Şimdi Ara

seneye kimler transfer edilmeli? kimler transfer edilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sizce kimler gelmeli kimler gitmeli? kimler gelir kimler gider?

• Gitmesi gerekenler; Sinan , Eray , Engin , Aydın , Umut , Pandev , Yekta , Sabri , Olcan..vs

Gelmesini istediklerim; Serdar Aziz , Huntelaar , Şener Özbayraklı filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forvet (Huntelaar,Luiz Adriano yada Andre Gignac) ( Huntelaar dışındakilerin bonservisi elinde.)

Orta Saha (Alex Song yada De Jong) (Alex Song kiralanabilir, De Jong un sözleşmesi bitiyor.)

Defans (Martin Cacares)

Kanat ( Dimitri Payet,Andre Ayew,Mohammed Salah,Lukas Podolski,Joel Campbell yada Balazs Dzsudzsak) (Payet hariç hepsi kiralanabilecek yada bonservissiz alınabilecek durumda.)

Yukarıda yazdığım mevkilere birer tane yabancı alınmasını isterdim.
    Süperlig den, Anadolu kulüplerinden yabancı oyuncu alınmasını kesinlikle istemiyorum. Doğru bulmuyorum.
  • Turkiye liginden alinacak topcu varsa oda ozan tufan,melo ve selcukla forma rekabetine giricek bi adama ihtiyacimiz var.Ayriyetten takımın aciliyetle sag bek ve forvete ihtiyaci var.Bu 3 une kaliteli futbolcular alirsak bu takim yurur.

• Seneye ilk 11'in tamamı yabancı olmalı.18 kişilik kadronun 7'si yerli olmak zorunda olduğu için Burak,Yasin,Sinan,Balta,Sabri,Çolak gibi yerliler kulübede oturabilir.Diğer yerliler şutlanmalı.Alınacak yabancıların dünya yıldızı olmasına da gerek yok.Afrika'nın,Güney Amerika'nın adı sanı duyulmamış futbolcuları bile ortasahaya monte edilebilir.
  • Muslera

Maxi Pereira-Ron Vlaar-Chedjou-Telles

Melo-Selçuk

Amrabat-Sneijder-Bruma

Burak

Yedekler: Kaleci (?), Koray, Hakan, Hamit, Emre, Yasin, Forvet(??)

Yedek bir kaleci alabiliriz bonservisi elinde olanlardan.

Burak yollanmadığı sürece maaşını da düşününce oynatılacaktır, Gignac alınıp bu ikiliyle rotasyona gidilebilir sık sık.

0 bonservisle böyle bir kadro kurabiliriz, bunlara ek olarak Selçuk yerine adı geçenlerden De Jong veya Alex Song getirilebilir, ayrıca bir kanat kiralanabilir.

• Forvet: Gignac
    Stoper: Vlaar
    Bek: Johnson
    Ortasaha: Mbia

Sözleşmeleri bitiyor. 0 bonservisle alınabilirler. İlla bunlar olacak değil ama transfer politikası bu tip olmalı bence. Mesela Mbia olmuyorsa Reinartz olabilir. Büyük liglerden kontratı biten oyuncular gelmeli.
  • Forvet: gignac bek:maxi pereira stoper:samba orta saha:mbia

• Salah 2 yıllık kiralık ve bonservis satın alma opsiyonu var.Gignac ise bizim sisteme uyar mı şüpelerim var.Ha dersen takımda sistem mi var o da ayrı bir fail olur.Fakat süratli top tekniği iyi bir santrafor lazım.Adriano biçilmiş kaftan gibi duruyor ama yedirmezler bize.

Song'u alsak bütün sıkıntı çözülür orta sahada.Zaten bu kadar gol yememizin sebebi orta sahayı halay çekerek geçmesi rakibin.Song o sorunu ortadan kaldırır.

Defansa ise lider oyuncu lazım.Terry Vidic Thuram tarzı her topa cesur yürek gibi atlayan stoperden ziyade o cesur yüreğin kademesine girecek isim lazım.Mental olarak çok iyi durumda bir stopere ihtiyaç var.Ched Dany ve Semih hatta Koray öteki tarz stoper grubuna giriyor ki büyük sorunlardan birisi de bu.

Kanatta da Campbell için bir kere daha kapıyı çalmak lazım Wenger reyizin.Ayew'i alsak daha iyi olur.

Ayrıca bir sağ bek şart bu takıma 5 tane net transfer lazım.Hepsinden önce serbest oyuncu pazarına hakim bir teknik kadro bu transferleri başarabilecek bir yönetim lazım.

• Geleceklerden çok gidicekler önemli.

isim vermiyorum ama bir sağ bek, stoper, forvet yüksek öncelikli olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şener gignac iyi olabilir..şenerde tarık veysel gibi patlamaz diye düşünuyorum kac senedir izlerim biraz daha gorev adamıdır bu bizdekilere göre.. andre ayewde serbest olarak cok iyi olabilirdi..ama hic bi zaman öyle iyi kelepir transferde yapamadık bizden once biri kapar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.