Şimdi Ara

The Room 2, Limbo ve dahası Google Play'de kısa bir süreliğine indirimde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Room 2, Limbo ve dahası Google Play'de kısa bir süreliğine indirimde 

Android kullanıcıları dikkat çekici indirim listeleriyle karşılaşmak konusunda iOS kullanıcıları kadar şanslı değil. Ancak, sizler için hazırladığımız indirim listesi Android cephesinde de kayda değer indirimlerin olabileceğini kanıtlayan türden.

The Room 2, Limbo, Monument Valley ve Need for Speed Most Wanted gibi çoğu oyuncunun yakından tanıdığı kaliteli oyunların yer aldığı bu kısa süreli indirim listesinden faydalanmak için aşağıdaki market bağlantılarını kullanabilirsiniz.

• r type o fiyatta değil şu anda

• Mounument valley ve Batman i aldım. Oyun fiyatları hep bı fiyatlarda olsa korsan kullanım baya azalır

• Bende prince of persia ve hook u aldım. Batman ve room u almıştım daha önce keşke bekleseydik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G3 kullanmaktayım. Prince of persia ve need for speed yükleyemiyorum. Bu oyunlar G3 ile uyumlu değil midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizbaris -- 29 Nisan 2015; 18:24:32 >
  • Need for speed most wanted da indirim gözükmüyor. Limbo çok güzel bir oyun arkadaşlar "KESİNLİKLE" alın

• Limbo'yu gözü kapalı öneriyorum bende.

Bu tarz indirimleri takip edebileceğimiz bir uygulama vardı ancak unuttum adını, hatırlayan olursa pek sevinirim :)

Düzeltme : Uygulamayı hatırladım, appsale.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 29 Nisan 2015; 19:54:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.