Şimdi Ara

BALTA Hakan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • adamı 1 gol attı diye kral kahraman ilan ettik.ama unutmayın 2010dan beri yaptığı hataları,arkasına kaçırdığı adamları.
    ama gel gelelim hakana muhtaç durumdayız.

Sizce seneye kalmalımı yoksa kendsininde sabrininda aralarında bulunduğu kişiler arasında gönderilmeli mi ?

• Hakan kaliteli ve sürekli vasat üstü oynayan bir oyuncu. Ayağı temiz ve fiziksel olarak sağlam durabilen bir oyuncu, takımda da sıkıntı çıkaran biri değil. Neden gitsin ki?

Oyuncuyu kullanmayı bilmeyen teknik direktörler yüzünden oyunculara sallamaya lüzum yok.
  • umut, sabri, olcan, eray, yekta vs. defolup gitsin önce. hakan'a sıra gelene kadar bi dünya adam var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle iyi bir alternatif, belli bir standardı var hep. Sol bek, stoper mevkisinde ilk 11de biri sakatlandığında yerini doldurabiliyor. Bence kalmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş tabi ki gönderilmeli sezon sonu, GS nin oyun yapısı oyunu rakip sahaya yıkmak ve oyunu orda oynamak, rakibini sindirmek. Geri dönüşlerde sıkıntı yaratmayacak hızlı adamlara ihtiyaç varken kaplumbağa gibi yavaş Balta yı artık bırakmak lazım.
  • adamı nereye koysan orta performans sergiliyor. ondan önce gitmesi gereken futbolcular varken hakan dursun şurda. selçuk şahin bize attığı gollerle duruyor fenerde. bu da dursun bu golüyle sıkıntı yok. en azından hakan baltanın standardı var. arada 1 tane atar yeter sana işte durun daha.
  • Kadroda daha iyisi varda biz mi oynatmıyoruz. Yabancı sınırında böyle. Dünde hayati bir gol attı. Tabiki taraftar sevinecek.

4-1 öndeyken beşinci golü atmadı ki?
  • Balta gibi adam var mı takımda on numara yedek işte

• Her şeyi anlıyorumda neden durmadan Sabri ye laf ediyorsunuz. Hiç maçta mı izlemiyorsunuz anlamıyorum ki?

• Hakan Balta standartını bozmayan ,devamlı ilk 11 'de çıksa 15-20 hafta yedek bekleyip sahaya da sürsen hep aynı oyunu oynayan kaprissiz ,efendi , bu formaya yakışan bir futbolcu. Kesinlikle her zaman bu takımda yeri olan bir oyuncu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Her şeyi anlıyorumda neden durmadan Sabri ye laf ediyorsunuz. Hiç maçta mı izlemiyorsunuz anlamıyorum ki?

maç izlediğimiz için ediyoruz kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

quote:

Her şeyi anlıyorumda neden durmadan Sabri ye laf ediyorsunuz. Hiç maçta mı izlemiyorsunuz anlamıyorum ki?

Aynen devam o zaman qnq

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

quote:

Aynen devam o zaman qnq

defolup gidene kadar devam zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Arkadaş tabi ki gönderilmeli sezon sonu, GS nin oyun yapısı oyunu rakip sahaya yıkmak ve oyunu orda oynamak, rakibini sindirmek. Geri dönüşlerde sıkıntı yaratmayacak hızlı adamlara ihtiyaç varken kaplumbağa gibi yavaş Balta yı artık bırakmak lazım.

mathieu ya bak o zaman barçada aynı şekilde oynuyor. bizim sorunumuz baltadan önce tempo.. tempolu oynamıyoruz bu yaklaşık 3 yıldır böyle fatih terimden sonra takım bekleyerek top oynamaya başladı. yavaş pas yapıyor rakip nefes alma fırsatı buluyor. hızlı ve seri pas yaparak oyun kursak rakibi izlerken bile yorabilirsin. ama yok chedjoudan meloya melodan baltaya artık iki saat izliyorsun top nereye gidecek tahmin ediyorsun.. e bunu ben yapıyorsam sen yapıyorsan rakip takımın oyuncusuda yapar hocasıda .. o zaman çözüm en başta tempo..

sonrasında

umut
    sabri
    yekta
    gökhan zan
    eray
    sinan
    pandev
    dzemaili
    iyi para verilirse telles veya bruma
    gönderilmeli

sağ beke glen johnsonn veya van der wiel veya x biri maxi perreira da olabilir
    stopere yabancı sağlam bir uzun stoper.. veya chedjounun yanına balanta gibi çabuk ve hava toplarında iyi biri..
    solbeke beşiktaş nasıl mottayı bulup aldıysa bedavaya bizde tellesten çok daha iyisini daha ucuzunu bulabiliriz hiçbir ekstrasını görmedim tellesin ben gelişeceğini de düşünmüyorum.. en azından bizde.. satılabilir
    brumada aynı şekilde..

2 tane forvete adam lazım yerli forvet olmadığına göre 2side yabancı huntelaar olabilir hala potansiyeli var. veya brezilyadan bir golcü veya fernandao gibi ligi tanıyan biri..
    kanat oyuncusuda şart 2 tane kanat oyuncusu lazım amrabat dönerse 1 de olabilir ama şartki şart.
    1 de iki yönlü ortasaha lazım ama aranan özelliği topla dribbling yapabilmesi çünkü ne selçuk ne melo(şimdiki melo) topla çıkamıyor topa basıyor kontrol için geriye dönmek zorunda kalıyor rakip basınca.. dribbling ile takımı ateşleyecek biri lazım o bölgeye..

• Sol beke yapılacak transfere bağlı Hakan BALTA 32 yaşında, seneye 33.İshak DOĞAN, Eren ALBAYRAK, Kaan KANAK gelecekse kalsın.Yok Schalke 04`ten sözleşmesi biten Christian FUCHS gelecekse gitsin.

• ...chedjounun yanına balanta gibi çabuk...

Aynı şeyi söylemişsin sende, hızlı ve seri bi stoper lazım dedim bende zaten.

@avianca
  • quote:

...chedjounun yanına balanta gibi çabuk...

@avianca

öylede hocam mathieu de balta gibi ama yanında pique veya masc oynuyor ve ikiside çabuk eğer ki ched kalcaksa balanta gibi adam lazım yoksa uzun stoper ayaklarına hakim stoper şart herşeyden önce sağ ve solbekler düzelmeli en büyük zaafımız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

...chedjounun yanına balanta gibi çabuk...

@avianca

öylede hocam mathieu de balta gibi ama yanında pique veya masc oynuyor ve ikiside çabuk eğer ki ched kalcaksa balanta gibi adam lazım yoksa uzun stoper ayaklarına hakim stoper şart herşeyden önce sağ ve solbekler düzelmeli en büyük zaafımız..

Barca öyle yapıyor diye doğru olduğunu düşünmüyorum çünkü Barca nın böyle yakalanma ihtimali bizim yakalanma ihitmalimizden kat ve kat daha az.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.