'i gerci ama olsun yani sonucta 960.yani 290x gibi kartla da anca 960'i gecmek can sıkar dedigim gibi nvidia icin yapilmis bir test.
  • Gtx970 g1 gaming

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boss06 -- 30 Nisan 2015; 12:30:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

gameworks vs yazisini gorurseniz anlayin ki test nvidia kartlar icin.diger adaşı heaven gibi islemciden abarti etkilenmiyor 8320 4 ghz denedim dun aksam ve 4.8 ghz denedim 400 puan farketti ama nvidialari yakalamak mumkun degil o yuzden amd kartiniz varsa bosuna 1.6gb indirip denemeyin.280x ile 7700 puan aldim 960'i gecemedim.bmw'nin 960'i gerci ama olsun yani sonucta 960.yani 290x gibi kartla da anca 960'i gecmek can sıkar dedigim gibi nvidia icin yapilmis bir test.

hocam kartınızda oc var mı? ben 280x vapor-x ile 7037 puan aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmkkr

quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

gameworks vs yazisini gorurseniz anlayin ki test nvidia kartlar icin.diger adaşı heaven gibi islemciden abarti etkilenmiyor 8320 4 ghz denedim dun aksam ve 4.8 ghz denedim 400 puan farketti ama nvidialari yakalamak mumkun degil o yuzden amd kartiniz varsa bosuna 1.6gb indirip denemeyin.280x ile 7700 puan aldim 960'i gecemedim.bmw'nin 960'i gerci ama olsun yani sonucta 960.yani 290x gibi kartla da anca 960'i gecmek can sıkar dedigim gibi nvidia icin yapilmis bir test.

hocam kartınızda oc var mı? ben 280x vapor-x ile 7037 puan aldım.

evet oc var gpu:1200 ram:1600 ramler dandik iyi cikmiyor.

https://store.donanimhaber.com/60/66/27/606627dad7ad075620c14a6f9e8902e1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 30 Nisan 2015; 13:30:33 >

• B.M.W kullanıcısına yanıt
    Burada guru3D kullanıcılarının skorları var.

Aynen hocam maxvell daha iy skorlar alıyor ama senin skor yinede güzel.
    gtx 780TI
  • aylar önce 780ti artık çöp bir kart dediğimde kimse takmamıştı ama yavaş yavaş etkileri görüyoruz mubarekler

gtx970 ise zaten patladı, zamanında r290 alanlar eskiden 780 tokatlardı, yeni oyunlarda 980 tokatlıyorlar. (mantle ve dx12'de attığı ve atacağı tokatlara girmiyorum bile) AMD alanlar gerek fiyat gerek performans açısından yine doğru tercihte bulundu desek yalan olmaz heralde neyse sizleri 4k'ya da bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 30 Nisan 2015; 19:49:55 >
  • Değerli arkadaşlar.Blokladığım kişilerin yazılarını siz eksiliyorsunuz diye okumak zorunda kalıyorum.Rica ediyorum eksilemeyin.Dikkate almayın.Siz eksiliyorsunuz diye mesajlarını okumak zorunda kalıyorum.Lütfen bu işkenceyi yapmayın bana.Yok 970 şöyleymiş yok Amd en iyisiymiş.Çocukken bile böyle cümleler kullanmadım.Nasıl bir psikolojidir anlamıyorum.Test programını ise indiriyorum.En kısa zamanda sonucu paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 30 Nisan 2015; 20:13:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

aylar önce 780ti artık çöp bir kart dediğimde kimse takmamıştı ama yavaş yavaş etkileri görüyoruz mubarekler

gtx970 ise zaten patladı, zamanında r290 alanlar eskiden 780 tokatlardı, yeni oyunlarda 980 tokatlıyorlar. (mantle ve dx12'de attığı ve atacağı tokatlara girmiyorum bile) AMD alanlar gerek fiyat gerek performans açısından yine doğru tercihte bulundu desek yalan olmaz heralde neyse sizleri 4k'ya da bekleriz

evet çöp bir kart sanıyorum o yüzden TİTAN X den %10 yavaş...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

aylar önce 780ti artık çöp bir kart dediğimde kimse takmamıştı ama yavaş yavaş etkileri görüyoruz mubarekler

evet çöp bir kart sanıyorum o yüzden TİTAN X den %10 yavaş...

Hocam yapmayın nolur.Bloklayın gitsin.Bunun gibi 3-4 tane daha var.Dikkate almayın.

• AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    Biz ona güneşi balçıkla sıvayamıyorsun diyelim istersen?

@mercedes

yeterince overclock yaptıktan sonra 770 hatta 760 ile bilr referans bir 780'de tokatlarsın nedir yani? forumdaki çoğu insan gtx970 ile titanx geçiyor öyle ise? zaten titan x'te hiç oc olmayan bir gpu sanırsın. neyse.. yeni oyunlarda ve teknolojilerde gtx780 çöptür çöp kalacaktır 2-3 senelik crysis 3, hitman ve tomb raider vs. ile gelmeyin çok fena can yakarım kıps 3gb ve eski teknoji ne olacaktı?

bu arada asıl teknolojiler nerde derseniz dili yetenler okusun birazda geliştirsin kendini :http://wccftech.com/amd-r9-290x-fast-titan-dx12-enabled-3dmark-33-faster-gtx-980/

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.