Şimdi Ara

Silent Hills(P.T.)'in İptal Haberi Resmi Olarak Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Son iki gündür gelen Silent Hills haberleriyle oldukça karışık bir durum yaşanırken Konami sonunda ağzındaki baklayı çıkardı. İptal edildi mi, edilmedi mi sorularının ardından Konami'den resmi bir açıklama geldi.

Yönetmenliğini Guillermo Del Toro'nun ve Hideo Kojima'nın yapacağı Silent Hills oyununun iptal edildiği resmi olarak onaylandı. Konami'den gelen açıklamalarda iptal edilen oyunun haricinde Silent Hill serisiyle ilgili çalışmaların devam edeceği, gelecekte serinin hayranlarını yeni haberlerin beklediği yer aldı.

• ve hayaller suya düştü

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Konamiden kat kat güzel dağıtıcı ve maliyeti karşılayacak firmalar var bence kojima onlarla anlaşıp yapabilir ya da direkt sony ile anlaşsın

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şerefsiz Konami.

• Konsol sahibi olmamama rağmen bu haber beni gerçekten üzdü. Son zamanlarda oluşan "Korku Oyunu Mezarlığından" bizleri kurtaracak bir kalitede olduğunu gördüm demosu ile birlikte. İptal edilme sebebi de çok komik. Gerçekten çok konuşulacak bir seriyi, kendi elleri ile, çıkmadan batırdılar. Yazık oldu. :(

• Ey Konami ! Zaten elinde Pes ve Silent Hill serisi vardı . 3 senede Pes serisini çöp ettin , 8 ayda Silent Hill"s" sayesinde oyuncuların sana olan güvenini sarstın . Artık ağzınla kuş tutsan yaranamazsın .

• Ver Sony'ye project morpheus la uçursun

• Konam'mi ellinde bir Mgs5 kaldı çıkaraçak .
    Ondan sonra ne halt yiyeçeksin acaba? , oyun yok la oyun .

• Ve ps4 kullanıcıları aglar

• Resident Evil,Final Fantasy,Silent Hill,Chrono Trigger(Cross),breath of dragon,suikoden gibi devler bozuk para gibi harcandılar

• Demistim umudum kalmadi diye al iste . Uzun zamandir kaliteli bir korku oyunu geliyor diyordum ah konami ne diyeyim sana ahh ahhh...

• Oyunun fps olarak cikmasini istemezdim bi taraftan iyi oldu.Oyunun ozu tps idi oylede kalmali.Tamam p.t guzel bi deneyimdi ama bu sekilde full bi oyun ciksaydi silent hill serisi biterdi.Resident evil serisinede degisiklik getirdiler durumu ortada.Bari bu oyun boyle devam etsin en azindan p.t deki gibi korku ogelwrini tps olarak kullanmayi akil ederler heralde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk-di

Ver Sony'ye project morpheus la uçursun

Babayı uçurur projenin ana beyni işi bırakmışken sony ne yapsın

• İyi oldu zaten Kojima'nın eli değdiği için oyun kalitesini ortaya koyuyordu o yoksa oyunun çıkmasına da gerek yok benim için. Aynı şekilde Kojima yoksa Konami'nin batmaması için bir neden de yok. Ben Kojimanın bu sektörü bırakabileceğini düşünmüyorum adam oyunlara bebeği gibi bakıyor önemsiyor. Büyük ihtimal Kojima havalarda kapılacak MGS V'ten sonra.

• Kojima ile guillermo del toro'yu yan yana getirmişsin, herkesin ağzı açık kalmış, ana karakter olarak da norman reedus gibi herkesin sempatisini kazanmış biriyle anlaşmışsın. Ortaya muhteşem uzun süre konuşabileceğimiz bir oyun gelebilir diyorduk gelen haberlere bak birde.

PS4 sahibi değilim ama bu oyunun olması bile beni mutlu ederdi belki konsolu bile aldırtırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weNM -- 27 Nisan 2015; 18:43:27 >
  • Yazıklar olsun efsane olabilecek bir oyunu yok ettiler

• http://i.hizliresim.com/62Z97N.png bununla ilgili herhangi bir haber var mı beyler ?

Edit: Haberi görmemişim pardon :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikomer -- 27 Nisan 2015; 19:15:33 >
  • Şimdi konami sana artık ''good game''Bu oyundan başka ne yapabileceksin? tek kozunuda harcadığına göre batmaya hazırlan.Kojima'nın bu sektöre devam etmesi gerekiyor oyun dünyası için önemli birisi.

• İyi bari trollememişler .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.