Şimdi Ara

Hellblade'in Sinematikleri Büyük Bütçeli Yapımları Aratmayacak (Video)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        PlayStation 4 ve PC için geliştirilen Ninja Theory'nin yeni bağımsız oyunu Hellblade için yeni bir geliştirici günlüğü paylaşıldı. Bu onuncu geliştirici günlüğünde yapımcı ekip Hellblade'in ara sahnelerini kaydetmek için kullandığı tekniklerden bahsediyor.

Videodan görebileceğiniz üzere bütçe olarak kısıtlı olan Ninja Theory, ara sahneleri kaydetmek için oldukça yaratıcı yollar keşfetmiş. Firma Amazon ve Ikea gibi yerlerden ucuz ekipmanlar satın alıp bunları kullanarak sinematik konusunda büyük bütçeli yapımların kalitesine ulaşmış görünüyor.

Son olarak yayınlanan geliştirici günlüğünden yapımcı ekibin çok yakında Hellblade'e ait bir sinematik video paylaşacağını görüyoruz. Bahsettiğimiz geliştirici günlüğüne aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

• Kimse sinematik istemiyor hala anlayamadılar. Film izlemeye bir alternatif değil oyunlar, tamamen farklı hikaye anlatımı kullanabilir oyun mekanikleriyle.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oynanis videosunu bekliyorum. Umarim Heavenly Sword gibi etkileyici ve surukleyici bir oyun olur

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • pc ye bekliyoruz bakalım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Düşük bütçelerine rağmen sırf sinematikler için böyle yaratıcı bir yola başvurmaları sevindirici. Oyunu merakla bekliyorum.

• Çok iyi steame gelsin de ön siparişi yapıştırayım .

• Capcom'dan feyz alıp DMC 3'teki gibi sinematikler olursa,oyun daha bi güzel hale gelir.
  • Ninja Theory'in DMC'ye kadar tüm oyunlarında oynanış basit ve sıradan ama hikaye ve sinematik anlatım olarak her zaman güçlüydü. DMC oyununda ikisini birden başardılar ve bu başarılarının devamını getirirler umarım. Bu arada ben zaten hiç anlamıyorum ama sürekli yapımcı günlüğü yayınlıyorlar bu işlerden az çok anlayan ve takip eden arkadaşlar için iyi bir kaynak.
  • Süperlar yaa :D diğer firmaların bir ton para verdiği aletleri çok ucuza alıyorlar. Hatta o aletleri bile almıyorlar kendileri yapıyorlar. Çektikleri mekan da resmen oda. Diğer firmalar gibi bir ton paraya stüdyo kurma, özel kıyafetler yaptırma yok.
  • PS4 özel diye biliyordum. Hatta Exclusive oyunları arasında saymıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.