Şimdi Ara

A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
8.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A101 7 Mayıs Seg tv Fiyat olarak iyi görünüyor.
     A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası A101 7 Mayıs- Seg 48'' Led Tv 1200 Ve Daha Fazlası

• seg hangi sınıfta? nexon dan fln kaliteli midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt
    Nexon sadece a101 ide ve birkaç sitede var. Seg carfur , migros, vatan vb. bir çok yerde bulunuyor. Seg tv kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur bizim için. Bu tv yi bir sorun çıkmazsa alacağım.
  • Tv alasım yok ama boyut özellik ve fiyat olarak iyi gibi anneme küçük gelmeye başladı 82 ekran lcd

Tv hakkinda yorum bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de buzdolabi yapsalar var ya

• Tableti alsam klavye takıp kullanabilir miyim?(Hani şu kılıf olarak da kullanılan klavyelerden)
  • Aynı Tv'den yine a101 den almıştım memnunum

bulutlanma sorunu olabiliyor benimkinde az da olsa var ben sıkıntı yapmadım. Bu durumlara takılanların dikkatine.

Forumda konusu vardı oraya bakarak daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Ben de tablet hakkında yorum bekliyorum.

Üşenen arkadaşlar olur diye linki de koyayım.

mini.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97955811

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 27 Nisan 2015; 18:15:18 >
  • Benzer bir tv 2014 eylül de satılmış ama aynisimi bilemedim onda slim falan diyorlar elbet alan kullanan cikar onunla bunun arasinda me fark var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Aynı Tv'den yine a101 den almıştım memnunum

bulutlanma sorunu olabiliyor benimkinde az da olsa var ben sıkıntı yapmadım. Bu durumlara takılanların dikkatine.

Forumda konusu vardı oraya bakarak daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Ben de tablet hakkında yorum bekliyorum.

Tv nin tam modeli nedir hocam forumdaki konusunun linkini atarmisiniz mobilimtam model bilmedigimden aratamiyorum

• Elektirikli cwzve pahalı 16 tl aldım

• Tv yi yaklaşık 7 aydır kullanıyorum bendeki tv de az miktarda bulutlanma var oda kullanıma çok etki etmiyor smart özellikleri uydu alıcısı internet tarayıcısı olsun çok fazla beklentiye girilmeyekseniz güzel tv uydu alıcısını kullanmıyorum ama denediğim kadarıyla kanal değiştirme hızı ortalamanın biraz üzerinde hd kanalları zaten çok iyi gösteriyor sd ortalama üzeri fiyatını göre alınabilir

• by_MuKa kullanıcısına yanıt
    İlk mesajıma ekledim linki

• bende 7 ay once aldım tvyi 8 aylık taksitleri yeni bitecek tvden memnunum ama sadece ufak ama mide bulandıran bir sorunu var şehir değiştirdigim icin gösteremedim tvyi servisine sorun ise haftada 1 kere yada 15 günde 1 televizyon kumandasından açılmıyor aldugumdan beri bu sorun devam ediyor televizyonu fişden çıkartıp yeniden takınca düzeliyor 7 aydır bu şekilde kullanıyorum toplam 10-15 defa bu sorun oldu düzeldigi icin gostermemiltim kaldıki faturayıda kaybettim sanırım zaten bu yuzden garanti dışı oldu
  • Arkadaşlar uzun suredir alışveriş sitelerinde 48h5003 samsung tv'ler kart kampanyaları vs birleştirilerek hem de taksitli bir şekilde 1150 civarına gelen bir fiyatla satılıyor. Samsung varken daha uyguna seg alınır mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

seg hangi sınıfta? nexon dan fln kaliteli midir?

ikisi de vestel'in , kullandıkları paneller de önemli ama, nexon'da samsung paneli olduğunu biliyorum , nexon bir tık daha iyi olabilir
  • tablet fiyat performansimsi gibi... ihtiyaci olan alabilir... (marka hakkinda cok fikrim yok )
  • çöp bu hafta da.
  • Leş =)
  • geçen sene A101 den 40'' ekranı olan modelden almıştım,televizyonu ayda bir izlememe rağmen geçen ay bozulmuştu,servisi çağırdım hata sizdeyse bakma parası alırız dedi vestel servisi,servisin müdürü tanıdıktı para vermedim,tv nin beyni çökmüş bana dedikleri buydu yapmaya para vermedim,alıp götürüp tekrardan yapıp getirdiler ama yine bozulacak hissi var içimde,evde 5 yıllığa yakın samsung lcd tv var bir kez bile arıza vermedi her zaman açık olmasına rağmen ve arada ses ve kalite farkı var,şimdi olsam almam SEG marka,üstüne biraz daha koyup samsung alırım
  • Tabletin gideri var mı? Hdmi çıkışı varmıdır?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.