Şimdi Ara

** EN İYİ ANTI-VIRUS PROGRAMLARI ** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
2
Favori
121.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

** EN İYİ ANTI-VIRUS PROGRAMLARI **

(En Son Oy Tarihi: 7.9.2020)
Giriş
  • arkadaşlar p4 2.6 için makinayı çok kasmıcak bir antivirus programı önerirmisiniz.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: werebly

arkadaşlar p4 2.6 için makinayı çok kasmıcak bir antivirus programı önerirmisiniz.....

Antivir!

Oylamaya gelirsek bu zamana kadar çok virüs programı kullandım ve değiştirdim.En çok memnun kaldığım Antivir, Nod32, Kaspersky!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reasonable

quote:

Orjinalden alıntı: werebly

arkadaşlar p4 2.6 için makinayı çok kasmıcak bir antivirus programı önerirmisiniz.....

Antivir!

Oylamaya gelirsek bu zamana kadar çok virüs programı kullandım ve değiştirdim.En çok memnun kaldığım Antivir, Nod32, Kaspersky!!!

ÖNERİ İÇİN TEŞEKKURLER
  • Kaspersky Free Tam Sürümü linkini biri PM'e atabilir mi?Şimdiden sağolun.
  • Valla hiç bir virus programı yüklü değil..Durmak yok yola devam...
  • Anntivirüs programlarını (bir kaçını) kullanıyorum ama şüpheye düşüp arada online taramalara girip antivirüsleri denetliyorum. Sonuç; bütün antivirüs programlarının çalışması etki alanları farklı, biri buluyor-öteki bulamıyor. Bazısı gerçekten buluyor siliyor, öteki sildim diyor ama eksik bişeyler yapıyor. Birçok virüslü makina geçiyor elime temizlemek için; bu oturmuş virüsleri kaldırmak (birkaç çeşidi birden olunca) antivirüs programlarını aşıyor, manuel müdahale ve yardım-destek olmadan antivirüsler başarılı olamıyor.
  • ya beyler biri bana kaspersky i limitsiz yani free kullanabileceğim bi link versin çok acil
  • Avira Anti Vue

McAffee

Kaspersky

bunlar benim favorilerim
  • yokmu verebilcek???
  • Arkadaşlar Sakin Nod32 kullanmayın!!!

Nedeni ise bundan 2 gün önceye kadar Nod32 kullaniyordum.Nod32 ile her türlü taramayi yaptim virüse karşı neyse. Sonra (Counter-Strike oynayanlar bilir) Sxe programını açmaya çalıştım baktim açılmıyor bunun tek nedeni vardir Trojan var PC'de sonra ne yapsam diye düşündüm Avast(Awril) programını kurdum (hemde bedava serial sorunu falan yok) Nod32 yi kaldirdim. Bir tarama yaptim Tami tamina 25 30 civarinda virüs var PC'de hemde çogu Trojan!! Neyse bütün virüsleri temizledim. PCye bi res çektim Sxe programını açtım sorunsuz açıldı.

Diyecegim o ki çok Nod32 tavsiye etmiyorum Kaspersky'da pc yi cok kasiyor en iyisi AVAST!
  • avast, kaspersky, nod 32 ve daha bir çok antivirus kullandım ancak içlerinde en güven veren ve işe yaradığını hissetiren Avira Premium Security Suite..şu an bunu kullanıyorum ve çok memnunum.
  • Kaspersky ve Norton diyorum.
  • NİS 2009...
  • vallaha dedigim gibi nod32yi hiç tavsiye etmiyorum denedim gördüm !
    Avast ücretsiz olmasi nedeniyle cok güzel bir program eger param olsaydi digerlerinide denerdim :D
    Bir kez kaspersky i denedim fakat cok kasiyordu :S sildim sonra
  • Ya beyler neden pandadan başka proğram arıyosunuz lafımı olur bilmem neenenee ne, deiysek odur panda gerçekten "ilaç gibi radyo" pardon antivirüs proğramı.
  • ben şahsen kasperskyi öneriyorum ama yeni sürümünden pek hoşnut kalmadım güvenlik olayının abartıp her şeyi şifre günlükleyicisi diye engellemeye kalktı ama kasperin eski sürümüü tavsiye ederim yine de asıl tavsiyem ne olursa olsun pc ye bir antivirüs ve bir spyware kesinlikle yüklemeleridir..tabi ramler elverdiği ölçüde :D
  • şirket için ne önerirsiniz şu an trend micro kullanıyoruz yani pc cilin ama degiştirmek istiyoruz
  • 2009'un en iyi anti virüs analizi burada ;

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/
  • kaspersky internet security
  • Bence Nod32
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.