Şimdi Ara

G4'ten Beklentileriniz Nelerdir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Muazzam bir kamera geliyor. Ekran olarak ise quantum ips kesinlikle olmuş.Yarın basın lansmanı olacak işlemci hariç (bence) her şey olmuş diyeceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Muazzam bir kamera geliyor. Ekran olarak ise quantum ips kesinlikle olmuş.Yarın basın lansmanı olacak işlemci hariç (bence) her şey olmuş diyeceksiniz.

Hocam Samsun S6'dan daha pahalı olacak gibi haberler okudum.LG fiyat performans ile çok büyük başarılar yakaladı.Pahalı satarsa sıkıntı yaşamaz mı?Diğer amirallerden ucuz olsa güzel bir seçenek olabilir bence G4
  • Umarım g2 de yaptıklarını yaparlar telefon fark yaratır. G2 kesinlikle fark yaratmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolleskaan

Umarım g2 de yaptıklarını yaparlar telefon fark yaratır. G2 kesinlikle fark yaratmıştı.

İnşallah hocam ama birçok kişi G4 fiyasko falan diyor.LG inşallah şaşırtır bizleri.
  • Çok agresif fiyatla gelecek cihaz. Tek sorun S808 neler yapacak gerçi deneyim güzel olduktan sonra gerisi boş.

• quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Çok agresif fiyatla gelecek cihaz. Tek sorun S808 neler yapacak gerçi deneyim güzel olduktan sonra gerisi boş.

Evet çok agresif bir fiyat olmuş gerçekten
     G4'ten Beklentileriniz Nelerdir
  • Benim beklentim ucuz olması
  • yunusemre_oz Y kullanıcısına yanıt
    Türkiye fiyatı agresif olacak hocam sanırım yanlışlıkla p.m. attım k.bakmayın

• Herkes gibi benim de beklentim fiyatının düşük olması.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.