Şimdi Ara

SATILDI -320GB SLIM PS3 + Orj. Gamepad + GOW Serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba,

Kozmetik olarak hiç bir problem yok, hiç arıza yapmadı, servis görmedi. Tertemiz durumda.

Yanında 1 adet orjinal gamepad ve aşağıdaki oyunlar kutulu ve kitapçıklı olarak verilecektir.

1 - God Of War III
    2 - God Of War Collection Vol.1 (2 oyun içerir)
    3 - God Of War Collection Vol.2 (2 oyun içerir)

İstanbul içi elden teslim edilir.

Teşekkürler.

Edit: Resimler eklendi.
     SATILDI -320GB SLIM PS3 + Orj. Gamepad + GOW Serisi SATILDI -320GB SLIM PS3 + Orj. Gamepad + GOW Serisi SATILDI -320GB SLIM PS3 + Orj. Gamepad + GOW Serisi SATILDI -320GB SLIM PS3 + Orj. Gamepad + GOW Serisi SATILDI -320GB SLIM PS3 + Orj. Gamepad + GOW Serisi SATILDI -320GB SLIM PS3 + Orj. Gamepad + GOW Serisi
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoulBlade -- 12 Ağustos 2015; 7:41:03 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Cihaz resimlerini ve çalışır durumda resimlerini çeker misin? Birde kutu/kitapçık var mı?
  • ultrakanarya_94 kullanıcısına yanıt
    Hocam geç cevap için kusura bakma. İşlerimin yoğunluğundan bir kaç gündür ilgilenemedim forumla.

En kısa sürede resimleri ekleyeceğim. Haber veririm.

Teşekkürler.

• Önemli değil hocam. Teşekkürler.
  • sanal pazar üzerinden taksit imkanı var mı hocam ? hayırlı satışlar dilerim
  • lala23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sanalpazar'ı ne yazık ki bu ürün için kullanmak istemiyorum. Ürünü sanalpazar gibi sitelerden aldıktan sonra içinden parça değiştirilmiş şekilde iade edip satıcıları çok zor durumda bırakan insanları illa ki duymuşsunuzdur... Böyle bir durumu yaşamamak için İstanbul içi elden satmak istiyorum. Şehir dışına da ancak ödeme sonrası gönderebilirim.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

• Satışa devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoulBlade -- 13 Temmuz 2015; 15:07:50 >

• PM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM cevaplandı.

• SoulBlade kullanıcısına yanıt
    arkadaşa hak veriyorum ,gittigidiyor üzerinden kırılmış cihaza 750 fiyat verdim ,sattım daha sonra alıcı saçma sapan yalanlarla geri dönüş yaptı ,yokcihaz kırık değil yok harddisk arızalı ,ne oldu cihaz 500 gitti ,çünkü geriye almaya kalksan cihazı hasar verip iade edecek bi ton iş ,dedim yapacak birşey yok verdim yok pahasına cihazı...bu yüzden tavsiye etmiyorum kırık cihaz satışını sanal pazar ya da gittigidiyor gibi yerlerden,bizde söz namus ama çakal dolu ülke...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.