Şimdi Ara

Sony Xperia Z4 global satışta Z3+ adını alabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia Z4 global satışta Z3+ adını alabilir 

Amiral gemisi modellerini çok sık yenilemesiyle eleştirilen Sony, yine Xperia Z3 modelinin üzerinden henüz 6 ay geçmişken yeni amiral gemisi modeli Z4'ün duyurusunu sessiz sedasız yapmıştı. Sony Japonya sitesi tarafından resmiyete kavuşturulan modelin yaz aylarında satışa çıkması bekleniyordu.

Ancak her ne kadar cihaz Japonya sitesinde Xperia Z4 adıyla anılsa da yeni iddialar üreticinin farklı bir isimlendirmeye gidebileceği yönünde. Bu söylentiye göre ise şirket Xperia Z3 modeline göre çok fazla radikal değişiklik barındırmayan modeli global anlamda Xperia Z3+ adıyla satmaya hazırlanıyor.

Cihaz için üretilen kılıfın açıklamasındaki Xperia Z4/Z3+ bu konudaki detayların ortaya çıkmasına sebep olurken daha önce şirketin yeni bir amiral gemisi modeli duyuracağı iddiaları da netlik kazanmış oldu. Bu iddialarda bahsi geçen cihazın Xperia Z3+ olduğu düşünülüyor. Japonya dışındaki bazı ülkelerde Xperia Z3+ olarak satılacak modelin özellikleri ise Xperia Z4 ile birebir aynı. Xperia Z4 / Z3+ modelinin detaylarına ulaşmak isteyen kullanıcılarımız ise buraya tıklayarak detaylara ulaşabilirler.

Sony Xperia Z4 global satışta Z3+ adını alabilir 

• Sony sayende 1 sene önce 1.900 aldığım telefon şuan 650 tl ye kimse almıyor! sony telefon sıfır alınmaz bunu anladım ikinci el al kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar hikaye sony son çırpınışlar...

• yanlış politika izledi hep

• Bir seyler dusunuyor ama hep yanlis dusunuyor. Toparlamasi cok zor. Samsung gibi ya da lg'nin g2de yaptigi tarzda yenilik yapmiyor. Tum telefonlari "iyilestirmeler" uzerine kurulu.

• telefon yukarıdaki gibi çıkarsa almayı dusunmuyorum. S6 alırım .
  • S6'nın yıla damga vurması için ellerinden geleni yapıyorlar. Samsung da onları kırmaz tabi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

Sony sayende 1 sene önce 1.900 aldığım telefon şuan 650 tl ye kimse almıyor! sony telefon sıfır alınmaz bunu anladım ikinci el al kullan

Sony'nin hangi modelini kullanıyorsunuz?

• Yeni amiral gemisi mi geliyor acaba?Neden böyle bir şey yaparlar ki bu ihtimalin dışında?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de öyle olmalı. Tasarım anlamında hiç bir değişiklik yok Z serisinin başlangıcından beri.
  • quote:

Sony sayende 1 sene önce 1.900 aldığım telefon şuan 650 tl ye kimse almıyor! sony telefon sıfır alınmaz bunu anladım ikinci el al kullan

he tabi tabi bende 2300 e aldığımı 500 e satamıyorum. yahu sallamayı ne cok seversınız ya. ben z3 compactı 1800 e aldım 1550 ye 5 ay sonra gerı sattım. sen napmıssan artık telefona.

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    aslında japonların çalışma prensibi bu şekilde 'sürekli iyileştirme - kaizen' fakat bu olay telefonda tutacak mı bilmiyorum.
  • Çok şık, güzel telefon. Aferin Sony...

• bu cihaza z3+ diye satarsa global z4 ü eylülde mi tanıtacak

• vay arkadaş hala akıllanmış. aynı tas aynı hamam devam et sen böyle sony enayi yerine koyacak bakalım kaç kişi bulcacaksın
    hatta telefonu gördüm içimde gram heyecan olmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artyom Khan -- 29 Nisan 2015; 12:34:32 >
  • quote:

Hangi telefonmuş o , z2 lerin 2. elleri hala 1000 lira üstüne satılıyor.

• Bu sene samsung hariç neredeyse tamamen aynısını çıkarttı htc lg sony samsung ileri gitmiş bence ama yazılımı bilememem

• quote:

Telefon piyasasının 2.eli ne zaman para etmiş ki Sony için sitem ediyorsunuz hiç bir salak bir yıl aktif olarak kullanılmış bir telefona 1000lira vermez herhalde.

• quote:

Model ne hocam. Z2 ise sorunu yoksa 800'e alırım. Peşin para.

• Bugün bimeks'te galaxy S6'yı inceledim. Malzeme kalitesi çok güzel, arayüz bana hitap etmedi, samsung kullanıcıları sevebilir. Ancak S6'yı elime alınca S6'nın kalitesinden çok S5'in, S4'ün, S3'ün kalitesizliğini anladım.

Sony Z serisine iyi başlamadı. Z'de işlemci FHD için yetersizdi, Z1'de çerçeve büyüktü, ekran iyi değildi. Ancak Z2 ile mükemmele ulaştı.

Samsung malzeme kalitesi olarak sony'yi daha yeni yakaladı. Hala samsung'u savunanlar var. Samsung yeni mi keşfetti metal kasayı?? Metal kasa gereksiz diyen Samsung'cuların hepsi şimdi metal kasaya hayran kalıyor.

Genel bir kanı oluşmuş. Android = Samsung Hayır efendim öyle değil. Sony zaten yıllardır malzeme kalitesi çok iyi olan ve akıcı arayüze sahip android telefonlar yapıyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.