Şimdi Ara

Mosso Legarda 1521 MSM V Kullanıcıları Kulübü[ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
6
Favori
19.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ryujinjakka

tabiki mosso kardeşim kusura bakma foruma giremiorum bu aralar neden mosso biraz örnek veriyim aralarında 2 kilo fark var mossonun vitesler daha üst model altus, maşada yine aynı şekilde kitlenebilir olması yokuşlarda daha rahat ettirir. Birde mekanik fren kuru ağırlık hidrolik olsa neyse v fren mekanikden iyidir ben kullanıyorum gayet memnunum 300 kilometre yol yaptım tek sıkıntısı selesi onun haricinde çok hafif kıvrak zaten hibrid bir bisiklet lastiklerde gayet yeterli 600 liralık bisiklet için bisikleti Avsaroglu Bisiklet 0532 573 96 33 istanbul/umraniye nakit olarak 600 e aldım ellerinde kalmışmıdır bilmiyorum son 2 tane vardı ben aldığımda

Hocam yorumunuz icin tesekkur ederim 1 haftalik yogun arastirma ile ng650 ve legarde 1521 msm v arasinda gidip gelirken noktayi sizin yorumunuzla koyuyorum. Almaya karar verdim lakin ne zaman aldiniz 600 liraya simdi fiyatlari nasildir ? Yarin ilk isim aramak olacak acaba birde bisikletin masasi hakkinda yorumlarinizi alabilir miyim vites gecislerinde sikinti oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• typre256 T kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 15 - 20 gündür kullanıyorum toplamda 250 km falan yaptım. vites geçişlerinde bir sıkıntı yaşamadım. fiyat konusunda liste fiyatından %10 nakit iskontosunu bütün satıcılar yapıyor zaten. yani nakit en pahalı 670 tl fiyatı var. nerede kullanacağınıza bağlı olarak mdm veya msm modellerini sizin belirlemeniz gerekiyor. sele konusunda pedli taytla tek seferde en fazla 40 km civarı sürdüğümden sele beni rahatsız etmedi ama genel olarak seleden rahatsızlık var galiba. bu fiyata iyi seçim olur güle güle kullanın.
  • ben alalı 1 ay oldu en ucuz nasıl alırsın sana tavsiye mossonun resmi sitesine bayiler kısmına gir ordaki sana en yakın mağzaları bul yanında numarası yazar sor peşin ne olur gelip alıcam alıcanızı sezdikleri zaman kaçırmamak için güzel indirim yapıyorlar zaten ben öyle buldum sizede bol şans hangi bisikletciye gitsem çok iyi almışssın bu bisiklet için hiç bişiy diye yorumlar aldım tavsiye ediyorum tek sıkıntısı sele :D
  • quote:

ben alalı 1 ay oldu en ucuz nasıl alırsın sana tavsiye mossonun resmi sitesine bayiler kısmına gir ordaki sana en yakın mağzaları bul yanında numarası yazar sor peşin ne olur gelip alıcam alıcanızı sezdikleri zaman kaçırmamak için güzel indirim yapıyorlar zaten ben öyle buldum sizede bol şans hangi bisikletciye gitsem çok iyi almışssın bu bisiklet için hiç bişiy diye yorumlar aldım tavsiye ediyorum tek sıkıntısı sele :D

Hocam simdi girdim eve az once bisiklete bakmaya gittim beyaz esya satan bi yere baya yarim saat falan konustuk once bisikleti acmak istemediler kolisinden sonra bi tane turuncu siyah vardi onu actilar 16 inc kadro boyu yok ama 18 inch kadro boyunda mavi siyahini istedim baktilar var dediler boyum 170 bacak boyum 78 cantim sikinti olur mu sizce yarin sabah beraber bisikleti kurdurmaya goturcez kurulurken neleri dikkate almami tavsiye edersiniz

• 18 inc tam olur diye düşünüyorum 175 boyum var benimkide m beden 51 cm diye geçiyo bana tam oluyor internette kadro boyu nasıl olmalıdır falan diye yazar bence gayet uygun size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryujinjakka -- 8 Haziran 2015; 18:03:32 >
  • quote:

18 inc tam olur diye düşünüyorum 175 boyum var benimkide m beden 51 cm diye geçiyo bana tam oluyor internette kadro boyu nasıl olmalıdır falan diye yazar bence gayet uygun size

Tamam hocam cok tesekkurler kurulum yapildiktan sonra buyuk gelirse 16 sini siparis vereceklermis onun sozunu de aldim 1 hafta beklicez ama insallah ole bi sikinti olmaz

• kesinlikle olmıycaktır bacak boyunuz 78 ise onlarda ona güvenip öyle bir garanti vermişlerdir içiniz rahat olsun h.o
  • quote:

kesinlikle olmıycaktır bacak boyunuz 78 ise onlarda ona güvenip öyle bir garanti vermişlerdir içiniz rahat olsun h.o

Tesekkurler hocam yarin geldiginde fotograflarini eklerim eksik gedik sikintisi varmi bakarsiniz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi typre256 -- 8 Haziran 2015; 23:58:27 >
  • Arkadaslar bu 1521 msm v de gidondan kitlemeli masa aparati yokmuydu

• Arkadaşlar bu bisiklet bulunduğum yerde hiçbir bayide yok maalesef. internetten alabileceğim güvenilir. site tavsiye edebilirmisiniz?
  • typre256 T kullanıcısına yanıt
    evet maşadan kilitlemeli maşanın üstünde mandal var oradan sağa çevirdiğinizde kilitleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryujinjakka -- 10 Haziran 2015; 0:03:30 >
  • Alexios A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende legarda 1521 kullanicisiyim hiç resim vb. yüklememişsiniz ben size kendim çekip yollasam ekleyebilir misiniz? Benimki turuncu siyah olanı. Bisiklet gerçekten çok rahat arkadaşlar. Ön amortisör açılıp kapanabiliyor bu da yokuşlarda daha rahatlık sağlayabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende 3 haziranda aldım. sabit maşa alacaktım siyah mavi rengi yoktu beyaz vardı o yüzden amortisörlüsünü aldım. Bisiklet hafif vites geçişleri de iyi kullanımı rahat sele olayına gelince burada yazılanları görünce jel sele kılıfı aldım şuan günlük kıyafetle kullanıyorum sorun yok gibi. Bugünkü turumda zincir koptu yürüyerek dönmek zorunda kaldım şuan tek sıkıntım o oldu. Aldığımdan beri ortalama 40 km kullandım.

bu linkte sport tracker telefon uygulaması istatistiğinizi tutuyor güzel bi uygulama (resimlerde linkte mevcuttur.)

http://www.sports-tracker.com/workout/ceminizm/1m1vsbrillcqrt0j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem-iletisim -- 12 Haziran 2015; 22:34:05 >

• geçmiş olsun zinciri nasıl kırdınız yüksek vitesdemi kalkış yaptınız program için teşekkürler.
    turuncu siyah olanını çok merak ediyorum mümkünse resimlerini paylaşırmsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryujinjakka -- 13 Haziran 2015; 16:39:16 >
  • bizim bu bisiklette iç lastik var mı arkadaşlar? pek anlamıyorum da bu işlerden, merak ettim, internette de bu lastikle ilgili ayrıntılı bir şey bulamadım.
  • ryujinjakka kullanıcısına yanıt
    Daha pek resim çekmedim ama bi kaç kötüde olsa var onları atıyım. Yakından baya hoş duruyor hocam tavsiye ederim

Mosso Legarda 1521 MSM V Kullanıcıları Kulübü[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanalp44 -- 13 Haziran 2015; 20:54:04 >
    Teşekkürler. Sanırım vitesler biraz ayarsız sürtünmeden dolayı oldu sanırım. Bugün zinciri birleştirdim tekrar bi tur yaptım sıkıntı yok gibi... Uygulama çok iyi çevrenizde spor yapan insanların profillerini ve nerede spor yaptıklarını da görebiliyor arkadaş eklemesi yapabiliyorsunuz. İyi günler

http://www.sports-tracker.com/workout/ceminizm/557c6bace4b06bbd6b31b8f8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem-iletisim -- 14 Haziran 2015; 2:13:38 >
  •  Mosso Legarda 1521 MSM V Kullanıcıları Kulübü[ANA KONU]

@jrbatu
    Sanırım var hocam. Bende pek anlamam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanalp44 -- 14 Haziran 2015; 21:13:06 >
  • kazasız belasız kullanın bu renkde hoşmuş sağlıklı pedallar :)
    Çok teşekkkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.